influencers met kinderen

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Luna86, 6 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    De Bollens gaan ook ieder weekend op stap, volgens mij. Dat ze daar zin/tijd/energie/oppas voor hebben met zo'n gezin zeg :roflmao:
     
  2. Rozebeer

    Rozebeer Fanatiek lid

    4 mei 2023
    2.375
    380
    83
    Vrouw
    En daarna met zn drietjes lekker rollebollen in 1 bed. Die kinderen...
     
  3. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Als ze dat alle drie willen, laat ze lekker? De kinderen staan er vast niet naast te kijken.

    Het is misschien een ongewone situatie maar daar hebben de kinderen toch niks mee te maken. Het zou mijn keuze ook niet zijn, maar leven en laten leven.
     
    Mrs1 vindt dit leuk.
  4. Paardenbloem

    Paardenbloem Bekend lid

    31 mei 2022
    766
    1.252
    93
    Vrouw
    Sorry, ik schrijf hier verder nooit mee. Maar
    nu ik dit lees, ben ik toch benieuwd of er meer mensen zijn die het idee hebben dat het bij hen allemaal niet zo fantastisch is als dat het lijkt ofzo?
    Ik weet niet wat het is, maar iets in mij zegt altijd dat er vast wel 1 van de 3 zich toch enigszins buitengesloten/ondergesneeuwd voelt ofzo.
    Maar misschien denk ik te bekrompen;)
     
  5. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.658
    27.305
    113
    Vrouw
    Ik had ook last van mijn ouders die gingen rollebollen in bed. En op de camping de caravan horen kraken.... Heeft niets met de samenstelling te maken t aantal in bed. Was een braaf, saai heterostel en ik was alsnog een arm kind :roflmao:
     
    spruitje80, aappie20, Mrs1 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.658
    27.305
    113
    Vrouw
    In elke relatie heb je ergenis en irritatie, kan mij niet voorstellen dat t bij hun anders is: juist omdat je met meer mensen zit. Maar ik mis het wel eens bij hun en het 'o wat hebben we een droomleven'.

    Even als tegenhanger hvk; daar is t wel realistischer en zie je de rotzooi, het gezeur, de ergenis. Ik ben geen fan van haar, maar t is iig wél een eerlijker beeld.
     
    Zuul, Madeliefje1234, Mammavantwee en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. tuc

    tuc Niet meer actief

    Nou niet alleen daarom, maar die tekst bij de posts ook elke keer, echt zo overdreven, het moet vooral leuk lijken denk ik.

    Wat betreft de andere discussie, ik ben het er niet mee eens dat de kinderen niets met het leven van hun ouders te maken hebben. Dit delen ze allemaal openbaar, de oudste komt echt al op een leeftijd dat klasgenoten dat soort dingen voorbij gaan zien komen.
    Ik vind het erg sneu.
     
    Sado, nosilla en Nellie4 vinden dit leuk.
  8. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Hier geef ik je zeker gelijk in. Ze moeten zelf weten wat en met wie ze het bed delen, maar sommige dingen moet je gewoon lekker privé houden.
     
    Sado en tuc vinden dit leuk.
  9. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Oh my.. dat is heftig :|:roflmao:
     
  10. Rozebeer

    Rozebeer Fanatiek lid

    4 mei 2023
    2.375
    380
    83
    Vrouw
    Waarom hebben de kinderen daar niks mee te maken, ze wonen er toch ook?
     
  11. Rozebeer

    Rozebeer Fanatiek lid

    4 mei 2023
    2.375
    380
    83
    Vrouw
    Nou dat miljard keer liever
     
  12. Rozebeer

    Rozebeer Fanatiek lid

    4 mei 2023
    2.375
    380
    83
    Vrouw
    Mogen de kinderen er een mening over hebben? Ik vraag het me af.
     
