Hopelijk volgende ronde eindelijk raak! Ik laat alleszins niets meer omdat ik toevallig plots zwanger zou kunnen zijn. Rauwe vis/vlees eet ik met smaak. Moest het me ooit weer gegund zijn dan zien we wel verder. Bij mijn eerste zwangerschap heb ik in het begin trouwens veel dingen gegeten die zogezegd niet mochten omdat ik simpelweg niet wist dat ik zwanger was en baby zo gezond als een visje. De vorige zwangerschap (ma) wist ik het al vroeg en heb ik alles wat zogezegd niet mocht niet aangeraakt en dat is dus niet goed afgelopen. Ik betwijfel dus of ik ooit nog iets zou laten moest ik nog zwanger geraken. Het is uiteindelijk gewoon geluk dat je moet hebben... Ik ben deze ronde weer met utrogestan begonnen. Ik had nog wat liggen van in december en had ook nog een voorschrift. Volgende keer vraag ik gewoon een voorschrift aan mijn huisarts, dan moet ik niet naar de gynaecoloog want dat is onbetaalbaar met al die echo's. Afgaande op mijn vorige menstruatie zou ik komende dinsdag of woensdag ongesteld moeten worden maar zonder utrogestan zou dat zo goed als zeker al dit weekend geweest zijn of maandag. Ik had 27 en 28 maart (dag 16-18) een knaltest (ovulatietest) dus zou eisprong 28 of 29 (dag 17-19) maart geweest moeten zijn dus ik denk dat ik de utrogestan best nog tot donderdag of vrijdag neem, dan is het ongeveer 14 dagen na de vermoedelijke eisprong. Pfff... wat een uitleg weer.
De we-can-do-it lijst Voor als je al eventjes bezig bent of ergens tegen aan loopt. Of je 0- of al 8 kids hebt maakt niks uit, iedereen is welkom! NOD Momof3d5 - 4e kindje - ronde 3 - 4 maart Dex1989 - 2e kindje - ronde 1.2 (ivf-d) 21 (?) maart WitteVlinder92 - 2e kindje - ronde 12 na mk - 19 maart Lilyanne- 33 jaar- 3de kindje- ronde 8 ( ronde 1 na MK)- 26 april Basilicum - 2e kindje - ronde 8/IVF 1.3 - 8 april Peer14 - 1e kindje - ronde 10 (6 na MA) - 9 april GezelligZwangerWorden - 1e kindje - ronde 14 - 13 april Lvs88 - 36 jaar - 2e kindje - ronde 16 (denk ik... tel kwijt) - rond 12 april Nola26 - 30 jaar - 3e kindje - ronde 39 - 25 April Humbly89 - 2e kindje - ronde 12 IUI-D - 30 april Zwanger Kaas123 - Mei 2024 Mom86 - Augustus 2024 Joylynn - 2024 Afspraken GezelligZwangerWorden - consult Gyn + uitgangsecho - 5 april Humbly89 - follikelmeting - 13 april Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde.
Ja gistermiddag!! Boven is 10 dpo en onder 11dpo. Zie in het echt wel verschil! Weet van de vorige keer dat action minder goed opliep dan bijv kv2v6 maar vind het ook zo wat om allemaal verschillende testen in huis te halen. Denk dat ik dinsdag of woensdag nog een wekenindicator doe als het op blijft lopen, die heb ik nog liggen.
Nou ik ben vandaag 7dpo en nu gaat die laatste helse week in. De eerste week is altijd goed te doen haha. Heb onderrug pijn dus dat koppel ik altijd gewoon aan een menstruatie die eraan komt. Mijn zoon roept sinds gisteren wel ineens: mama baby. Zomaar uit het niets. Zei net tegen m'n man dat ik het doodeng zou vinden als blijkt dat ik nu zwanger ben
Ben bang dat het hier niet goed gaat aflopen. Action had geen early testen meer dus begonnen met de normale. Streep van gister is exact hetzelfde als vandaag, vandaag misschien zelfs lichter... Ga vanmiddag nog even naar het kruidvat, kan ik vergelijken met 11 dpo (vandaag 13 dpo) maar heb er geen goed gevoel over helaas..
Ik wil inderdaad nog niet in paniek raken maar om de een of andere reden voelt het niet goed... Vorige keer op de normale action op 12 DPO een bijna knaller en nu op 13 DPO echt nog licht. Vanmiddag eerst maar even een kv test doen en kijken of en hoe die is opgelopen tov zaterdag. Zou het zo ontzettend zuur vinden maar je weet dat met zo vroeg testen de kans groot is dat het nog mis loopt.
Hier is het het komende uur ook erg spannend. Afgelopen vrijdag was ik 6+1 weken zwanger. Ik kreeg heftige krampen en bloedverlies. Het bloedverlies is vrijdag gestopt, maar de krampen zijn gebleven. Vanmorgen ook weer bloedverlies. Ik mag over een uurtje bij de verloskundige komen voor een spoed echo, maar het ziet er niet goed uit
Niet meteen in paniek raken. Je bent nog zo vroeg zwanger waardoor een early niet te vergelijken is met een normale. Hou je ons op de hoogte?