Tinder ervaringen deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door justme1974, 12 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    3.822
    2.003
    113
    Oh echt dames.. ik ben gisteravond tijdens het tikken van mijn bericht in slaap gevallen! Ik was nog niet klaar en toen werd ik weer even wakker en dacht "verhip...". Alsnog op verzenden gedrukt met een half bericht. Want ik wilde nog schrijven; ik heb er echt wel vrede mee en het is voor nu een bewuste keuze om niet te daten. Dat is meteen een antwoord op jouw vraag @brownielover haha. Ik heb vorig jaar mei tot aan ongeveer december hele leuke dates gehad met een man waarvan ik echt dacht dat het wat kon worden. Maar de afstand en het niet communiceren heeft ervoor gezorgd dat we het gestopt hebben. We hebben af en toe wel via app contact en dat is prima. Soms mis ik onze dates en merk ik dat ik zoekend ben naar iets, of eigenlijk iemand, die in mijn leven past. Niet daten voor nu, omdat ik andere prioriteiten stel. En omdat ik eigenlijk ook echt wel blij ben met mijn leven nu. Al mis ik fysiek contact echt wel. En toch, als ik alles afweeg en de rust die ik nu heb (nou ja.. naast mijn drukke schema...) is een one-night stand ook geen optie. Ik zit middenin mijn studie, mijn baan vraagt veel, ik voed op en daarnaast probeer ik mijn sociale leven op orde te houden. Als mijn studie klaar is, krijg ik echt wel meer ruimte. Dit weekend ga ik met vriendinnen weg, maar normaal is een vrij weekend mijn studieweekend of de "stom voor me uit staren in mijn eigen bubbel" weekend. Ik sport op zaterdag en zondagochtend, dat is ook mijn sociale leven en ik ga regelmatig naar mijn moeder. Oh ja.. en we hebben een hond.

    @pardoes; Italië is helemaal gepland nu! De laatste bestemming was echt zo'n twijfel; blijven we in Toscane of gaan we richting Le Marche? Het is het laatste geworden. Een hotel aan het strand, een stuk onder Rimini. We hoeven alleen nog maar te vertrekken. Ik ga nog even kijken of ik misschien in juni nog even een weekend voor mezelf plan, na het afronden van mijn minor. Ik vind dat ik dan even pauze mag houden voor mezelf. Haha.

    Dus tja.. er zijn momenten dat ik die man wel mis, maar het past nu niet. In het begin dat ik net gescheiden was, dacht ik echt wel na een jaar of twee weer een relatie te hebben, maar ik ben nu bijna 9 jaar verder en ik kom niet verder dan wat gescharrel en de conclusie dat de mannen niet passend zijn. Ik heb veel tijd nodig gehad om te verwerken, mezelf beter te leren kennen en hoe beter ik mezelf ken, hoe meer zelfvertrouwen ik krijg, hoe minder groot de behoefte is aan al dat gefladder en gezeur. Ik verwacht wel het een en ander van een man/ relatie en daar neem ik dan toch liever de tijd voor.
     
    brownielover, Mim89 en cosdy vinden dit leuk.
  2. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    @justme1974, begrijpelijk verhaal en ik snap wat je zegt, iemand moet wel echt een toevoeging zijn want anders heeft het geen zin.
    En wat super leuk dat jullie vakantie helemaal rond is, klinkt als een mooie rondreis. En ik vind ook absoluut na de afgelopen drukke en hectische periode dat jij een weekendje zelf weg hebt verdiend.

    @brownielover, ja dat is zwaar en ja je zukt echt nog wel eens een terugval krijgen, maar laten we even heel reeel kijken, je hebt hem ontmoet direct na je scheiding, dus je had nog sws eerst wat te verwerken en hebt er niet de tijd voor genomen en gehad om dat te doen en bent eigenlijk een soort ban gevlucht in je contact met X zodat je niet wat anders hoefde te verwerken, en nu dat niet meer werkt heb je 2 dingen te verwerken en komt het dubbel zo hard binnen, dus neem gewoon de tijd voor jezelf en verwerk
     
    NiVa0230, brownielover en cosdy vinden dit leuk.
  3. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.048
    113
    Hier
    Ik denk dat dat ook het 'probleem' is als je langer vrijgezel bent. Je merkt dat je een man niet 'nodig' hebt om gelukkig te zijn. Dus iemand moet echt wel toegevoegde waarde hebben om een plekje in je leven te krijgen. Ik kan er ook slecht tegen als mensen mooie praatjes hebben en puntje bij paaltje....

