Het duurt nog even, maar ik vind het leuk om alvast te bedenken wat we met ons 12,5 jarig huwelijk kunnen gaan doen. Ik ben in gedachte de hele wereld al over gegaan maar nog niet iets bedacht waarvan ik denk, ja, dat is het! We hebben in 12,5 jaar zoveel meegemaakt dat we hier best even bij stil mogen staan. De officiële periode is rond de kerstvakantie. Maar we kunnen hier natuurlijk ook invulling aan geven in de meivakantie of in de zomer. Al zou ik de 2e week van de kerstvakantie wel erg leuk vinden. Kinderen zijn dan 5 en 10. Leuk als jullie willen delen wat jullie hebben gedaan, wellicht haal ik hier ideeën uit. Disneyland zijn we overigens afgelopen zomer geweest, anders was dat een leuke optie geweest.
Niks! Viel midden in de lockdown, dus hebben gegourmet met de kinderen. Anders hadden we misschien een feestje gegeven meer niet
Nou dat was heel toevallig vorig weekend. Wij zijn een lang weekend naar Efteling Bosrijk geweest. Daar waren we ook met onze huwelijksreis met onze dochter van toen 2,5 en nu op herhaling.
Wij waren afgelopen maand 12.5 jaar getrouwd. Wij zijn een midweek naar het hof van Saksen geweest. We hebben echt genoten.
Wij zijn 9 dagen naar Curaçao gegaan om ons 12,5 jarig huwelijk te vieren. Viel ook rond kerst maar zijn er in de voorjaarsvakantie naar toe gegaan en hebben op Curaçao een dagje carnaval gevierd.
Wij zijn met de (schoon)familie een dagje naar de dierentuin geweest met een etentje erbij. Ik vond het leuk om het ook met hen te vieren.
Met de kinderen naar Disneyland geweest en daarnaast met naaste familie en vrienden een feestje gevierd, dat laatste was zo fijn, om dat ook met ouders nog te kunnen vieren. Het is niet gezegd dat ze er met een 25-jarig jubileum nog wel zijn, hier inmiddels al iemand verloren en ben heel dankbaar dat we dat nog samen hebben mogen vieren, was echt een dag met een gouden randje
Niet het beste idee gok ik zo, corona gevierd Hebben niks gedaan, alleen thuis wat extra lekkers gegeten. Feestjes etc mochten niet. Overigens waren we er ook nog niet over uit of we dat wilden, een familiefeest. De verhoudingen in schoonfamilie liggen nogal gecompliceerd tussen verschillende personen
Wij hebben een groot feest gegeven. Met de kinderen erbij zijn we naar de Dominicaanse republiek geweest en samen gaan we naar Tanzania (safari en Zanzibar). We hebben het dus goed gevierd.
Met 12,5 jaar hebben we een feest gegeven voor familie en vrienden. Met de familie samen gegeten van een buffet en daarna nog een gezellige avond erachteraan. Alles zo geregeld dat het tot een dag tevoren geannuleerd kon worden. Ik was toen namelijk 38 weken zwanger. Inmiddels hebben wij ons 25 jarig jubileum gepland staan dit voorjaar. Dan gaan we weer een feest geven met de familie. We hebben een leuke lokatie gevonden waar we (sportieve) activiteiten gaan doen met elkaar en daarna eten in een soort van foodtruck setting.
Wij hebben een feest gevierd met een selecte groep mensen (familie, vrienden etc.) op een mooie locatie. Als gezin zijn we in de eerstvolgende schoolvakantie op reis geweest naar een land waar we ook op huwelijksreis geweest waren (binnen Europa).
Wij zijn as december ook 12.5 jaar getrouwd. Ik zit te overwegen om met ons gezin vlg jaar in de meivakantie een disney cruise te maken in het caribisch gebied en daarna nog een week naar de pretparken in orlando. Heb zelf deze reis al vaker gemaakt maar nog niet met ons gezin.
Wij zijn over een kleine 2 jaar 12,5 jaar getrouwd en willen met de kinderen naar Disneyland. Mede ook omdat we volgend jaar beide 40 worden en daar willen we dan waarschijnlijk een feest of etentje voor geven.
Dit topic is een goede reminder, bij ons is het in december zo ver. Ik heb zitten kijken naar een leuke vliegvakantie naar de zon in de kerstvakantie, maar kon nog niet zoveel vinden (en wat ik zag was heel erg duur), maar dat stond nog los van dit jubileum. Toch wel heel leuk om er met het hele gezin iets aan te gaan doen. Ik lees even mee voor tips!
Wij hebben elkaar een kunstwerk cadeau gegeven en zijn met ons kinderen (de jongste was er nog niet) op vakantie naar Mauritius geweest