Dit, en ik durf nog wel verder te gaan. Ik denk dat ze het allemaal voor de aandacht doet. Die teksten zijn allemaal zo gemaakt.
misschien niet gestart voor de aandacht maar ik denk wel dat Instagram- en de aandacht die je hierdoor krijgt zorgt voor het maken van andere keuzes, en ook dat je steeds een stapje verder gaat in verandering. Er zijn er maar weinig die echt zichzelf blijven. Heel zorgwekkend denk ik.
Wie ik zelf superleuk vind on te volgen (want 95% vind ik gewoon irritante aanstellers) is upgrid experience. Maar iemand die van de glam van influencers houdt zal dit vast niks vinden.
Ik volg haar ook, super leuk idd! Ik snuffel regelmatig bij de ‘glam’, vaak puur door de nieuwsgierigheid en er wat van te vinden, maar volg toch liever de pure en echte echte accounts. Die niet teveel reclame (of liever helemaal niet) maken. Of zoals bij Upgrid een kijkje geven in hun leven en daarbij reclame maken voor hun glamping. De menstruatieondergoed, astrid en my muesli komen me de strot uit
precies, nu wonen zij ook in 1 van mijn favoriete vakantielanden, ik heb zo'n respect voor dat je zo kunt leven. Ik zou het niet kunnen denk ik, en ben best jaloers dat zij dat gewoon durven. Heerlijk om te zien ook.
Oh ik volg hen ook! Heel leuk account. Dat zijn inderdaad niet echt de typische mensen waarbij je aan denkt bij het woord influencers Maar wel "mijn" soort influencers! Moet wel zeggen: liever zij dan ik hoor. Poeh, echt respect dat ze in zo'n ijskoud land kunnen wonen.
In dezelfde categorie, WildKiwiTraveller. Vooral als hij thuis bij z'n ouders is Geen idee alleen of hij ook op Instagram zit, ik volg z'n YouTube kanaal. Zijn ouders zijn Robert en Catherine Long, die heel afgelegen en grotendeels zelfvoorzienend leven in Nieuw-Zeeland, en zo zijn hun kinderen dus ook grootgebracht.
Oh had dus geen idee dat ze op TV waren. Ik ken ze echt alleen van Instagram. Is het terug te zien via internet?
Ja via npo start. Ik ken hen juist daarvan. Kwam er daarna achter dat ze ook een instagram account hebben.
Ja dit. Ik ben helemaal voor dat je niet alleen moeder bent en ook voor jezelf moet zorgen - een les waar ik ook constant op moet letten omdat ik geneigd ben alles thuis en werk op 1 re zetten maar constant mijn eigen grenzen mentaal en fysiek op te zoeken. Dus dat punt snap ik. maar ik denk bij haar ook vaak zat: je gaat nu wel heel ver in jezelf voorop zetten en ik denk ook vaak (onpopulaire mening) geef jezelf gewoon even een schop onder je …
Upgrid Experience is idd erg leuk. Manlief en ik willen ook emigreren en Zweden staat hoog op ons lijstje. Voor een prikkie hypotheekvrij wonen in een heerlijk land.
Ja, zo lees ik het nu ook. Ik vind het wel heel heftig alsin; 3 weken geleden ging het juist nog (heel) goed en nu is het voorbij? En toen waren ze bezig met die ‘stap voor relatietherapie’ - waarom dan nu niet juist die stap naar relatietherapie? Voelt voor mij als buitenstaander als erg op en neer, en impulsief.
Ik heb het idee dat bij de influencers zelfontplooiing hoog in het vaandel staat, waardoor dit soms een conclusie is en een beetje gaat zoals bij Gwyneth Paltrow en Chris Martin: consious uncoupling. Ik zie het ook bij Nina Pierson.