Balen van ALWEER baggerweer én ongesteld, 1e dag...ugh...nouja vooral aaaaaaaaaauw. R ligt plat en mama ook tot de naproxen wat gaat doen. Leuke verjaardag zo. Écht cadeautje zou menopauze wezen, bij voorkeur in 1x klaaaaaar. Zelfs mn lijf heeft kennelijk galgen humor.
Mezelf in de weg zitten. Ik heb blijkbaar een flinke terugval gekregen na alle emoties vorige week. Deze week het normale ritme proberen op te pakken. Maar de inspanning van op woensdag naar school wandelen en terug fietsen was blijkbaar te veel voor mijn lijf. En daarna helemaal de bedden verschonen was de genadeklap. Gisteren met moeite nog een paar uurtjes gewerkt. Vandaag lukte het niet meer. Werd al wakker met een duf hoofd en spanning op de borst. Zoon met de auto naar school gebracht. Laptop aangezet. Paar administratieve dingetjes afgehandeld. Maar dat kostte me zoveel moeite om daar de aandacht bij te houden (als in een minuut moeten nadenken waar de save-knop ook alweer zit ) dat ik me maar afgemeld heb voor de rest van de dag. Sindsdien op de bank. Beetje haken De kat aaien Met m'n telefoon klooien. En wachten tot dit weer over gaat
Dagje op andere locatie, kennis maken met de diverse afdelingen, dag was niet zo heel bijzonder maar het was wel leuk om allerlei mensen van de startopleiding weer even te spreken. Vooral de mensen die in andere plaatsten werken en ik dus verder echt nooit zie/spreek. Oh en het was maar van 9:30-15:15 en mocht wel 8 uur schrijven. Altijd fijn.
Sporten, zo geen zin, ben erg verkouden dus ben benieuwd hoe het straks gaat. Om 13:00 even bij de oudste dr hockey wedstrijd kijken, ze staan 2e en moeten tegen de nr1, helaas niet helemaal want ik moet met de jongste naar haar acro wedstrijd. Daar even lekker een stuk wandelen, ze moet er om 14:15 al zijn maar is pas na 15:40 aan de beurt.
Als je benauwd bent moet je bij voorkeur niet sporten, zéker geen cardio. Belast je je lijf teveel mee. Werd bij ons met atletiek eigenlijk altijd tegen gehouden.
Ik heb toevallig net afgezegd, voel me gewoon niet fit genoeg om te gaan. Ben ook nog ongesteld natuurlijk .
Beterschap voor degene die niet helemaal fit zijn. Gister plantjes gehaald die ga ik straks lekker in de tuin zetten. Heerlijk ook weer gevulde bakken . Verder wil ik in de woonkamer de binnen ramen lappen. Eind vd ochtend lekker met de hond genieten van het mooie weer. Vanmiddag taarten halen voor de verjaardag dochter morgen. Eind vd middag naar mijn neefje zijn verjaardag en daar gezellig mee eten.
Pasta, aardappelen en eitjes gekookt. Kan dat afkoelen. Man is de bbq aan het schoonmaken en nu even zelf lekker naar buiten met de kids.
Overmoedig zijn... Heb een wasje opgevouwen en de vaatwasser gedaan. Afzuigkap roosters in de soda en daarna in de vaatwasser. Niet eens zware klussen maar mijn hemel
Vanmorgen met het hele gezin lekker op tijd naar de dierentuin geweest tot begin van de middag. Daarna heb ik boodschappen gedaan. Nu even niks.
Vanochtend met man de buitenplanten verzorgd en de voortuin gedaan. Na de lunch naar intratuin gefietst voor een clematis. Vanmiddag nog afgerond in de tuin en de rest van de middag lekker liggen lezen buiten.
Man en jongste hebben thuis en in tuin zitten hangen. Oudste en ik zijn even naar een rommelmarkt en kringloop geweest, even alle toetsweekstress vergeten. Ze is leuk geslaagd. In 2 etappes laat geluncht met frietjes dus zo nog even wat soep met brood eten. Man en jongste kijken nu earth challenge.
Ik geef mezelf altijd vrij van het sporten als ik ongesteld ben de 1e 3/4 dagen! Ben nu ook al heel de week heel erg verkouden, en niet fit! Denk dat ik al buiten adem zou zijn voordat ik bij de sportschool ben dus deze week ook niet gesport.
Gelukkig had ik me niet verheugd op mooi weer want dat was een mega domper geweest. Ik heb de heg gesnoeid en beetje in en om het huis gerommeld.