Echt lief dat je me gerust wil stellen iig! Ik was na die ene dag wel weer ok hoor (voor zover je in deze weken oke kunt zijn Heb natuurlijk nog eens rond gegoogled en zag wel meer rijtjes met wat wisselende resultaten op dat termijn van deze testen. En die van gister vond ik wel prima. Vandaag ook geen test, zijn lekker onderweg naar vakantie en morgen de testdag van het ziekenhuis, dan zullen we weer zien! Bruinverlies is minimaal sinds zaterdag, dat is ook wel fijn @Stike welkom! En super @Liliane92!!
17 miljoen! Dus dat is weer normaal haha. Ik upload nu mn fruithapje, maar over 2 weekjes wil ik een positieve test delen graag
Oh joh, maar dat is ook wel spannend dan, dat je eigenlijk niet weet wat je krijgt aan zaadkwaliteit. Sorry dat ik het niet afgeleid krijg uit je banner hoor, maar hoeveel rietjes heb je dan nu al gebruikt? 2? En hoe definieren zij goede en slechte kwaliteit? Want die voorlaatste was dan ook al niet heel veel? Ik heb veel last van de utrogestan (maag en darmen vooral), dus doe eigenlijk het liefst zo min mogelijk buitenshuis. Dan gaat het wel prima, maar voel me wel een beetje een low life zo
Ja, ik denk dus ook dat medici niet voor niets aanraden niet te vroeg te testen, omdat je dus ook dit krijgt/kunt krijgen. En dat geeft allicht vaak paniek om niks Gelukkig dat je weer geruster bent. Ga lekker genieten van je vakantie!
Hmm wat irritant dat je er zoveel last van hebt. Maarja een beetje binnen rondhangen op zn tijd is ook echt niets mis mee he Ja klopt nu 2 gebruikt. We hadden drie goede over van de vorige keer, die raadt die donorbank aan voor IUI. Toen we hoorden dat de donor gestopt was heb ik gelijk geïnformeerd en toen hadden ze nog 3 die ze aanraden voor ivf. Maar het ziekenhuis zegt dat t prima is voor IUI (denk idd dat t sowieso boven de 1 miljoen zit, dusja)
Ik heb altijd veel problemen gehad rond menstruatie en vrouwelijke gezondheid, echt al sinds men tienerjaren. Had dus altijd al een soort voorgevoel dat zwanger worden me niet zou of heel moeilijk zou lukken. Het kwam dus niet echt als een shock toen bleek dat er wel degelijk wat mis was. Ik verwacht dus in de eerste plek al geen positieve test, dit is enkel om te zéker te zijn en met de utro te kunnen stoppen. Mijn uitgangspunt is dus: als er toch een wonder zou gebeuren, zal ik dat ook wel gewoon weten bij 14 dpo en de teleurstelling van meerdere keren per maand een negatieve test geeft geen meerwaarde aan mijn leven. + er zijn leukere manieren om je geld te besteden dan aan staafjes die je toch in de vuilbak moet flikkeren. Enkel als ik ooit wat raars zou voelen, bv. opeens erg misselijk zijn of zere borsten wat ik anders nooit heb, dan zou ik uit nieuwsgierigheid wel eens testen. Maar zolang ik niks voel, heb ik gelukkig weinig testdrang.
Nee, is ook zo Voor IUI heb je iets meer nodig denk ik he? Het zal allicht ruim voldoende zijn, lijkt me. Ze beginnen in ziekenhuizen echt niet aan zinloze missies.
Snap je. Evengoed vind ik het ontzettend krachtig dat je er zo in kunt staan. Maar jij hebt eigenlijk weinig goede hoop dus?
Hier pupo! Konden dit keer gelijk doorlopen dus achteraf nog even lekker geluncht! @Milena92 wat een hoop zwemmers! Heel veel succes!
Vorige keer was hij er heel snel uit. Dag 6 a 7 ofzo, maar toen ook heel veel water gedronken wordt ivm de IVF cyclus. Hij heeft er nooit langer dan 10 dagen ingezeten. Ik test gewoon over twee dagen nogmaals of hij er uit is, dan kan hij alleen nog maar oplopen hoop ik hihi. Bij jou?
Ik heb geen cryo, hij heeft t niet gered. Heb daardoor weer een dip joh! (Volgens mij ga ik ook niet zo lekker op die progesteron ) Schrijf ik die embryo in mn buik ook gelijk maar weer af, “want ik ben gewoon fysiek mislukt, een kansloze missie en verspil iedereens tijd, moeite, aardigheid en geld” Amai wat ben ik een emotioneel wrak
Oo nee, wat balen! Snap dat je er dan doorheen zit. Wat is het toch een rot traject. Gelukkig zegt het echt niets over het embryo in je buik! Die is lekker op de juiste plek nu in de ideale omstandigheden. Ik duim voor je!
Fijn dat jullie alles weer in de baarmoeder hebben zitten wat erin hoort @Milena92 en @Liliane92. Duimen draaien! @Flora85 wat balen dat je cryo het nier gered heeft ik snap je teleurstelling. Ik duim mee voor deze mooie kans! @Lief fijne vakantie! Bedankt allemaal voor de succes wensen, ik moet alleen nog een nachtje wachten. Mag morgen Vandaag al wel bericht dat ontdooien goed is gegaan en tijdstip dat ik er moet zijn morgen Gebeurt het ontdooien bij jullie op de dag van tp zelf of een dag eerder? Hier dus 1 dag eerder als de tp
Nou je bent gewoon heel menselijk, die tegenvallers komen elke keer keihard aan! En die in jouw buik zit gelukkig in veel natuurlijkere omstandigheden, misschien net wel dat extra zetje En idd gewoon de utro de schuld geven en chocolade etc mag ook gewoon
Haha nou, ik kan helemaal niet gewoon af en toe niet zo goed om met de emotionele rollercoaster van een medisch traject, het ligt aan de utro
Hier helemaal niks. Krijgen gewoon 6 dagen van te voren datum en tijd en dan geen bericht is goed bericht.
Hier ontdooien ze in de ochtend, voor 12 uur hoor je of het doorgaat en hoelaat, in de middag de tp. Bij de 5 daagse althans!