Ik heb alle berichten terug gelezen op dit forum! Wat een spanning en sensatie is dat hele zwanger zijn toch! En die zorgen ... die blijven 9 maanden lang haha en dan de rest van hun leven. Ik hoop dat mijn testen mooi zullen oplopen komende week en dan op naar de eerste echo! Dan zou al een hele last van mijn schouders vallen.
Heerlijk hè hoe je hoofd werkt en hoe naïef (weet even geen ander woord) het allemaal soms voelt. Ik weet nog dat ik dacht… waarom maken vrouwen zich toch druk als ze een positieve test hebben dat is toch wat je wil… maar ik wist ook dat ik de vorige toch onrustig was, want was het wel goed (genoeg) haha en nu… dus gewoon weer onzeker. Terwijl ik van te voren echt dacht nou dat gebeurd nu vast niet. Ik heb zelf de vorige zwangerschap als goed en fijn ervaren. Maar heb echt een heel pittig jaar achter de rug. Het moederschap is mij zo zwaar gevallen…. En nu zwanger van de 2de…. Dat voelt soms ook heel ingewikkeld. Maar vanwege mijn leeftijd is het echt nu of nooit. Dat was eigenlijk al een beetje bij de eerste, dus dat ik het allemaal nog een x mag mee maken… wauw had ik echt niet durven te hopen van te voren. Want eigenlijk konden we zo door voor ivf… maar dat zagen we niet zitten. Ons eerste kindje is tussen 2 ivf behandelingen in zelf gelukt en nu dus voor een 2de x zelf gelukt
Wauw wat bijzonder!! Jullie redden je blijkbaar prima zelf super dat het gelukt is, zeker als je toch een beetje druk voelt ivm leeftijd. 2 kindjes is echt zó mooi samen, een groter cadeau kun je je oudste niet geven Maar ja, bizar idd. Het is echt een soort van naïef bij mijn eerste zwangerschap was ik enorm bang voor een miskraam. Werkte toen vanuit huis, weinig afleiding, de dagen duurden zooo lang… heb me druk gemaakt om letterlijk alles. 2 en zeker 3 kwamen wat onverwachtser, ontzettend gewenst maar wat minder van te voren over gefantaseerd. Dan stap je er toch iets nuchterder in. Deze keer weer even moeten wachten en alles, van testen tot bevalling was in mijn hoofd rozegeur en maneschijn (vraag me niet hoe). Zelfs het wachten op een positieve test leek me geweldig. Was het niet de test zelf natuurlijk wel. Ik wist stiekem best dat zwanger zijn niet mijn hobby is, heb ik vaak genoeg geroepen. En toch leek het me nu weer zooo mooi… bijzonder hoe zo’n brein werkt. Net als dat bevallen mij nu echt weer heel speciaal en mooi lijkt. Vraag me over 8 maanden nog maar eens Herken trouwens het stukje dat het moederschap je zwaar gevallen is heel erg! Niet dat het niet leuk is. Totaal niet. Maar de verantwoordelijkheid, zorgen maar ook slaapgebrek, sprongetjes… kan best wel killing zijn. En toch komt het allemaal op zijn pootjes terecht, ook met nummer 2!<3
Wat geweldig dat een 2e keer ook natuurlijk is gelukt voor jullie! Maar het ouderschap ja.. het is niet niks om zo'n klein mensje op te voeden! Ik heb een heerlijke peuter puber waarvoor ik engelen geduld moeten hebben haha. Mag ik vragen hoe oud jou kindje nu is? Ik ben heel blij dat ik zo snel zwanger mocht raken maar pfoe de zenuwen voor hoe ons gezin er eind dit jaar uit gaat zien zijn er wel hoor. Wij hebben heel lang gezegd tevreden te zijn met alleen onze zoon (zijn we uiteraard nog steeds ). We zijn toch gaan twijfelen en hebben er heel goed over na moeten denken voor we toch besloten om er samen voor te gaan. En nu denk ik .. het moet zo zijn!
