Wens voor een eerste kindje - als het wat langer duurt

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Bloemkooltje, 3 jun 2023.

  1. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.180
    3.179
    113
    Vrouw
    Wens voor een eerste kindje - lijst

    Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen.
    - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst!
    - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou.


    NOD:

    Pioenroos91 -32 jaar - IUI1 26 maart
    Mai1998 - 26 jaar - 29 april
    EMMB - 30 jaar - 3 mei
    GezelligZwangerWorden - 29 jaar - 13 mei

    NOD (nog) onbekend:
    Lelie92 - 30 jaar - ICSI 5
    Noor93 - 30 jaar - even pauze
    Kmoon - 29 jaar
    Kitten93 - 30 jaar
    Linn93 - 30 jaar - 1e ronde met letrozol
    Gryanne - 32 jaar
    Leonie1208 - 32 jaar - eind maart/begin april
    LittleStarfish - 29 jaar - afw. op start cyclus
    AltijdBlijvenDromen -32 jaar - BAM-traject
    Lieke2022 - 30 jaar - IUI 6?

    Zwanger:
    Kaas123 - 37 jaar
    Minkx - 33 jaar
    Bloemkooltje - 30 jaar
    Frasseke - 29 jaar
    Lot23 - 31 jaar
    Ikwilzwangerworden - 31 jaar

    Afspraken:
    Mai1998 - 18 april - terugplaatsing ICSI 2.1
    LittleStarfish - 3 mei - Controle Echo Restweefsel
    LittleStarfish - 15 mei - intake fertiliteitsarts
    Lieke2022 - 16 mei - intake Gent
    Lelie92 - 17 mei - echo en bloedafname, opstart cryo terugplaatsing?

    Bevallen:
    Soof1992 - februari 2024
     
  2. Anoniempje082022

    13 aug 2022
    96
    47
    18
    Weet niet wat ik moet zeggen. Kan mij voorstellen dat je er moedeloos en down van wordt.
    Was je al naar België geweest of niet?
    Blijf je met iui doorgaan of wacht je de volgende stap af?
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  3. Bloemkooltje

    Bloemkooltje Bekend lid

    27 mei 2022
    782
    829
    93
    Vrouw
    Shitzooiii :confused: Wat een onmacht… en teleurstelling. Baal met je mee Liek!
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  4. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    2 jan 2022
    2.578
    3.077
    113
    Vrouw
    Sjips! :( :( :( :( Dikke knuffel!
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  5. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    2 jan 2022
    2.578
    3.077
    113
    Vrouw
  6. Mai1998

    Mai1998 Fanatiek lid

    21 mrt 2023
    1.018
    786
    113
    Vrouw
    Neee Lieke.. hoe kan dat nou he? Ik vind het echt vreselijk voor jullie, dikke knuffel! Hopelijk weten ze het "probleem" in Gent bij het eerste de beste onderzoek te vinden en op te lossen! Ik hoop het zo ontzettend
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  7. Bloemkooltje

    Bloemkooltje Bekend lid

    27 mei 2022
    782
    829
    93
    Vrouw
    Op bekkeninstabiliteit en rechtop slapen ivm maagzuur na, prima! :roflmao:
    Nee zonder geintjes, lichamelijk érg matig maar verder met de baby alles goed gelukkig. Ook qua voorbereidingen gaat het de goede kant op want het komt nu wel dichtbij. Ben nu inmiddels ruim 32 weken... Na volgende week officieel met verlof.. :eek::D
    Inmiddels lijkt hij met 1 van z'n ledematen een soort permanent onderkomen te hebben gevonden tegen mijn ribben aan, dus dat is wel een beetje minder.. (heb ik hem ook gezegd, maar z'n oren lijken nog niet te werken!) En hij wil nog niet goed liggen want hij fladdert nog alle kanten op.. Ik probeer er maar vertrouwen in te hebben dat dat nog wel goedkomt voor de bevalling.. :thumup::rolleyes:

    Ik had al wel gezien dat @Lieke2022 eerder had gevraagd hoe het ging, maar ik zag zoveel teleurstelling bij sommige van jullie voorbijkomen dat ik dan soms denk.. ach.. dan voelt het niet helemaal het juiste moment om m'n verhaal te delen. Want al die kwaaltjes die ik nu heb hadden jullie vast allemaal voor lief genomen als het inmiddels maar mocht lukken! (Ik neem ze ook voor lief hoor!)
    Dikke knuffel en babydust voor iedereen die dat nodig heeft!!

