Ik denk dat ik na vandaag officieel op het wachtbankje ga. Blij dat ik uiteindelijk m'n ei goed heb kunnen vinden en we veel hebben kunnen klussen (dag van eisprong, 1, 3 en 4, 6 dagen ervoor). Voor nu geeft het wat rust dat ik niets meer kan en de komende week/weken ook nog niet kan/zal merken.
Dank je wel! Superlief. We duimen ervoor! Ik wil er echt zo voor gaan. Heb jij jouw eitje al gehad of moet die bij jou ook nog komen?
Ja inderdaad, ik vond de balans wel lastig tussen het moment benutten en het spontaan te laten gebeuren. Maar volgens mij moet dit voldoende zijn toch?
Ik denk dat het meer dan voldoende is. Geen zorgen hoor. Je kon het niet beter doen denk ik en vergeet niet je hebt denk ik een ideale leeftijd om zwanger te raken. Met een beetje geluk is het nu of anders heel snel gepiept. Je merkt het vanzelf! Ik zal voor je duimen.
Net toch al een roze ovulatietest gedaan. Uiteraard nog geen smiley (gelukkig maar want we hoesten nog steeds). Ik verwacht de smiley vrijdag. Weet nu in ieder geval wel hoe die test werkt en ik weet straks in ieder geval zeker wanneer mijn echte vruchtbare dagen zijn. Ik hoop dat we ze kunnen benutten.
Klopt het dat je niet op de lijst staat? Jaa gewoon voor gaan, meer kan je niet doen toch. Mijne duurt nog eventjes
Hier al een paar dagen ziek (keelpijn en hoesten). Las al dat er meer waren dit weekend! Vannacht eindelijk beter geslapen door wat codeine. Ben benieuwd wat voor invloed dit heeft op de eisprong (normaal dag 18, is nu dag 10).
Wat zijn er veel elke keer zielig. Ik was dit weekend echt niet fit, koortsig en heel moe. Wat vage keelpijn verder niet. Dacht gisteren dat ik er door was op wat hoofdpijn na. Vanmorgen rond 5 uur werd ik wakker met echt knallende koppijn en een hele zere nek, nu ook verkouden erbij. zou nu zo’n 6dpo zijn. 1 poging valt binnen de vruchtbare dagen, maar wel 4 dagen ervoor dus die kans is denk ik klein.
Jaa er zijn er echt veel ziek zwak en misselijk nu he. Het wordt gewoon tijd voor voorjaar. Ik denk dat veel mensen daaraan toe zijn. Beterschap!
Jeetje wat een hoop zieke hier ,moet zeggen op school.bij de kids heerst ook griep ed..zal wel bij het seizoen horen zeker? Hier vandaag 4 dpo en wat steekjes links op de iets lager als bij mijn eisprong en flink last aan de zijkant van mijn borsten...waarschijnlijk progesteron wat goed stijgt nu, maar toch geeft het een beetje hoop altijd he. Sta er nog positief in en voel me opmerkelijk optimistisch.
Ik heb nog geen piek, ovutesten lopen nu langzaam op. Heb sinds vanmorgen wel (sprry tmi) natte afscheiding met van dat melkachtige er tussen. Dan is mn eisprong dichtbij denk ik? Verwacht m morgen. Wie herkent dit?
Hier deze ronde ook vruchtbaar slijm en wat melkachtig erbij. Schijnt niets abnormaal te zijn. Afscheiding kan verschillen..maar hier is de Afscheiding wel de hele cyclus al anders...als ik vergelijk met de 2 rondes ervoor.