    Ik grap altijd. Ach als ik het financieel niet meer red dan zoek ik wel een sugerdaddy:roflmao:.
     
    brownielover vindt dit leuk.
  4. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    Ik zou updaten.... dus bij deze een update,
    Zaterdag gaan we samen naar de bioscoop, hadden we dinsdag al over (film al uitgezocht) en hij zei ik zal morgen even kijken hoe en wat, ik prima, enige voorwaarde is dat het geen hele late film kan zijn ivm ov terug, dus gisteravond zei hij ik stel voor dat we daar naar de film gaan... ik uhm maar dat is niet halverwege, hij nee klopt ik kan gratis met ov via mijn werkgever dus ik kan dan net zo goed jouw kant op komen.
    Hij komt dus zaterdag van het eindstation aan de ene kant van nederland naar het eind station hier in de buurt om met mij naar een film te gaan die hij al heeft gezien... :roflmao:. Ik vind dat dus zo schattig :oops:. Dus ik heb voorgesteld dat hij een trein eerder komt zodat we nog samen kunnen lunchen, werd goed gekeurd hahaha.
    Ik dus heel enthousiast tegen vriendinnen leuk zaterdag naar de film en hij komt hier heen, 2 zeiden leuk en lief, 1 zei weet je wel zeker dat hij vrijgezel is dat hij zo verweg gaat voor een film, en die man waarmee ik app waarmee ik ooit heb gedate, zij toch geen avondfilm? Ik nee :eek:ben jij de avond daar? Hij nee bezorgd want avond film moet je niet doenhoor zo goed ken je hem niet... haha dus gewoon grappig die wisselende reacties, maar ik heb er zin in :cool:. En vind het toch ook wel spannend, met een hele groep op pad of echt een 1 op 1 date voelt toch even anders.
     
    dina88, brownielover, Mim89 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.048
    113
    Hier
    Ah wat lief dat hij zo lang voor je reist. Tja tijdens een film leer je elkaar niet echt kennen, maar daarom goed dat je voorgesteld hebt eerst wat te lunchen.
     
    pardoes vindt dit leuk.
  6. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.219
    6.893
    113
    Vrouw
    Eindstation?? ooh?? kom je dan in mijn woonplaats een filmpje doen? :p hahaha
    Blijf dat zo grappig vinden dat je kennelijk in mijn buurt woont.
    Maar hartstikke leuk toch een man die moeite doet voor je. Ben heel benieuwd. Welke film gaan jullie heen?
     
    pardoes vindt dit leuk.
  7. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.219
    6.893
    113
    Vrouw
    Weet je wat het ook is? heb ik het idee ten minste.. Naarmate we ouder worden hebben de mannen waar je mee date ook meer geschiedenis, en jij zelf ook, waardoor het nog ingewikkelder wordt om de puzzel passend te maken. Naast alle hobby's kinderen en andere dingen die je opbouwt in je leven alleen.
    Daarnaast is het aantal beschikbare mannen ook lager dan wanneer je20 bent en iedereen nog lang leve de lol aan het rondkijken is naar zijn partner voor de toekomst.
     
    pardoes vindt dit leuk.
  8. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    @vlindermoeder, en ik denk dat we achteraf ook zeker nog wel wat gaan drinken hoor, maar hij is van de films in de bios kijken dus ik zei ooh ik wil die film nog graag zien, dus was gelijk leuk, geef maar een gil als je wilt gaan. Nouja die kans liet ik niet liggen natuurlijk :D. En ik vind het gewoon grappig dat hij dan het uitzoekwerk op zich neemt en de voorstellen doet. Was bij eerdere dates vaak anders dan was het meer dat het vanaf mij moest komen van waar en hoe laat.

    @Lill, ja klopt in jouw woonplaats ik dacht nog zal ik het er zo opzetten :roflmao:, en ik woon 2 station met de ic bij jou vandaan dus inderdaad in de buurt hahaha. En we gaan naar dune 2, dus dat wordt ik die tegen het plafond gaat zitten bij schrikmomenten, ik die gaat zitten janken als er iemand dood gaat :|, hij weet gelijk waar die aan begint zeg maar :roflmao:. Al hadden we dat schrikken van dingen al besproken grappig genoeg, hij heeft al in een deuk gelegen om mijn verhaal daarover :oops:.

    En ik ben het met je eens, je hebt allemaal je littekens en rugzak aan ervaringen die flink gevuld is waardoor het veel moeilijker is om dingenwerkbaar te krijgen en veel communicatie en begrip en afstemmen over en weer kost. Iets waar in deze maatschappij veel mensen niet meer toe in staat lijken te zijn, want dingen moeten direct perfect zijn en wie weet loopt er nog wel iemand rond die nog beter passend is dus bij de minste of geringste hobbel in de weg loopt men direct weg, zo jammer. Daarnaast heb je inderdaad beide een volledig leven, dus betekend iets opbouwen je aanpassen aan elkaar en concessies doen op andere dingen, en dat is wel een proces zeg maar.
     
