Hier een omo witte test vanochtend, de kruidvat 2v6 test. Ik moet volgens mijn app morgen ongesteld worden maar geen idee hoelang mijn cyclus is, ga nu uit van 28 dagen, en ook geen idee wanneer mijn ei was… nog geen menstruatie gevoel of krampen… ik wacht dus maar gewoon af
Ik moet nu dus de hele tijd plassen , dan komt er geen geconcentreerde urine maar… deze al wel duidelijker. Ga nu naar de winkel een “echte” test halen.
ja ik weet dat t kan, heb in januari een miskraam gehad maar zo bang dat daardoor alles in de war is daarbinnen… maar ja afwachten en positief blijven
Dames vraagje, misschien te vroeg om te vergelijken maar betrap mezelf dat ik me stiekem wel gek maak. Zien jullie wel verschil qua oploop? Morgen komen de testen pas van PreMom. Testen in case is met ochtendurine. Rode strip met middagurine. Merk dat ik met de jongste best zelfverzekerder was maar nu echt niet.. Behalve wat krampjes en gevoelige zijkant borsten/tepels bij aanraking verder geen symptomen..
Ach wat naar hè? Dan wordt het vertrouwen in je lichaam wel echt op de proef gesteld hè? Dikke knuffel
Zeker oploop te zien. Je zou eigenlijk alle natte testen naast elkaar moeten zetten om goed oploop te vergelijken. Dat is het meest zuivere ipv een al droge met half natte test.
Ja vandaag wel een testje gewaagd! Weer een streepje, nu hopen dat ie donkerder wordt. Moet zeggen dat ik als het goed is ook pas 10 dpo ben vandaag. Gisteren testte ik positief op 9dpo dus ik ben me er van bewust dat dat heeeel vroeg is, maar durfde het wel aan omdat ik dacht een innesteling te voelen op 7dpo. Krampig enzo
Super lief! Met mij gaat het wel, ik wil vooral door en dan op naar donortraject. Wel pas 18 april intake, dus probeer al wat ervaringsdeskundigen te ronselen om na te gaan hoelang het bij hen duurde vooraleer ze echt poging konden ondernemen. Maar manlief heeft meer tijd nodig dus daarom is het wel goed dat we nu toch weer maandje moeten wachten. Fysiek is het elke dag wel wat beter hij hoeft ook geen pijnstillers meer te nemen. Hij heeft vandaag terwijl ik weg was zelfs de bendenverdieping gepoetst Dus heel lief. Mentaal gaat hij dus nog wat meer tijd nodig hebben, maar hij kan er wel over babbelen met zijn ouders en met mij dus ben al blij dat hij het niet ophoudt.
Wauuww joepie! Nog verschillende positieve testjes zien voorbijkomen! Gefeliciteerd allemaal. Deze lijst is echt best roze uitgedraaid al tot nu toe, hopelijk zet de trend door! De lente is duidelijk aangebroken Veel succes aan degenen die toch op rood zijn gegaan in de nieuwe ronde, ook voor jullie komt het nog!