  13. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.658
    27.305
    113
    Vrouw
    Mijn moeder haatte het om de slaapkamerdeur dicht te hebben (te benauwd), maar ik moest hun kamer dus passeren als ik naar de wc moest. Kan t niemand aanraden, je af te vragen waarom moeder halverwege onder de deken zat en dan te beseffen wat er gaande is. En dan hardop roepen 'gatverdamme' en dit was geen incident :cry:


    Ik had liever dat er 3 mensen in hun bed lagen en dat ik er nooit iets van hoorde hoor :roflmao:
    (En nee ook geen ig account erover :roflmao:)
     
    Zuul, spruitje80, Sunflowerr en 2 anderen vinden dit leuk.
  14. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.658
    27.305
    113
    Vrouw
    Ik vind wel dat kinderen input mogen hebben of dat er iig gepeild wordt: wat vinden jullie prettig/onprettig dat we delen?

    Voor jonge kinderen is dat anders, maar als ik kijk naar onze 8 jarige dan neem ik hem wel mee in de social media: wat wil je dat ik wel deel en wat niet? Ik weet dat hij het naar vindt dat er een orthopedagoog thuis komt. Iets dat ik wel hier zo deel, want zn foto staat er niet bij en zijn naam ook niet. Maar het is niet iets dat ik zeg tegen zijn vriendjes en ook niet deel op sociale media.
     
  15. Rozebeer

    Rozebeer Fanatiek lid

    4 mei 2023
    2.375
    380
    83
    Vrouw
    Die oudste jongens bij hun zijn ook rond de 8. Ik vraag me echt af of die hun mening mogen delen en of daar rekening mee gehouden wordt. Ik had het echt vreselijk gevonden als mijn ouders een vriendin zouden hebben en ja iedereen gaat met iedereen. Nee dat zou ik niet leuk of normaal vinden. Ik zou bidden dat ons gezin weer in alle rust bij elkaar zou komen en zo snel mogelijk zou ik het huis uit gaan.
     
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Het is wel eerlijk bij een HVK, maar evengoed niet leuk voor die kinderen om te horen/lezen dat ze continue huilen en ruziemaken.
    En ik snap het ook niet zo. Als je hier om 6.15 wakker bent en alleen maar huilt en ruzie maakt ligt je er om 6.30 weer in.
    En overdag alleen maar ruzie maken, dan kun je met je armen over elkaar aan tafel blijven zitten.
     
    Sado en nizzie86 vinden dit leuk.
  17. tuc

    tuc Niet meer actief

    Dat sowieso, overleggen. Maar dat jij en papa er een vriendin samen op na houden dat moeten ze überhaupt niet delen en ook niet overleggen. Die jongens denken dat dat normaal is, dus die zullen daar geen nee tegen zeggen. Aan zulke jonge kinderen kun je niet meer vragen dan: vind je het goed dat Sjaak ook op onze insta komt. Natuurlijk zeggen ze dan ja.
    Ik neem niet aan dat ze vertellen wat ze allemaal met Sjaak doen en het dan vragen.
     
  18. Paardenbloem

    Paardenbloem Bekend lid

    31 mei 2022
    766
    1.252
    93
    Vrouw
    Ja dat dus. Alsof ze nu ineens in de zevende hemel zijn, terwijl er ongetwijfeld ook wel de nodige irritaties zijn als je met 3 in een relatie en 10 in een gezin samen bent.
    Ergens zou het mij niet verbazen als er ooit een keer 1 van hen klaar mee is.. Die kerel kijkt sowieso altijd een beetje zuur vind ik:oops:
     
    nosilla, Madeliefje1234 en tuc vinden dit leuk.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    :roflmao::roflmao: terwijl menig man vast wil ruilen:D
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  20. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.658
    27.305
    113
    Vrouw
    Ze heeft gewoon teveel kinderen en ze redt t gewoon alleen niet. En heel eerlijk? Ik denk dat t financieel ook tegenvalt. Ja ze zien er leuk ook, denk dat de focus daar ook enorm op is maar het kleine huis, karige maaltijden, bakfiets trouble
    Ik denk dat ze gewoon veel zorgen heeft.
     

Deel Deze Pagina