Ja echt he. Bij mij begon het met schildklier, vitiligo, chronische netelroos, nu dit. Dit vond ik wel effe heel erg eng. Heb grotere kans op reuma zei de huisarts ook.
Heb volges mij een aanval van bppv Een jaar of 10 ook al eens gehad en voelt hetzelfde. Alsof ik op een boot sta als mijn hoofd beweegt. Lig nu maar plat en zo stil mogelijk, jeujjj. Hoop nog dat het gewoon oververmoeidheid is en morgen weer beter.
Is dat zo met opzij vallen? Die moest ik toen doen inderdaad bij de fysio. Eens opzoeken hoe het weer precies moest dan kan k die inderdaad terug doen. Ik snap niet hoe ik indertijd mijn stage en examens tot een goed einde gebracht heb Als het morgen nog is ga k m'n broertje inschakelen, die is fysio.
Ja heel snel achterover vallen en dan snel je hoofd naar een kant draaien (weet niet meer of dat juist naar de aangetaste kant of niet moest zijn). Maar dat kan je vast vinden.
Ik ben zooo klaar met mn knie inmiddels.. augustus 2022 aan geopereerd & sindsdien is het gewoon nooit echt meer goed geworden. Elke avond voor het slapen slik ik ibuprofen, omdat ik anders gewoon vaak wakker wordt. De 26e een belafspraak met de orthopeed & vrees dat ik weer onder t mes moet, alleen nu voor een heftigere ingreep & daar heb ik zoooooo geen zin in maar zo doorgaan de rest van mn leven wordt ook lastig gezien ik nog maar 30 ben... Elke keuze voelt slecht
Zo lief haha. Ja tot nu toe wel. Net wat ontbeten om te kijken hoe dat valt. Wat het nou precies geweest is weet ik niet, maar ben heel blij dat ik van die pijn af ben
Het is gelukkig al veel beter vandaag. Het zal toch weer eerder een teken van mijn lichaam geweest zijn dat ik teveel gedaan heb ofzo en niet echt bppv, al voelde het wel zo. Vorige keer heeft het 4 weken geduurd.
Wat klinkt dat enorm kl*te zeg! Onder het mes is niet leuk maar als het je gaat helpen is het misschien wel de moeite waard? Zo doorgaan is ook geen optie. Sterkte!
Ik heb mezelf weer totaal overschat natuurlijk. Moest gister ver rijden, vandaag terug èn nog werken vanavond. Het ging niet meer. Zo blij om weer thuis te zijn. Morgen heel rustig aan dus na 300km in 2 dagen. Lang leve de cruise control, dat maakte het draaglijker om zo ver te rijden. Domme domme ik.
Ahh haha, niet nodig hoor! Krampen zijn weg. Buik voelt nog niet helemaal lekker maar niks meer in vergelijking met vorige week. Moet alleen nog wel uitkijken dat ik niet teveel eet in 1 keer. Jij vandaag lekker rustig aan doen! Lastig he dat overschatten, ik heb er ook een handje van
Dat het toch wel binnenkomt even. Dat ik zelf hartpatiënten ben en ziek is iets wat we al jaren weten en ons leven op hebben ingesteld. Mijn man ging er zelf helemaal vanuit dat het gewoon stress was. En nu een rits medicatie en een hoop onzekerheid. Het lijkt bijna besmettelijk. ' sarcastisch '
Het zit jullie niet echt mee de laatste tijd.. sterkte! Hopelijk kan het met de medicatie goed onder controle worden gehouden. In ieder geval 'fijn' dat jullie er nu achter zijn gekomen en niet pas op het moment dat het mis gaat.
Mijn zoon kwam gister thuis dat hij een nieuwe laptop moet kopen van school. Vanaf de meivakantie starten ze met een pilot voor een telefoon, watch en iPad vrije school. Nu hebben onze kinderen allebei een Microsoft surface laptop met los scherm t.w.v. 1500,- (dat hebben wij er niet voor betaald hoor maar dat hoeft school niet te weten ) Ik mag toch toch hopen dat ze echt een iPad bedoelen en niet onze laptops maar in combinatie met de opmerking van de mentor merk ik dat ik toch een beetje geïrriteerd raak. Net school gebeld maar kunnen met niet met de juiste persoon doorverbinden, moet het via de mentoren proberen..