Ah dat wachten idd meid , daar wordt je tureluur van...heel begrijpelijk hoor ook gewoon je frustratie blijven uiten, dat lucht op..
Poeh dat zijn er een hoop! En hopelijk maken ze ook allemaal (en vooral die 18) nog een flinke groeispurt zodat de punctie wordt gepland! Kan me ook voorstellen dat een verse tp niet wordt gedaan, door de kans op overstimulatie met deze aantallen. Hopelijk is je man snel beter!!
Ik ben vanmiddag in het ziekenhuis geweest en hoewel de echo wel weer heel confronterend was, is er nu wel een plan waar ik achter sta. Vanavond neem ik de eerste medicatie (mifegyne ter voorbereiding) en dan word ik vrijdagochtend opgenomen. In het ziekenhuis krijg ik dan de echte pillen (misoprostol) die het werk moeten doen, maar volledig onder controle van de gyn ivm de vorige complicaties. Afhankelijk van hoe snel het gaat, kan het een nachtje blijven worden of zelfde dag weg.. we gaan het zien. Ze was het ook met me eens dat we nog geen curettage doen, dat geeft toch risico’s voor de baarmoeder en die willen we nu niet. Mits het uiteraard weer uitdraait op herhaling van een halfjaar geleden maar eerst medicatie proberen..
Ondanks het verdrietige nieuws fijn dat er een plan is waar je achterstraat. Ik hoop dat de medicatie zijn werk gaat doen en er verder geen complicaties komen.
Wat ontzettend heftig meid maar ook heel fijn dat er een plan is waar je achterstraat en samen met de gyn gedaan wordt. Hopelijk loopt alles heel soepel deze keer. Heel veel sterkte
Wat 'fijn' dat er een plan is waar je achterstaat, en hopelijk gewoon alles zonder comlicaties en dezelfde dag terug naar huis. Merk je al iets van de eerste medicatie? Ik ga aan je denken vrijdag, zal hoe dan ook een erg zware dag worden. Liefs!
Nee merk nog niets.. Mijn lichaam is niet zo goed in loslaten volgens mij! Vind het wel heel spannend morgen, hoe het deze keer gaat verlopen.. Maar goed, wat er ook gebeurt: ik ben op de juiste plek!
In dit soort groepjes vind ik semi 'goed nieuws' toch altijd dubbel om te delen. Zeker op een dag als vandaag, maar ik ga het toch doen. Jullie leven zo lief met me mee ♡ Net terug van de echo. Er zijn nu 6 eitjes groot genoeg voor een punctie, 9 hangen erom of ze door de laatste trigger genoeg groeien en nog 25 kleintjes. Maar….. punctie is ingepland voor zondag 9 uur! Dus daar ben ik wel echt heel erg blij mee. Voor de eerste keer in negen maanden niet weken voor niets gespoten. Uitkomst is wel een stuk lager dan gehoopt, maar ik heb er natuurlijk maar 1 nodig. Ik wordt hartstikke zwanger van de eerste tp Verse is nog niet van de baan. Afhankelijk van hoe ik me na de punctie voel en eventueel een echo op de voorgenomen terugplaatsingsdatum. Dus de komende dagen zijn spannend. Maar zo ontzettend blij dat ik in ieder geval een punctie heb. Er loopt iets, er komt een kans aan. Yes!
Ohhhh wat een super goed nieuws!! Ben zo blij voor jullie! Na al die maanden geen eisprong en alle ellende. Jij wordt gewoon hartstikke zwanger van de eerste terugplaatsing
Ooh wat fijn! Goed nieuws mag natuurlijk ook gewoon gedeeld worden, daar is deze groep ook voor toch?
Bedankt lieve dames, dat jullie eraan dachten ♥️ Het gaat helaas nog niet helemaal zoals het moet gaan. Veel pijn (voelt als heftige weeen in m’n buik en rug), maar nu juist te weinig bloedverlies. Heb echter al de maximale dosis gehad, dus vannacht blijven en morgen weer verder met echo/ nieuwe dosis en mogelijk toch OK. We wachten maar rustig af.. hopelijk gaat m’n lijf nog zelf in actie komen.
Juist fijn dit goede nieuws, heel blij voor je!! Dit gaat gewoon jullie kindje worden.. alle vertrouwen!!
Och meid, ik had hoop toen ik dit topic opende te lezen dat alles goed verlopen was Hopelijk lukt het morgen alsnog en blijft de ok je bespaard