Aaah nee! Wat een teleurstelling dan! Kan me voorstellen dat je daar echt wel een klap van krijgt. En dat je heel graag die 3+ wilt zien ja! Konden we maar een maand of twee vooruitspoelen met zn allen he…
Afgelopen vrijdag en zondag de Kruidvattesten (viel me zondag erg tegen), dan maandag en vandaag de Action. Vandaag ca 16 DPO. Ik had graag een echte knaller gezien maar dit is ook al prima.
Daar twijfel ik nog over, ben bang voor de teleurstelling als er geen 3+ komt te staan. Heb jij een digitale gedaan? Of ga je die nog doen? Leuk, precies een week! Net je NOD gehad dus? Dan testte je al snel positief zeg!
Nog niet gedaan nee en ik twijfel ook… vind ze eerlijk gezegd ook gewoon erg duur, als ik over een week zo’n knaller heb als jij nu ben ik denk ik tevreden. Was het wel van plan maar zo’n mooie knaller van Action zegt denk ik ongeveer hetzelfde? Ik heb vorige week met 11 DPO positief getest Mag ik vragen hoe jouw test rond NOD of 4+1 was?
Ze zijn ook echt veel te duur. Zo'n knaller is vergelijkbaar denk ik idd? Dit was mijn test op 4w en 4+1, moet wel zeggen dat de test op 4w met minder geconcentreerde urine is geweest.
D Denk ik toch ook, zou m denk ik niet persé meer doen met zo’n knaller. En stel datie toch nog net 2-3 aangeeft, geeft dat zoveel stress… voor dat geld kun je jezelf die stress besparen denk ik Ah thanks voor de foto! Fijn om te zien, was wel blij met mijn test vanochtend maar ik zie ook echte knallers met 4 weken al langskomen. Maar dit moet prima zijn zo.
Welkom!! Gefeliciteerd met je zwangerschap![/QUOTE] Dankjewel!!! Het is allemaal heel spannend! Vorige week donderdag stond mijn HcG nog maar op 35 waardoor ik ben moeten terug komen & gisteren stond hij op 749
Zo, daar is geen twijfel over mogelijk! is dit je 1e knaltest? Ik dacht altijd dat je met 4 weken zo'n test moest hebben, maar volgens mij valt dat ook wel mee..
Nee hoor, niet de eerste, afgelopen zondag had ik ook al echt een knaltest. Maar nu is mijn teststreep ook echt donkerder dan de controle streep. Ik heb nog nooit een knalstreep gehad op 4 weken. Maar goed, ik ben ook niet het voorbeeld van gezonde zwangerschappen
Wat raar dat je zo laat pas moet testen, van t ziekenhuis @Joylynn! Ik ga morgenochtend testen. Dan ben ik 4w3d. Heb op 4w voor t laatst getest. Ik testte op 10dpo postief, en ik had op 12dpo -> 13dpo t kleinste verschil. 14dpo (4wk) testte ik weer heel mooi! Ben benieuwd hoe t morgen is. Ik heb maar bij 1 van de 3 kids een knaller gehad op 4w1d. (1e test) en later ook 5 dagen vooruit gezet - dus maybe een vroege innesteling en daarom zo'n knaltest. maar meestal is de test lichter geweest dan ik nu met deze zwangerschap en testen had. Ik denk echt dat ik (ook nu) een vroege innesteling had. Vandaag btw gevoelige borsten. Voor wie borstvoeding gegeven heeft: soort mini-toeschietreflex achtige trekkingen. Frappante is dat ik normaal knettersgevoelige borsten heb in de week voor menstruatie. Maar dit keer eigenlijk niet >< dus beetje omgedraaid. Maar viel me vandaag wel op! @Aschanti : fijn dat de waardes nu zo mooi zijn! Althans, ik ga daarvan uit (ik weet niet goed wat normaal is, maar uit je bericht maakte ik op dat t goed nieuws was!)
@Aschanti Wat fijn!! Moet je dit nog vaker laten controleren of is het zo ‘goed’? @Skymar Gevoelige borsten schijnt toch wel een van de meest voorkomende symptomen te zijn he! Ik kan me niet herinneren dat ik het bij de andere kids had. Nu afgelopen zondag en maandag, gisteren en vandaag niet. Geen idee of het zo blijft… ik had vandaag echt last van ochtendmisselijkheid; misselijk opstaan en in de loop van de ochtend zakte het af. Voel me wel in totaal niet lekker. Vooral zin om op de bank te hangen. Maarja, met nog 3 kids… En ik ben zó lichtgeïrriteerd dat ik er zelf last van heb. Man man man, moet zo mijn best doen om lief en aardig tegen iedereen te doen… gaat even niet vanzelf zeg maar
Dat klinkt echt als een super mooie stijging! Woon je in België? Of is er een andere reden dat je moest prikken?
Jaa, ik moest vanavond mijn spijkerbroek open doen, die paste bijna niet meer. Verder ben ik vandaag ook moe en vanmorgen ook echt even misselijk. En ik voel me hele dag alsof ik geen honger heb, maar als ik aan het eten ben gaat het goed.
Maandag vs vandaag, 72u verschil. Vandaag 4w3d, ik ga stoppen met testen ^^ Ik zal ook mijn reumatoloog en gynaecoloog maar op de hoogte gaan stellen voor t weekend