Ik kom er ook bij! Ik weet nog niet wanneer mijn NOD is, ligt eraan wanneer het ziekenhuis tijd heeft Wij gaan voor onze 2e cryo terugplaatsing. Ik ben ongesteld geworden, dus ga vandaag starten met pillen slikken die er voor zorgen dat m'n baarmoederslijmvlies dik word. De 24e heb ik een echo. Als deze dik genoeg is, krijgt het ziekenhuis waar m'n embryo's ingevroren zijn een seintje. Die hebben een week de tijd om contact op te nemen met me om een datum te prikken voor de terugplaatsing
Goedemorgen. Ik sluit me hier aan. Mijn nod is op 7 februari. Wegens redenen wilde ik eigenlijk deze maand overslaan. Oa ook te maken met de mogelijke uitgerekende datum waar iemand het hier al eerder over gehad had in dit topic. We gaan wel gewoon sex zonder condoom hebben en zien we wel waar het naar toe gaat. Ik kies er dan nu ook voor geen ovulatietesten te gebruiken en ga niet via de app alles in de gaten houden. Ook het testen wacht ik af. Eerste keer dat ik dan niet als een freak zou gaan testen voor m'n nod. Ik wacht rustif af en komt het niet dan wil ik op de 14de (valentijn) m'n vriend de test cadeau doen op een leuke manier. Had zoiets van stel voor het moet maar net deze ene maand zijn dat het wél zou lukken en we dan kiezen voor condoom gebruik terwijl de wens er juist wel heel erg is. Daarom ga ik er niet mee bezig zijn en zie ik het wel.
Mijn vriend doet Dry January maar daarna wil hij wel gewoon biertjes drinken in de weekenden. Doordeweeks drinkt hij sowieso nooit. Wel doet hij weer nieuwe stoppoging roken Nou wie weet lukt het juist ineens nu wanneer je niet op let. Trouwens poging voor een eerste kindje? Leuk op Valentijnsdag, ik had hetzelfde idee hihi 14 februari zou waarschijnlijk precies mijn nod1 zijn.
Ik heb sinds gisteren al wat spotting (heel weinig &bruine spotting). Sinds vandaag bij afvegen steeds wat roze op wc papiertje, maar nog niet doorgezet zegmaar. Telt vandaag dan al als cyclusdag 1 of pas als het echt doorzet? Ik weet dat bruine spotting nog niet telt, maar twijfelde over t roze..
Hoi ladies, ik kom mij hier ook al voorzichtig melden. Dinsdag follikel meting voor IUI3 en het is dus even afwachten wanneer mijn NOD zal zijn. Eerste keer IUI was op CD16 en tweede keer op CD10. Weer een aantal bekende namen! Zal mij op het lijstje zetten zodra ik het weet.
Ik tel het zelf vaak als het wel echt iets meer doorzet, dus niet alleen met afvegen maar echt in het inlegkruis/ondergoed zichtbaar zeg maar.
Oh ja! Mijn man drinkt sowieso nauwelijks dus dat scheelt en hij neemt sowieso al wel multivitamines waar ook 'goed voor de vruchtbaarheid' op staat (zink, selenium). Ik heb nu mijn NOD op 5 februari, bij een cyclus van 33 dagen maar soms is het ook 30 of 35.. dus weet nog niet wanneer ik zal testen. Ik denk wellicht 3 februari met een early test. Het hangt natuurlijk ook nog een beetje af van wanneer mijn ei er is. (Ik had wel graag een iets kortere cyclus gehad.. maar ja het is in elk geval vrij regelmatig).
Dat heb ik ook meestal. Pas wanneer het echt goed doorzet, helderrood is en krampen ed dan is het volgens mij pas de eerste dag.
NOD-lijst 1 t/m 15 februari 2024 We gaan voor roze! 1 februari (0) 2 februari (1) Cupmix93 - 30 jaar - 1e kindje - ronde 5 3 februari (1) Joefmom - 29 jaar - 2e kindje - ronde 2 4 februari (1) Yellowbanana - 25 jaar - 1e kindje - ronde 1 5 februari (1) SarahRose - 27 jaar - 1e kindje - ronde 1 6 februari (1) Humbly89 - 34 jaar - 2e kindje - ronde 9 IUI-D (5e na MA) 7 februari (1) Kriebeltje - 29 jaar - 2 kindje - ronde 3 8 februari (0) 9 februari (0) 10 februari (0) 11 februari (1) Moonlightqwerty, 2e kindje 12 februari (0) 13 februari (0) 14 februari (1) Levice - 30 jaar - 1e kindje - ronde 1 15 februari (1) Bluetique - 32 jaar - 1e kindje - ronde 5 Totaal (9) Wachten op eisprong (9) Wachtbankje (0) Zwanger (0) Ongesteld (0) WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK: Pas ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren.
Leuk dat je weer in hetzelfde groepje zit! Nouja, niet leuk dat het nodig is natuurlijk, maar je snapt me wel op naar het "uitgerekend in oktober" groepje samen Heb je een natuurlijke cyclus of gebruik je hormonen?