@Caramel3 wat een lieve woorden. Die bevalling…. Hahaha ons kindje is net een jaar geworden, die herinner ik mij nog goed. Hahaha nou je het hebt over rozengeur…. Ik dacht dat ik de eerste zou zijn die niet zo n pijn zou ervaren… nou… korte versie: niet gelukt en toch …. Kan ik het ook niet meer helemaal terug halen. Maar volgens mij is dat ook precies wat het is… als je er in zit is t zo pittig, wat het ook is. En kan je niet altijd verder kijken. En onzekerheid over… wat dan ook, zorgt vaak ook dat het perspectief zoek raakt. Dat is een mooie cocktail. Het weten dat het weer anders wordt is dan lastig en niet te overzien…. En nu zitten we ook in zo n schuitje… daarom ben ik ook zo blij met jullie hier. Want dan kan je het delen. En gelukkig zijn wij niet gek want we ervaren eigenlijk allemaal wel (op onze eigen manier) onzekerheid.
@Peeaa ons kindje is echt net 1. Wij wilden heel graag voor ons kindje een broertje of een zusje. Dat is voor ons nu ook de reden geweest om het zo snel toch te proberen. Al geloof ik ook dat als ons kindje alleen zal blijven het ook goed is. Al voelt het nu wel heel erg, dat deze 2kindjes bij ons horen… omdat het de eerste x en nu weer voelt als een wonder..
Hahaha zeer herkenbaar! Vooral die bevalling.. enige voordeel van een geplande keizersnede bij mij zou zijn dat ik die weeën hopelijk mag missen deze tweede keer
Ach het is en blijft toch ook een groot wonder Leuk dat je nog zo'n kleintje hebt rondlopen! Bij ons zal er straks een leeftijd verschil van bijna 4 jaar tussen zitten!
Goedemorgen dames. Vraagje… mij valt op dat de pijn in mijn borsten veel meer aan de linkerkant zit. Nou is dat volgens mij ook de kant waar het met voeden altijd net wat beter lukte. Dus in principe zou het verklaarbaar zijn, al vind ik het toch een beetje raar. Herkent iemand dit of is de pijn bij jullie gelijkmatig verdeeld?
Hier is het ben ik bang mis.. de test lijkt wel lichter te zijn dan donkerder en is heb bruin slijm verlies wat steeds meer wordt.
Ik heb ook meer pijn in mijn linker borst dan rechter. Ik denk het het normaal is! Misschien is de ander over een poosje weer aan de beurt, haha
Ohnee Wat schrikken. Zolang het niet helder rood is hoeft het niks te betekenen natuurlijk! Maar ik kan me voorstellen dat die testen je onzeker maken. Anders zet je de foto's van de testen hier neer dat we kunnen mee kijken? Soms zien een paar ogen meer dan één.
Ach meid wat een zorgen opeens!! Het hoeft zeker niet foute boel te zijn he. Inderdaad, zou je je testen even willen laten zien zodat we mee kunnen kijken? Ik duim voor je. Knuffel’
Ahh kijk, dat stelt me een beetje gerust! Ik haal me dan meteen dingen zoals borstkanker oid in mijn hoofd stom stom
Ach… dat ziet er inderdaad niet super uit. Ben je een ochtend- of meer een middagtester? Heb je zo nog een foto van de vorige test en wanneer was die ongeveer? Het hoeft denk ik nog niet 100% mis te zijn. Maar ik begrijp je zorgen!!
Het is lastig op de foto te zetten. Ik zie wel meer dan jullie op de foto zien. Heb er nog 1 gemaakt van vanmorgen. Die is iets zichtbaarder. Hij blijft gewoon hetzelfde als 3 dagen geleden en in combinatie met het bruine slijmvlies tsja.. weinig positiviteit meer.
Dat is inderdaad niet een streepje wat je zou verwachten bij 5 weken Ik ga heel hard voor jou hopen en duimen dat hij toch blijft plakken en het streepje duidelijker gaat worden! Hele dikke knuffel, helemaal niet leuk die onzekerheid