    @Soof1992 Jij inmiddels in rustiger vaarwater na de bevalling? En al fijn gewend aan je kleine meid?
     
  8. Lelie92

    Lelie92 Bekend lid

    22 feb 2023
    518
    568
    93
    Vrouw
    Neee shit zeg! Vind het zo kut voor je. Hou je taai deze week..
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  9. Lelie92

    Lelie92 Bekend lid

    22 feb 2023
    518
    568
    93
    Vrouw
    Wow bijna verlof alweer, wat gaat dat snel! Veel succes met alle lichamelijke ongemakken, hopelijk doet je verlof je nog wel wat goed! Zijn jullie al uit over een naam?
     
  10. Anoniempje082022

    13 aug 2022
    96
    47
    18
    @Mai1998 wil je nog delen hoe het met jou is gegaan? Ben benieuwd hoe het is, maar ook begrijpelijk als je niks wil delen.
     
    Lelie92 en Bloemkooltje vinden dit leuk.
  11. Bloemkooltje

    Bloemkooltje Bekend lid

    27 mei 2022
    782
    829
    93
    Vrouw
    Ja ik denk dat de rust me wel goed zal doen gelukkig!
    Het gaat snel inmiddels, ik ben ook erg benieuwd! We weten de naam al best een tijd, en het is nog best een uitdaging om ons niet te verspreken omdat je het samen dan toch ook altijd al over 'de naam' hebt.. en als er dan anderen bij zijn.. :roflmao:
     
    Lieke2022 en Lelie92 vinden dit leuk.
  12. Ikwilzwangerworden

    Ikwilzwangerworden Bekend lid

    28 dec 2022
    680
    543
    93
    Vrouw
    Aah shit:(:( hele dikke knuffel!
     
    Lieke2022 vindt dit leuk.
  13. Soof1992

    Soof1992 Fanatiek lid

    2 jan 2022
    2.578
    3.077
    113
    Vrouw
    @Bloemkooltje Fijn dat met de beeb alles goed is. Balen van je lichaam nu, maar alles voor de kleine natuurlijk. En wat gaat het snel! Hardop genieten tijdens je verlof, kan me alleen ook wel voorstellen dat je er een beetje klaar mee begint te worden haha. Jammer dat hij nog niet zo goed luistert! :D Superleuk om te lezen dat jullie al een naam hebben! YAY! Dat niet verspreken was bij ons ook een dingetje, haha. Dus elke keer: ja ik ben zo blij met *oh, wacht even.. NIET DE NAAM ZEGGEN!* onze kleine meid, hoe die het doet in mijn buik (en blablabla) hahaha.

    Hier zitten we inderdaad weer in rustiger vaarwater. De bevalling was heftig, afgesloten met een keizersnede waar ik overigens zelf achter stond dus daar was ik uiteindelijk heel blij mee haha. De kleine meid is een dotje, een poppetje. Ze doet het zó goed! Heeft overigens wel het syndroom wat ik zelf ook heb, maar het risico hebben we natuurlijk vooraf al geweten. Dus ik heb wel dat ik denk: het is een zorgenkindje, maar ook weer niet want in haar eigen lijntje doet ze het zó goed! (En ze drinkt gewoon/krijst gewoon om voeding, dat deed ik als baby totaal niet haha)
    En morgen... morgen is ze al acht weekjes! Hoe? Hoe? Haha!
     
    Minkx en EMMB vinden dit leuk.
  14. Mai1998

    Mai1998 Fanatiek lid

    21 mrt 2023
    1.018
    786
    113
    Vrouw
    Lief, dankjewel! Het ging muah. De embryo die is terug geplaatst heeft wel de hoogste score gekregen, en zag er erg mooi uit. Helaas heb ik sinds donderdag op vrijdag nacht enorm de griep te pakken, waardoor ik het moeilijk vind om hoop te houden. De andere embryo heeft een mindere score maar is gelukkig wel ingevroren. Verder te horen gekregen dat alle 6 de embryos in eerste instantie wel bevrucht zijn, maar door een slechte eicel kwaliteit hadden de overige 4 op dag 1 na de bevruchting 3 kernen ipv de nodige 2 kernen. Ik vond het erg heftig om te horen dat de eicelkwaliteit zo slecht is, aangezien ik de afgelopen 8 a 9 maanden als een non geleefd heb, super gezond gegeten en veel vitamines juist om een goede eicel kwaliteit te behouden. Het idee dat ik dus letterlijk geen enkele controle op heb vind ik heel naar, vooral met de druk van en het vooruitzicht op de laatste betaalde icsi ronde..

