Hoi, van wat ik nog weet toen ik in de zorg werkte, is dat er verschillende diktes beschikbaar waren aan naaldjes voor de insuline toediening. Misschien kan dat voor de decapeptyl ook?
Ik zou nu op 7 dpo zitten. Maar heb er echt last van. Lijkt heel erg op menstruatie krampen. In mn rug en buik. Ik zou me god niet meer weten of ik dit ooit eerder heb gevoeld.
Ik herken dat wel op zich. Dacht ook echt dat ik ongesteld werd want had ook een hele lichte bloeding al. Maar bleek dus innesteling. Hoop het echt voor je!
Lucrin krijg ik al sinds mijn 26e dus dat doet me niet zoveel, het is decapeptyl maar dan voor langer. Een kunstmatige overgang. Tja het is niet het ergste van het traject. Ik heb er niet zo’n moeite mee
Wat suf dat ze daar negatief over deed. Het zijn geen snoepjes, maar kan echt heel goed helpen om de cyclus plat te leggen. Ik spuit 1x per 4 weken (kan ook 1x 3 maanden) en heb er verder geen omkijken naar. Ik zweet snachts wat meer dus was wat vaker mijn beddengoed, maar verder is het goed te doen tov alle nadelen van een cyclus.
Ik merk dat ik de deca vrij heftig vind. Ben heel erg moe en heb nergens zin in. Ik kan weinig hebben. Dit terwijl ik al jaren aan de gonal zit en dat gaat prima volgens mij haha
Bedankt voor al jullie lieve reacties <3 @MamaMan0n Ik heb wel vaker zoiets gelezen en dan was het toch echt een goed teken.. super spannend hoor!! Ik zou wel exited worden als ik jou was haha Ga je ook testen over twee dagen ofzo?
Als google voor elke website/forum ik uitgepluisd heb, geld zou krijgen was google nu rijk geweest. Ik lees ook idd dat het een teken kon zijn. Ik durf nog niet echt blij te zijn. Daarnaast heb ik ineens jeukende tepels om gek van te worden. Ik moet nog 7 dagen wachten om te testen. Ik probeer dit echt vol te houden haha.
Ik heb spijt van m’n vroege testen! Ik zag namelijk op 7,8,9 dpo een vaag lijntje wat erna langzaam is weggetrokken en dat maakt het eigenlijk alleen maar stressvoller. Ik had dat liever niet geweten achteraf.
Ja herkenbaar. Daarom wil ik het ook liever niet. Vorige terugplaatsing testte ik zelfs 4x per dag op een gegeven ogenblik en werd het een obsessie. Dus deze keer wacht ik liever. dan kan ik mijzelf ook niet kwijt raken
Gek hoe dat werkt hè? Het is niet zo alsof meer testen je meer zwanger gaat maken, maar toch die obsessie. Ik heb nu dat ik denk; misschien heb ik zelf iets fout gedaan dat de innesteling niet goed is gegaan. Maar veel grotere kans dat het embryo gewoon chromosomaal niet klopte en niet levensvatbaar was en daarom zo snel is gestopt met delen. Maar door die paar lichte streepjes was ik er wel heel erg mee bezig. Had dan toch liever op 14dpo gewoon een duidelijke uitslag en geen gegis wat er mis zou zijn gegaan.
Ik heb sowieso wel last van dat gegis. Bij mij halen ze de cryo uit de vriezer en dan laten ze hem nog 24 uur doordelen voordat ie terug geplaats word. Ik denk dan "wat kan er nog mis gaan?" Maar schijnbaar kan alles nog misgaan Ik vraag me dan wel veel af waarom het niet innestel, of ik dan misschien iets verkeerd heb gedaan
Dat ligt niet aan jou hoor. Mijn gyn zei dat alle dobbelstenen op 6 moesten vallen voor een gelukstreffer. Mijn vorige was een verse top kwaliteit aa en bleef ook niet zitten.. daarnaast is het gewoon jammer dat wij het weten dat er een emmy in onze buik zit. Want als je het gaat vergelijken met het op een natuurlijke manier. Dan is het elke maand een verassing of je wel of niet zwanger bent. Het weten is gewoon ruk net zoals wachten in het hele traject. Liefs
Ah wat rot dat jullie je daar druk over maken. Dat snap ik echt helemaal hoor. Toch ligt dat echt niet aan wat je wel of niet doet. Het is het embryo dat dit moet doen. Mensen met de meest ongezonde leefstijl die je kunt bedenken worden zwanger. Het is echt een kwestie van pech en geluk. En natuurlijk zijn er factoren die de kans op pech en geluk groter of kleiner maken, maar innestelen dat kunnen jullie niet verder beïnvloeden dan je nu al doet. <3
Haha neee dat zou wat zijn als al het getest ons meer zwanger zou maken. dan was ik nu naar de winkel gevlogen. Ja dat is idd het gevaar van vroeg testen. Het knettergek worden en onder spanning staan. Ook niet heel bevordelijk voor jezelf. Maar verleidelijk is het wel. Ik moet mezelf echt dwingen om geen testen te kopen.. heel dubbel ergens ben ik hardstikke bang voor een negatieve test. Maar die nieuwsgierigheid he die wint het bijna af en toe en dan loop ik maar hard door in de winkel.
Hoi meiden, Stille mee lezer hier. Wilde even iedereen een hart onder de riem steken bij wie de poging niet is gelukt en voor een ieder die nu op het wachtbankje zitten heel veel succes wensen. We kunnen elkaar de hand schudden, ook ik zit op het wachtbankje. Vorige week maandag cryo tp gehad, was een morula. Officieel mag ik pas volgende week maandag testen, maar m’n handen jeuken.. ik probeer zeer zeker vol te houden om niet in extra onzekerheid te zitten mbt twijfelachtige testen. Ik hoop zo dat het is ingenesteld. Wel ben ik er onzeker over omdat ik nu andere medicatie gebruik wegens leveringsproblemen (zumenon ipv progynova en Cyclogest ipv utrogestan). Ik weet dat ze dezelfde werkzame stoffen bevatten, maar toch.. Fingers crossed!