First Time Mommy Club

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by GabrielaH, Aug 16, 2021.

  1. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    Mar 27, 2015
    1,677
    1,789
    113
    Hoe gaat het met iedereen? Met alle mama's en mama's die nu voor een tweede gaan?

    Hier gaat het goed!! Inmiddels de 15 weken alweer gepasseerd. Jemig wat gaat het snel zeg zo een tweede zwangerschap! Daardoor tot nu toe ook een stuk minder zwaar omdat ik gewoon geen tijd had om over misselijkheid na te denken enzo, ookal was die er wel. Hopelijk geldt dit ook voor het laatste trimester wat ik de vorige keer als behoorlijk zwaar heb ervaren :roflmao: verder gaat alles met S heel goed. Bijna anderhalf.... Het is zo leuk. Hij begrijpt nu zo veel. Helpt mee in het huishouden (stofzuigen, wasmachine bedienen, etc) wat hij echt fantastisch vindt. Het is echt een ondernemend mannetje wat graag de hele dag bezig is. Van de week zijn we gestopt met zijn speen en het gaat verrassend goed! Even paar moeilijke avonden gehad maar nu is hij gewoon net als voorheen:D
     
    Newbie123, GabrielaH and Nino12 like this.
  2. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    Sep 2, 2021
    1,310
    1,113
    113
    Female
    Wat fijn dat het zo goed gaat! Ik denk dat een tweede zwangerschap ook anders is inderdaad. Je hebt meer afleiding.
    Het gaat goed hier. Kleine meid is bijna 8 maandjes :D
     
    Newbie123, Nino12 and Marlena like this.
  3. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Lijkt me ook wel pittig idd, 2e zwangerschap. Hopelijk is het me gegund over een hele tijd. Aan de ene kant kan ik niet wachten (enthousiast maar ook mijn leeftijd), aan de andere kant wil ik nog wachten want nu 1 vind ik vaak ook wel pittig.

    Onze kleine meid bijna 1 jaar. De dagen zijn lang maar de maanden zijn kort. Bijna geen baby meer... :oops:
     
  4. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,024
    4,996
    113
    Female
    Fijn om te horen dat het zo goed met jullie gaat!
    Hier gaat ook alles goed. M. is alweer bijna een half jaar oud. Bizar hoe snel de tijd gaat! Eergisteren is een goede vriendin van me bevallen, en dan lijkt M. alweer zo'n enorme reus! Krijg er wel helemaal babykriebels van, haha. Maar we wachten nog eventjes.. geef ook nog volledig bv en ben bang dat mijn productie erg zal kelderen als ik nu zwanger raak. We beginnen volgende week met vast voedsel, daar heb ik zin in!

    @Finca Het voelt als zo kort geleden dat jij bevallen was! En nu alweer bijna één jaar. :D
     
    Nino12, Milou94 and Finca like this.
  5. Nino12

    Nino12 Fanatiek lid

    Sep 21, 2021
    2,934
    3,085
    113
    Female
    Wat fijn dat het goed gaat met iedereen! Wat vliegt de tijd hè? Zo leuk alle veranderingen wat die kleintjes doormaken. Hier gaat het ook goed. Onze kleine meid is een super vrolijk gezellig meisje, we genieten echt zo van haar❤️. Inmiddels bezig met proberen voor een 2e kindje. Ronde 1 niet gelukt maar dat had ik ook niet verwacht zo snel. Januari kans nummer 2 haha
     
  6. Michje

    Michje Fanatiek lid

    Jul 27, 2010
    1,920
    2,101
    113
    Female
    Ik kom ook nog eens even buurten. :D Wel regelmatig meegelezen. Wat leuk dat er al broertjes/zusjes op komst en in de maak zijn! Dat zal hier nog wel even duren, dan moeten we eerst verhuizen, haha!

    Alexander is inmiddels 8 maanden en hij gaat als een speer. Zijn nieuwste kunstjes zijn overstappen van de bank naar de salontafel en hij zet wat stapjes langs de bank. :eek: Geen tijd om baby te zijn… Soms jammer, maar alle ontwikkelingen zijn vooral heel leuk.

    Gek idee dat zijn geboortejaar nu voorbij is… Voor jullie allemaal alvast een fijne jaarwisseling en de beste wensen voor 2024!
     
    Newbie123, Milou94, GabrielaH and 3 others like this.
  7. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,024
    4,996
    113
    Female
    @Michje Wat leuk wat van jou te horen! Wat gaat Alexander hard :eek: Kan me nu nog niet voorstellen dat M. dat (ooit) gaat doen :roflmao: Dan is het baby gehalte er echt wel af hè. Bitterzoet!
     
    Michje likes this.
  8. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Awh , heel leuk meiden!!! @Michje zo leuk! Echt een jongen hea!! Hier is Little Nugget ook echt een klim jongen, en probeerd idd vanaf de bank overal heen te klimmen!! Wat hier in huis best gevaarlijk is! Maar we letten wel goed op m !

    oh meiden, hier is het weer een spannende toestand! 9 dpo test! Ik zal foto toevoegen zodat jullie mee kunnen kijken!! Ik zal hartstikke m’n best doen om pas overmorgen weer te testen, dan is er hopelijk ook oploop te zien!!!
     

    Attached Files:

    Newbie123, Milou94, Finca and 2 others like this.
  9. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,024
    4,996
    113
    Female
    Oh die zie ik direct :) Wat spannend! Er is iets gaande. Hopelijk loopt het mooi op!
     
    GabrielaH likes this.
  10. Michje

    Michje Fanatiek lid

    Jul 27, 2010
    1,920
    2,101
    113
    Female
    Haha ja, ik hou mijn hart vast voor als hij straks gaat klimmen!

    En ooh, wat spannend! Ik duim voor een mooie oploop en dat het deze keer wel goed mag blijven gaan! ❤️
     
    GabrielaH likes this.
  11. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Duim voor een goede oploop! Whaaa
     
    GabrielaH likes this.
  12. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Oh ik weet nog zo goed dat jij zwanger was en nu al bijna een baby van een half jaar oud. Tijd gaat zo snel.
     
  13. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Goeiemorgen meiden, ik kon me weer eens niet in houden :oops:
     

    Attached Files:

  14. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    Sep 28, 2021
    5,024
    4,996
    113
    Female
    Gefeliciteerd! Hopelijk een lief nugget broertje of zusje in het najaar!
     
    GabrielaH likes this.
  15. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Yay! Ook nog naar oploop gekeken?
     
    GabrielaH likes this.
  16. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Nee nog niet! Lichte streepje was 9 dpo, dus ik ga vandaag met 11 dpo weer met Premom test doen op te kijken naar de oploop van streepje!! Gisteren 10 dpo de digitale gedaan, want ik kon me niet inhouden maar ik wilde ook niet gedemotiveerd raken als streepje niet donkerder zou zijn.. maar dat zou ook een beetje logisch zijn, want met 1 dag tussen is soms niet veel oploop te zien!
     
  17. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Oh meiden!!! Ik ben zo enthousiast, zo zenuwachtig!!! Mijn partner weet het nog niet, ik wil echt wachten tot mijn NOD om dan samen een test te doen!! Ik heb mezelf net bijna verraden via de whatsapp :oops:
     
    Newbie123 and Milou94 like this.
  18. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Testen is echt een mindf*ck... pfoe
     
  19. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Zeker weten!!!
     
  20. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Oke meiden, de lang verwachte oploop update van de PreMom test! Vandaag 12 dpo
     

    Attached Files:

    Newbie123, Kretacorry, Finca and 4 others like this.

Share This Page