    Hoe gaat het met jou? Voel je al iets, en ben je van plan eerder te gaan testen?
     
  15. Mai1998

    Mai1998 Fanatiek lid

    21 mrt 2023
    1.018
    786
    113
    Vrouw
    Wow al 8 weken moeder! Wat een feest! Fijn dat het inmiddels allemaal wat gekalmeerd is bij jullie thuis :) En over het syndroom, wisten jullie dat al door de nipt of is dat naar voren gekomen na de bevalling? Gelukkig doet ze het ontzettend goed en heeft ze de beste ervaringsdeskundige als moeder!! ❤️
     
    Soof1992 vindt dit leuk.
  16. Mai1998

    Mai1998 Fanatiek lid

    21 mrt 2023
    1.018
    786
    113
    Vrouw
    Wow al 32 weken! Het voelt als gisteren dat ik voor jou heb lopen juichen in de woonkamer haha :roflmao: Geniet van je verlof straks! Hopelijk kan je je in alle rust voorbereiden op de komst van jullie zoontje en komen er niet al te veel klachten meer bij ❤️

    En over de naam, er zijn tegenwoordig zo veel mensen die meteen bij het onthullen van het geslacht ook al de naam onthullen! Ik schrik me daar altijd helemaal dood van, heb zelfs een keer gezegd: maak je geen zorgen, ik doe net alsof ik het niet gehoord heb! :roflmao: Dat was dus gewoon de bedoeling haha
     
    Bloemkooltje en Soof1992 vinden dit leuk.
  17. Mai1998

    Mai1998 Fanatiek lid

    21 mrt 2023
    1.018
    786
    113
    Vrouw
    @Ikwilzwangerworden Hoe gaat met jou? Heb je de spanningen al een beetje los kunnen laten?
     
  18. Anoniempje082022

    13 aug 2022
    96
    47
    18
    Ah nee toch. Griep is het laatste wat je wil, maar hopelijk heeft het embryo er geen last van.
    Jeetje inderdaad dat is niet wat je wil horen als je zo je best doet en nog jong bent. Is er volgens de artsen ook wat aan te doen om het te verbeteren of is het gewoon pech hebben?
    Ja kan mij voorstellen dat je bang bent om zo dicht bij poging 3 te komen. Maar ik duim voor je dat dit mooie embryo over 2 weken goed nieuws brengt.
    Hoe staat je man er in?

    Nee, ik ben niet van plan eerder te testen dan aangeven. Jij wel?
     
  19. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.180
    3.179
    113
    Vrouw
    #2619 Lieke2022, 21 apr 2024
    Laatst bewerkt: 21 apr 2024
    We gaan nog één keer IUI doen. Dan zitten we op zes en dat komt precies mooi uit met de intake in Gent. In principe mochten we ook nog de 7de IUI doen, maar focus mij liever op Gent dan twee dingen door elkaar doen. Daarnaast gaan we ook op vakantie eind mei dus het had sowieso niet gekund denk ik!

    Snap dat je het liefst de optimale omstandigheden hebt. Zeker met deze mooie embryo! En je zorgen zijn idd groter nu de kwaliteit tegen valt en je steeds verder komt in het traject. Eerst ga je er “halleluja” in, maar je neemt denk ik jezelf ook een beetje in bescherming. Zo’n traject biedt ook blijkbaar geen garantie. Zijn jullie voor de rest wel tevreden over het ziekenhuis? In het buitenland doen ze meer onderzoek naar eicel kwaliteit, maar snap dat je daar voor nu niet aan moet denken. Knuffel!

    @Bloemkooltje Snap ik hoor! Maar ben dan echt benieuwd hoe het met jullie gaat ❤️ #teamduurtlang En recht op slapen? Hoe dan? :roflmao:
     
  20. Lieke2022

    Lieke2022 Fanatiek lid

    17 mei 2022
    3.180
    3.179
    113
    Vrouw
    Zo die eerste kl*te spuit zit er weer in. Moet wel ophogen van 67 naar 75 eenheden.

    Ik denk dat ik een beetje agressief opstandig ga zijn deze ronde :roflmao:. Ben klaar met IUI.
    Op naar een volgend hoofdstuk.
     
    Bloemkooltje en Mai1998 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina