Daarnaast is het ook, zien eten doet eten. Als ze nooit iemand een normale maaltijd zien eten leren ze het ook nooit.
Ik reageerde op dat de spaghetti en saus los van elkaar zijn maar dat je dat wel altijd door elkaar 'moet' aanbieden.
Ik reageerde op dat de spaghetti en saus los van elkaar zijn maar dat je dat wel altijd door elkaar 'moet' aanbieden.
Maar degene waar jij op reageerde schreef helemaal niet dat dat moet hoor. Die zei zelf ook dat ze het apart aanbiedt. De reacties op een huisvolkids komen niet vanwege enkel kale rijst maar vanwege vage, weinig voedzame maaltijden en de manier van eten.
Dat is inderdaad ook altijd ons uitgangspunt geweest. Inderdaad wel eens een keer een “datenight” voor man en mij dat we later aten, maar over het algemeen samen aan tafel, zittend (ok doet de middelste niet altijd netjes die sprint er regelmatig vandoor maar we doen ons best ) pratend en zonder scherm. Nu de oudste sport onder etenstijd (18-19) en op werkdagen en het dus voor ons niet lukt daarvoor te eten en daarna te laat is voor de peuter eten wij wel gewoon om 18 zonder de oudste. Maar gaat mijn man of ik er zelfs nog even bijzitten om te kletsen om 1915. Maar ja, dat is natuurlijk maar net hoeveel waarde je er aan hecht wellicht.
Oh maar dat bedoelde ik helemaal niet hoor. Mijn kinderen eten ook vaak zat rijst en saus los van elkaar. Ik bedoelde het als een volwaardige maaltijd aanbieden. Alleen rijst of alleen pasta altijd (ik volg haar al vrij lang en tot nu toe doet ze het niet af en toe maar bijna altijd) vind ik bijzonder om zo aan te bieden. Je wil je kind toch ergens proberen uit te dagen nog een keer een hap van iets anders te nemen (ook al kunnen mijn kinderen ook vaak zat hun bord met precies nog even veel broccoli als toen ik het opdiende terug naar de keuken “zenden” hoor, het is niet dat die van mij alles eten )
Jawel, nadat er gezegd werd dat ze het ook apart deed stond er 'maar als je het niet aanbiedt, leer je het ook niet'. Dat zinnetje had ik dikgedrukt en daar reageerde ik op met dat wij niet weten of ze dat ooit wel deed.
Wij eten ook met elkaar aan tafel. Maar altijd met zijn allen eten lukt vaak niet. Regelmatig zijn er een paar later thuis of moeten er 1 of meerdere eerder weg voor hun bijbaantje. Wij eten op zijn vroegst 17:15 uur. Dat is voor de avond werkers, die om 18 uur moeten beginnen. De laatkomers eten dan wel alleen.
hahha, ja idd. Als ik moest kiezen was ik voor een andere optie gegaan. Heb me goed ingelezen en het is vreselijk druk in het hoogseizoen. Met zoveel kinderen ook meer kans op zeeziekte. Oh nee, vreselijk. Mijn keuze zou het niet zijn.
ik zocht laatst eens op wat dat kost, dat was dan wel die disney cruise maar echt bizar duur!!! En ook nog eens vreselijk slecht voor het milieu maar goed, daar heeft AM sowieso schijt aan.
ik heb de cruiseplannen van AM gemist, waar willen ze naartoe en voor hoe lang? Of is dat niet bekend?
Je hebt heel veel verschillende soorten cruises. Sommige zijn heel leuk voor kinderen, andere helemaal niet.
volgens mij kwam ik met 4 personen op 5000 excl vervoer naar de opstapplek en twijfel of de drankjes allemaal all in waren. Eén dag of 8/9 geloof ik.