Dit zou inderdaad fijn zijn haha. Maar is ook meer mijzelf voor de gek houden. Want maakt niks uit of ik t nu vd spaar rekening betaal en de teruggave later erbij zet of andersom..
Wij willen graag gaan beginnen aan de schuur, daar komen 2 kamers voor onze Kids van 15 en 13 dus het zou welkom zijn. Maar ik heb hem dit jaar pas 31 maart verstuurd
Haha nee. Waarschijnlijk sluis ik het direct door naar de spaarrekening zonder concreet spaardoel. Ik hou gewoon van geld ontvangen
Wij hebben er zonnepanelen van gekocht. Die zouden vandaag geplaatst worden, maar dat is niet gelukt, dus hopelijk is het nu wel op tijd binnen voor de nieuwe afspraak (en andere schieten we het voor uit een ander potje)
Hier dus niet op de gezamenlijke rekening nadien. Alles wat ik terug krijg, hou ik zelf. En hij betaalt
En dan houd hij zijn inkomsten van het zzp’en voor zichzelf? Gewoon nieuwsgierigheid hoor, wij doen alles op 1 hoop, maar ben altijd benieuwd hoe dat bij anderen gaat.
Ja klopt! Sowieso houden wij al onze inkomsten voor onszelf We hebben wel een gezamenlijke rekening voor vaste lasten maar de rest is voor onze eigen (spaar)rekening.
Wij krijgen het geld meestal pas eind mei/begin juni. Waar dat aan ligt, geen idee. Nog nooit al in april ontvangen. We dienen de aangifte altijd vroeg in, de eerste week van maart. Ik ben ook benieuwd wat jullie bestedingen zijn van het belasting- en vakantiegeld. Wij hebben deze maand twee dakkapellen laten plaatsen en gaan de zolder nog verder verbouwen. Wij zullen met de teruggave van de belasting en het vakantiegeld de spaarrekening weer aanvullen. Die keldert flink met de verbouwing en we hebben onze zomervakantie ook al betaald.
Hier altijd fikse teruggave ivm hra, dus dat gaat weer naar de spaar van man. Doorgaans na aftrek van de andere helft van de vakantie (en welk idioot project ik nu weer bedacht heb. Zoals nu een kastenwand in de woonkamer voor meer bergruimte voor de spellen ipv die lading op de zolder hebben).
Ik heb niet heel het topic doorgelezen maar in geval van belastingteruggave terwijl je allebei in loondienst bent vind ik dat ook raar. Door de manier waarop wij de posten verdelen moet mijn man € 4000 betalen en krijg ik € 7800 terug. En de enige reden daarvoor is dat dit de verdeling is waarbij we gezamenlijk het meeste terugkrijgen. Waarom zou ik dan die volledige € 7800 voor mezelf houden terwijl hij bijna een maandsalaris moet betalen? Dit jaar maak ik € 4000 naar hem over en van de rest betaal ik Disneyworld. Er blijft dus niets over.
Ik bedoelde dat we een gezamenlijke rekening hebben en de rest gewoon onze eigen rekeningen. De belastingdienstteruggave doen we 50/50.
Oh ik dacht dat je reageerde op dat 'alles voor jezelf houden'-stukje . Wij hebben ook eigen rekeningen, niet eens een gezamenlijke...