Net gesprek gehad. Conclusie volgens zh is dat er niets aan te doen is om de embryo kwaliteit te verbeteren. Aan de stimulatie lag het niet want genoeg eicellen en de bevruchting gaat ook goed, ze delen alleen niet goed door. Dus het voelde een beetje doelloos.
Dat is inderdaad niet wat je hoopt. Je hoopt op een ‘oplossing’… ga je zelf aan de slag met supplementen ofzo? Je daar in verdiepen om de kwaliteit te verbeteren? En hebben jullie wel een start van de volgende poging kunnen plannen?
@Lief, nou 3 eicellen en alle 3 bevrucht en bruikbaar was ook al uitzonderlijk, dus nu dat ze alle 3 "iets" doen, gaat gewoon ook echt de uitkomst zijn :* Maar ik begrijp je zelfbescherming wel hoor. @Liliane92 Awh, das niet wat we hoopten te horen natuurlijk. Overwegen jullie een second opinion in een ander zh? En wat nu?
We hebben sowieso nog 1 cryo dus daar gaat nu alle hoop naartoe. Ik overweeg wel een second opinion maar volgens mij doen ze in NL niet echt onderzoek naar embryo kwaliteit, dus dan zou het al het buitenland worden en dat is natuurlijk wel heel intensief en duurder. Mijn man staat daar ook niet om te springen. Ik slik al diverse supplementen dus voor eicel kwaliteit etc, dus ik weet niet zo goed wat ik nog meer kan proberen. We hebben nog wel twee vergoede pogingen mocht de cryo niet lukken, maar ik weet niet of ik zin heb om dit nog twee keer te doen omdat ik het gewoon een hele grote inbreuk vind in het dagelijks leven met alle controles, hormonen, hoop en teleurstelling. Ik wil gewoon genieten van het leven en niet jaren opgeslokt worden door een vruchtbaarheidstraject. We hebben gelukkig al een prachtige dochter en zijn daar ontzettend dankbaar voor. Dat scheelt natuurlijk een hoop. Zoals jullie kunnen lezen zie ik het nu een beetje somber in maar misschien trek ik ook wel weer bij. Het voeld gewoon zo suf dat er niets gedaan kan worden, in ieder geval, in Nederland niet. Hopelijk is die ene cryo het wondertje wat we nodig hebben!
Nou zeg, daar ben je dan ook mooi klaar mee met zo'n afspraak. Het enige wat ik gedaan heb nadat er toen maar een embryo uit veel follikels kwam is drie maanden ubiquinol slikken, maar je weet natuurlijk nooit of dat uiteindelijk wat gedaan heeft of toeval was allemaal. Kan me goed inleven in dat je wilt genieten van de mooie dingen nu en niet continu hiermee bezig, dat speelt bij ons ook heel erg. Het is een rot situatie. Ik duim voor je dat die ene cryo gewoon nog een mooie plakker gaat zijn
Nou snappen we allemaal denk ik..je leeft naar de afspraak toe en nu eigenlijk...niks. Dat is ook ruk. Het trekt idd vast ook weer bij maar nu gewoon even niet. We gaan met zn allen duimen voor die laatste cryo! Ook doe ik daar mee want hier ook alweer de laatste hoor vd 1ste ivf.. eng is dat ook.
Vond ik toen ook. Je kon me die week echt opvegen, heb 5 dagen alleen maar in spanning gezeten totdat ik hoorde hoeveel er in de vriezer zaten (geen verse tp ). Kon echt aan niets anders denken.
@Daydreamer89 super!! Pupo @Liliane92 Wat jammer zeg dat er niks is dat je verder kan doen.. Hoop dat je snel weer wat moed vind om door te gaan (of niet dat kan ook een beslissing zijn natuurlijk maar denk dat t nu meer gewoon even de wanhoop is van dat je ergens aan vastzit zonder dat je het wil)
Zo. Is het al weekend? Ik neem een wijntje. Terwijl mijn man onze dreumes achter het behang plakt op z’n slaapkamer. En prijs mezelf heeeeeeel even gelukkig dat we nog geen nieuw behang nodig hebben voor nummer 2 (soms mag je daar even blij om zijn toch? 99% balen van het traject en dan soms toch even blij zijn?) Mijn duimen draaien voor alle dames op een wachtbankje en een extra dikke knuffel voor @Lief .