    Mim89 en Lill vinden dit leuk.
  9. Megara

    Megara Fanatiek lid

    5 feb 2023
    1.498
    1.709
    113
    Vrouw
    @pardoes wat ontzettend leuk! En enorm lief van hem dat die helemaal naar jou toe komt.
    Ben heel benieuwd hoe het zaterdag zal zijn! Je moet wel gelijk updaten hoor zodra je kan :roflmao:

    Ik ben nog steeds in gesprek met die man die vlakbij woont :p
    Al werkt fb dating qua chat wel echt tergend langzaam en krijg je soms pas een half uur later de melding dat je een bericht heb :rolleyes:
     
    pardoes vindt dit leuk.
  10. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    @Megara, als je al bericht krijgt van een nieuwe bericht.... fb dating werkt wat dat betreft bagger. Wel leuk dat je nog steeds in gesprek bent met elkaar.
    En ik zal mijn best doen te updaten zo snel mogelijk, meestal doe ik dat even in de trein.... maatja hij rijd mee met dezelfde trein ga ik vanuit :oops:.
    Ik merk wel dat ik het toch ergens wel spannend vindt voor zaterdag, ondanks ik hem spontaan tegen ben gekomen voelt dan ineens een echte date anders :oops:. En grappig hij maakt ook veel foto's dus wij hebben nu al een appgesprek met bijna 100 foto's er in :|:roflmao:. En het is voor mij wennen want het is een onregelmatige apper, als in hij appt in de avond de hele tijd wel, maar overdag staat zijn mobiel uit en in de nacht dus dan hoor ik ook niks, ik ben dat anders gewend, en ergens is het fijn en ik wist al dat hij zoiets heeft van ik hoef niet altijd bereikbaar te zijn dus mijn mobiel staat vaak uit, hij heeft niet eens een databundel dus is alleen bereikbaar via wifi :roflmao:, maar het is zo anders dan we tegenwoordig gewend zijn dat het even schakelen is voor mij.
     
  11. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.219
    6.893
    113
    Vrouw
    Haha dat went snel genoeg, soms is het ook gewoon fijn om idd onbereikbaar te zijn, ik doe het ook weleens. heerlijk.
    En komt vast goed zaterdag, ben heel benieuwd.

    Irritant zeg als dat systeem slecht werkt, heb dat ook veel gehad met Tinder destijds.
     
    pardoes vindt dit leuk.
  12. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    Ik kom er net achter dat mijn date 7 jaar jonger is dan ik :eek:, ik uhm uhm ik ben iets ouder dan jou, hij ja en? Leeftijd is maar een getal en doet er niet zoveel toe... oke :roflmao:. En ik ben het ergens absoluut met hem eens, maar het voelt toch anders hypocriet genoeg als een man 7 ouder is hahaha.
    Maar nog steeds zin in morgen hoor, maar moest wel even slikken :oops:
     
  13. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.219
    6.893
    113
    Vrouw
    7 jaar??? Oef :eek: zou ik ook wel ff slikken vinden.
    Maar goed. Als het klikt klikt het
     
    pardoes vindt dit leuk.
  14. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.048
    113
    Hier
    Heerlijk toch 7 jaar jonger. Hoe noem je dat ook alweer. Gouger ofzo toch:roflmao::roflmao::roflmao:
     
  15. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.048
    113
    Hier
     
    pardoes vindt dit leuk.
  16. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.219
    6.893
    113
    Vrouw
    Whahaha een cougar ja :D
     
  17. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Ach joh daar voel je verder niets van hoor :roflmao::roflmao:. Mijn vriend is ook jonger. Al is het maar 3 jaar.

    @pardoes. Wat leuk dat je een date hebt en dan maakt de leeftijd niet uit. En fijn dat hij jouw kant op komt. Ik hoop dat jullie morgen een leuke dag hebben!

    Ik weet niet meer wie het zei, maar fb dating gaat ontzettend langzaam. Ene keer hele snelle meldingen, andere keer langzaam of helemaal geen melding haha.

    Hier gaat het nog steeds goed. Ik kijk er altijd naar uit om hem weer te zien en om samen te zijn. Al doen we het nog steeds rustig aan ivm kinderen. Morgen zie ik hem weer.
     
    Lill, pardoes, vlindermoeder en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  18. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.263
    8.712
    113
    Vrouw
    Dames ik heb een datum!!!! 13 Mei krijg ik de sleutel van mijn nieuwe woning!!!! :D:D:D:D
     
    Featherr, Lill, pardoes en 3 anderen vinden dit leuk.
  19. Megara

    Megara Fanatiek lid

    5 feb 2023
    1.498
    1.709
    113
    Vrouw
    @dotje1986 wat fijn dat het zo goed tussen jullie gaat!
    Ik was het die dat zei over fb dating.
    Maar ik zit inmiddels met ‘m te appen.. gaat een stuk makkelijker.

    @pardoes joh daar voel je niks van ;)
    Heel veel plezier vandaag!
     
    pardoes vindt dit leuk.
  20. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.048
    113
    Hier
    Yeaaaahhhhhh
     
    Mim89 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina