Dank je wel, ik wil jou ook feliciteren, maar dat voelt een beetje dubbel met jou onzekerheid momenteel
Zit idd niet heel veel oploop in, maar ook nu is de concentratie HCG nog zo weinig dat de oploop nog onduidelijk kan zijn. Maar onzeker maakt het wel. En zijn de verschillende concentraties urine wel te vergelijken? En ook allemaal ochtendurine bij jou?
Ach meid, wat naar, deze onzekerheid. Nu zitten we in hetzelfe schuitje.. al zijn jouw testen toch duidelijk donkerder, ik vind het een erg mooi lijntje voor een biochemische zwangerscbap toch?
Nee. Enkel gisteren met een andere urine getest. Verder wel tzelfde. Maar tis gedaan met de gewone testen van kruidvat, geen sensitieve en ik weet dat verschil in waarden daarop lastiger weer te geven is dan bijv. Easymom oid. In t echt zijn de kleurschakeringen duidelijker, al blijft t verschil relatief klein. Ik ben nog niet onzeker, het is wat t is ^^ en de lijnen zijn voor mij duidelijk te zien! Bij mn 1e en 3e had ik deze streepjes pas toen ik echt over tijd was - dus ik weet dat t kan. En daar doen we t nu maar mee haha
Zal straks eens een foto sturen van mijn testen als jullie willen, soms waren ze ook bijna hetzelfde. Maar heb nu toch echt flinke oploop.
Als je verschil ziet dan is dat goed toch? Zeker als je al ervaring hebt met zulke testen. Fijn dat je nog niet onzeker bent, die eerste weken zijn gewoon lastig.
Altijd welkom / fijn om te delen, toch? Van wanneer waren jouw testen? Let us know <3 Morgen ben ik precies 4 weken. Alledrie de vorige zwangerschappen heb ik toen pas (sommigen pas nog later) testen gedaan. Na 3 dagen was er in week vier altijd een goede oploop. Ik weet dat ik er nu nog niet teveel van moet verwachten, omdat ik zo ongeduldig was om voor mijn menstruatie te testen en het logisch is dat er dan minder HCG is, dus ook minder exponentiële groei Zolang de testen niet lichter worden, zoek ik er (nog) niks achter! Geldt ook voor jou @Caramel3 ! Ik hoop dat er morgen voor jou ook wat meer zichtbaar zal zijn
Fijn om te horen dat je niet onzeker bent!! Jij hebt duidelijk meer ervaring met deze testen dan ik, al lees ik nu ook veel van anderen dat ze niet superhard oplopen. En je bent nog hoor NOD… ik duim hard voor je dat ze snel mooi oplopen!! Hoe is het qua symptomen nu, nog steeds zo moe? Ik wacht het even rustig af, morgen ga ik weer testen. Voel mij minder misselijk en moe, wel pijnlijke borsten en duizelig/gammel. Kan denk ik alle kanten nog op. @Niemand95 bedankt voor het meedenken en het laten zien van je testen!!<3
Ehm, ik haal even iets door elkaar van een ander forum, sorry maar als je je testen wilt laten zien, graag!!
Vanmorgen was ik weer tiptop in orde qua vermoeidheid - al merk ik nu dat ik weer inkak sinds ik terug ben uit de kerk (waarschijnlijk overbodig nu om te zeggen: maar ik ben christelijk ^^) Maar het ergste is vlak voor avondetenstijd. Dan ben ik kapot moe altijd en ik kan om 19 uur wel in slaap vallen... Wel ben ik elke ochtend wat weeiig en moet ik vaak vies boeren (niet heel smakelijk, I know..) in de ochtend. Mega goor - want dan is je maag nog leeg hahaha Verder: ik heb tot nu toe elke dag wel wat steekjes in baarmoeder gehad en sinds vanochtend ook wat zeurderig in mn onderrug (heb ik normaal nooit)..Maar om eerlijk te zijn kan het ook komen omdat ik gister 10 rolgordijnen opgehangen heb (vervangen) WHAHAH. En aangezien mijn gammele lijf niks gewend is, is de kans groot dat het daarvan komt Btw, dit was mijn test vanmorgen (dezelfde als in het vierluik eerder vandaag, de onderste) - maar dan niet in flits gemaakt (zoals alle anderen), maar in natuurlijk licht. Dan zie je toch dat het best donker is - of zie ik nu dingen omdat ik ze wil zien? xD Zeg het me eerlijk hoor! hahaha
Wat leuk om te horen, ik ben ook christen! Bijzonder! Blijft toch echt spannend he, maar jouw klachten zijn toch ook wel erg duidelijk. Vooral die vermoeidheid… je lichaam is gewoon kneiterhard aan het werk. Ik vind jouw test echt oprecht heel duidelijk, zeker voor een dag voor NOD. Zou denken dat dit zeker goedkomt. Ben je van plan binnenkort ook een digitale test te doen?
Dit zijn mijn testen, elke dag waarvan de 3e test NOD is. Opgedroogd zien vooral de laatste testen er niet zo veel verschillend uit op de een of andere manier.
Wat toevallig dat jullie beide christen zijn! Jullie hebben echt veel overeenkomsten. Echt zo leuk en toevallig!
Dan moet ik vanaf morgen gewoon afwachten.. tis goed te zien vanaf je NOD idd, @Niemand95 ! ♡♡ die laatste test is een knaller. Ik schrok net wel even. Ik heb heel veel waterige afscheiding. Ik voelde net wat "vallen", ging naar de wc en zag creme/bruine afscheiding. Een klodder slijmerige afscheiding. Beetje huidskleurig, zeg maar. 2x binnen het uur, vlak na mn laatste bericht. En nu word ik wel een beetje zenuwachtig om eerlijk te zijn. Zijn nu bij familie (neefje jarig geweest) en ik merk dat t me bezig houdt. Het kan nog van de innesteling zijn, maar kan uiteraard ook foute boel zijn. Mn man zei net tegen me: "testen zijn dik positief. Meer dan we nu hadden kunnen verwachten. Vertrouw erop." En toen moest ik naar de wc.. ugh.
Oef dat is zeker schrikken. Kan me voorstellen dat het je zenuwachtig maakt. Maar zolang het geen rood bloed is hoeft het niks te betekenen. Afwachten is inderdaad het enige wat je kan doen! Je hebt een mooie test, dat is de enige houvast voor nu. Ik duim voor je!!!