Proost! Groot gelijk heb je. Ik heb zojuist gewoon mijn laatste drankje voor de komende negen maanden gedronken . Ik was er vandaag ook hè-le-maal klaar mee. Deze tp ga ik anders in. Liever voor mezelf en gewoon ontspannen. Dus ik vond dat ik best een wijntje mocht na het eten, ik kon hem goed gebruiken zal ik maar zeggen
Ja volgens mij is dat een prima instelling! Ik hoop op een soepele tp morgen voor je Ik heb de avond voor de tp van mijn zoon 2 wijntjes gedronken met het idee; ik geniet er nu nog even extra van en dan 9 maanden niet meer. En dat was ook zo! En heb echt geen moment spijt gehad ervan dat ik niet te streng was voor mezelf (toen ik zwanger was wel netjes de meeste regels gevolgd hoor). Hij zat toen nog veilig in de vriezer bij de -196 en heeft niets gemerkt van de wijntjes de avond ervoor
Hahaha stoute dreumes! Ja geniet daar af en toe ook van hoor Nu ze bijna 15 maanden is, gaat het allemaal eindelijk best goed. En dan denk ik, nu heb ik af en toe nog een uurtje voor mezelf. Straks (hopelijk) niks meer Ik ga ook nog op zoek naar een laatste wijn moment voor dit jaar. Ergens komende twee weken.
Ik heb getwijfeld tussen wijn bij het eten en warme chocomel als toetje met heeeeeeel veel slagroom als troost. Is het laatste geworden. Dit traject is echt slecht voor de wegschaal bij mij hoor En ik heb een beginnende puber en denk soms wel: help..dan heb ik straks de overgang, puber en peuterpuber tegelijk, is dat slim
Lijstje MMM start januari 2024 Basilicum - 33 jaar - 2e kindje - IVF 1.3 Knut10 - 31 jaar- 2e kindje- cryo TP Klok - 35 jaar - 3e kindje - IVF 1 Milena - 31 jaar - 2e kindje - OI/IUI-D (nog 4 rietjes van dezelfde donor) Lief - 40 jaar - 2e kindje - IVF 1 (tp 3) MamaMan0n - 30 jaar - 4de kindje - IVF 1 Millie92 - 31 jaar - 1e kindje - IVF 1 Welkomwondertje - 41 jaar - 3e kindje - IVF punctie 2 ronde 8 SuzanS - 37 jaar - 2e kindje - IVF 1 Bambiniheart-35 jaar 1e kindje - IVF 2 ICSI Joylynn - 35 jaar - 2e kindje - ICSI 1 Zuster92 - 31 jaar - 2e kindje - ICSI 1 cryo’s Boompje88 - 35 jaar - 1e kindje - IVF2 start april? Liliane92 - 32 jaar - 2e kindje - IVF3 (IVF1 na kind nr. 1) HD8489 - 39M/34V - kinderloos - IVF 2 Panda95 - 28 jaar - 1e kindje - waarschijnlijk IUI-D Loulou12 - 34 jaar - 2e kindje - IVF 1 Flora85 - 38 jaar - 2e kindje - IVF 1 Daydreamer89 - 34 jaar - 2e kindje - IVF/ICSI 2 nynepien - 29 jaar - 1e kindje - IVF/ICSI 3 Afspraken 28 maart - Liliane92 - evaluatie IVF 1 gesprek arts 28 maart - Daydreamer89 - cryo tp 29 maart - Basilicum - cryo tp 1.3 15 april - Nynepien - evaluatie IVF 2 en vaststellen nieuwe startdatum poging 3 16 april - Boompje88 - controle na ok en bespreken ivf 2 18 april - Panda95 - bespreking vervolgtraject Test datum 5 april- MamaMan0n- cryo TP 8 april - Basilicum - cryo TP ♡ ZWANGER ♡ SuzanS - 25-10 uitgerekend Zuster92 - ? november uitgerekend Joylynn- 26 november
Herkenbaar hier 1 van bijna 12 en 1 van bijna 11 en dan 1 van 8. Dus straks 2 pubers een lastige 9 jarige (zij heeft zoiezo een pittig karakter daar kan ik geen rol behang tegen op plakken ) dus i feel you hahaha En lekker hoor gewoon van genieten. ❤️