Oudste heeft vandaag al ongeveer 10.000 keer gezegd dat hij zo geen zin heeft in morgen Ik kan hem goed begrijpen. Ik heb ook geen zin. @Megara ohnee! snap dat je baalt Beterschap voor je dochter.
Ja, zo jammer! Ik kan er echt wel van genieten de kids lekker om me heen, geen gehaast ‘s ochtends! Maar helaas, we zullen vast weer snel in het ritme zitten!
Gaat snel he! Ben zelf alweer aan het werk sinds afgelopen dinsdag, maar gewoon ff geen school verplichtingen, geen speelafspraakjes en het vele samen zijn is zo fijn.. al moet ik zeggen dat zoon echt wel weer toe is aan school.
Oeff dat is balen ja! Heb dat zelf als kind ook eens gehad, voelt best lullig haha. Beterschap voor je dochter!
Oh wat vervelend! Voor allebei. Nog een geluk dat je geen vloerbedekking hebt op de trap Dat hadden we vroeger thuis wel. Mijn jongste broer was toen een kleuter, mijn oudste broer pastte op. Jongste broer stond bovenaan de trap te huilen, dus oudste loopt naar boven om te vragen wat er aan de hand was. Als broer halverwege is begint kleine broer over te geven. Oudste kon met een grote sprong naar beneden zich nog net in veiligheid brengen. Echt alles eronder En op de trap lag vloerbedekking Zelfs de jassen aan de kapstok zaten eronder. En toen we hem weer naar bed wilden brengen bleek dat hij ook zijn bed nog had ondergespuugd en daarna het vieze dekbed had opengeslagen zo tegen de de muur aan. Beterschap voor je dochter. (En hopelijk krijg je niet nog meer zieken)
oooh hell! Wat een ramp vannacht ging zoon overgeven.. in zijn bed. Gelukkig was zijn zus alert en heeft de emmer die naast haar kant stond gauw aangegeven. Maar het hele bed zat er al onder. Ze hebben een 2 persoonsbed dus C moest ook wachten om weer te gaan slapen Vandaag allebei ziekgemeld, het zijn net 2 dweilen.
Ik vind het helemaal niet erg dat de vakantie voorbij is. Met dat grijze, regenachtige weer zat iedereen zich maar te vervelen.
Oh bah wat vervelend. Zo vies hè zo'n bed verschonen met je duffe slaperige hoofd.... Ik sta dan altijd echt te tollen op mijn benen. Vorige week ging zoon van 15 midden in de nacht spugen. Gelukkig netjes in de wc. Later in de nacht ging hij nog een keer, in een emmer. Mijn man ernaartoe met een schone emmer... Hoort hij opeens dat zoon van 12 ook begon. Die twee jongens liggen op 1 kamer met een halve wand ertussen. Mijn man dus om dat muurtje heen om bij andere zoon te kijken. Loopt hij tegen een plank aan die aan de muur hangt. Komt hij naar mij toe lopen: ik heb een pleister nodig! Probeer dat maar eens te snappen als je net uit een diepe slaap komt
We keken erg uit naar de kerstvakantie, 1ste week ging te snel. Kerst overal naar toe en dan oud en nieuw. Zoon was met oud en nieuw ziek geworden. Dagen koorts, heel zijn bed ondergespuugd, sindsdien een emmer in bed. Dat gaat tot nu toe goed. Vandaag ook thuis. Zijn veel zieke lees ik. Voor iedereen die nu ziek is of thuis een ziek kind heeft, beterschap!
Mijn eten was helemaal verpest en daar werd ik zo chagrijnig van. Zijn ergere dingen, weet ik, maar vond het toch super vervelend. Was niet helemaal lekker, dus dacht lekker stoofvlees te maken met aardappelpuree en groentes. Makkelijk en toch wel gezond. Had online besteld, want fiets kapot en man was met de auto vandaag. Nou dat stuk vlees zag er al niet uit, maar dacht, wie weet valt het nog wel mee, maar het is zo goor geworden. De jus was lekker en de paar goede stukjes die eraan zaten ook, maar verder was het alleen maar stukken vet lubbers. Zelfs man liet het staan, zat echt bijna geen vlees aan, alleen maar vet en fliebers. Jaj en dat voor 13 euro pff. De aardappelpuree was ook te dun, niet mijn dag. Zitten nu aan het brood haha. Morgen weer een nieuwe dag (en heb al zo'n hekel aan koken).
Mijn kind is met korte broek naar school (eigen keuze), gevoelstemperatuur: -15. Ik ben nu in dubio of ik een moeder ben die goed dingen kan loslaten of een moeder ben die haar kind verwaarloosd
Daar zullen de meningen vast over verdeeld zijn Maar als jouw kind net zo eigenwijs is als die van mij, dan snap ik dat je het hebt toegestaan. Hier vanmorgen een mummie naar school gebracht. Die was de hele tijd aan het klagen over kou
Bij ons op school zat een jongen die altijd in korte broek liep, zomer en winter. Hij vond een lange broek niet fijn zitten. Zijn moeder had het losgelaten. De eis was dat hij goede schoenen, passend bij het weer, droeg en 's winters een goede jas. Ik weet niet of hij het nog steeds doet, zit inmiddels in de 2e van de middelbare. Maar ik zal het binnenkort eens aan zijn moeder vragen als ik haar spreek. Natuurlijk kijk je wel even gek op als je dat ziet. Maar ik zou je niet veroordelen als slechte moeder die haar kind verwaarloost hoor. Hij krijgt er niets van, behalve dan koude benen hoogstwaarschijnlijk.