Er was toch een tijdje een serie op tv over een dorp waar veel gelovigen wonen? Misschien daar dan de hoofdpersonen van.
Herman brood is vroeger een paar keer mijn oppas geweest. Zijn atelier zat in/boven mijn vaders café. Ik ging dan wel eens met Herman in zn atelier tekenen als ik met mn vader mee was.
Ik was een keer op Vlieland en heb een hele tijd zitten kijken naar een klein meisje wat heel lief aan het spelen was. Bleek de dochter van Jim Bakkum en z’n vriendin die praktisch naast me zaten. Had het pas door toen ze weg liepen. Geen idee waarom het leuk is om ergens BNers tegen te komen, maar toch is het zo
O zo'n fascinerend persoon! En ik moet ook wel een beetje lachen dat je ouders jou aan hem toevertrouwde. Hij had volgens mij een zeer goed hart, maar wel altijd onder invloed.
Ik heb eens (jaaaaren geleden, echt ) lichtelijk onder invloed van wijn achter Kees Tol aangerend op de dijk voor een foto.
Volgene mij de enige "bekende reformatorische Nederlander" die ik "ken" Als in: ik ken haar, maar andersom niet.
Ik vind Teunie zo leuk , ik volg haar al heeeeel lang, volgens mij al vanaf 2010, toen nog via haar blog en nu ook via insta. Haar zou ik nou heel graag ook in het 'echt' willen kennen .
Ik heb lang haar blog gelezen maar inmiddels niet meer. Heel af en toe kijk ik en dan ben ik verbaasd dat kleine Henk niet nog steeds gewoon 7 is
Volgens mij blogt ze vanaf 2008 (Henk was twee meen ik en hij is ongeveer even oud als mijn jongste). Ik ben haar ergens op het spoor gekomen en gaan volgen en weet dat ik toen wel een stukje 'terug moest lezen'. Ik gok vanaf 2010 ongeveer, maar kan ook 2009 zijn geweest. Haar verhalen voelen zo vertrouwd, echt heel leuk! En zo onwijs leuk dat ze altijd droomde van 'vrij' wonen en een grote moestuin hebben en dat ze dit nu doen. En ook dat ze altijd droomde van een eigen bedrijfje met de soort producten die ze nu verkoopt. Ook haar stukken waarin ze over haar geloof praat vind ik heel mooi. Ik geloof zelf wel 'ergens' in, echter totaal niet op de manier dat zij praktiseren, en kan echt genieten van de manier hoe zij verteld over hun geloof en hoeveel zij daar uit kunnen halen, super mooi. Ik ben altijd zo blij als er weer een nieuwe blog is .
Hahahahaha Henk wordt dit jaar 18 Grappig, zelfs ik heb dat af en toe, terwijl mijn jongste ongeveer even oud als Henk is .
Haha. Ja ik verbaas me daar altijd over dat je dan blijkbaar iets te vertellen hebt. Hetzelfde verhaal was totaal oninteressant geweest als het gewoon random onbekende mensen waren. Mijn vader is ooit op het jeugdjournaal geweest. Een item over de school waarvan hij destijds directeur was. Hij had als een van de eerste scholen in nl computers in de klas ingevoerd. En daar mocht hij over vertellen. Toen vond ik hem ook mega-interessant. En baalde dat ik intussen op de middelbare zat, anders had ik ook alles mogen meemaken. Cameraploeg in de klas enzo Destijds was het ook een soort spel om te vertellen hoeveel handdrukken je verwijderd bent van <random bekend persoon> Dus bijvoorbeeld: ik geef jou een hand. Jij hebt een keer de hand geschud van Dave Roelvink. Dan ben ik 1 handdruk verwijderd van Dave. Dus mijn vader was toen ook meteen gestegen in de 'ranglijst'. Want die cameramensen hebben vast handen geschud met interessante personen. Of handen geschud met mensen in 'het wereldje', die weer anderen...