Ronde 6 of meer groepje

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Flowertje27, Aug 3, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WitteVlinder92

    WitteVlinder92 Niet meer actief

    Natuurlijk mag je meeschrijven, je hoeft niet bang te zijn dat je ons voor het hoofd stoot want helaas weten we allemaal hoe het is.

    Ik kan nu natuurlijk heel nuchter zeggen dat er gemiddeld 1 jaar voor een zwangerschap staat en je daar nog onder zit maar ik weet uit ervaring dat het niet zo voelt. Elke maand is er een te veel voor je gevoel.

    Ik heb ook een tijdlang gehad dat elke zwangerschapsaankondiging pijn deed. Vooral omdat in mijn omgeving iedereen letterlijk de 1e of 2e ronde zwanger raakte. Op dit moment heb ik dat niet meer zo maar dat is "natuurlijk" over gegaan. Ik heb geaccepteerd dat ik me zo voelde. Een vriendin van me zei ook: "je mag het een ander gunnen maar dat betekent niet dat je het jezelf niet gunt". En dat was het voor mij precies. Het enige wat mij nog raakt is dat er inmiddels 2 leuke baby's zijn rond de uitgerekende datum dat ik een miskraam heb gehad. Ik denk dat die nog wel blijft steken tot ik weer zwanger ben. Verder heb ik 2 vriendinnen met wie ik het kan bespreken en mijn moeder dus ongeacht hoe ik me dan voel, kan ik mijn verhaal kwijt. Dat helpt mij ook.

    Iemand in dit forum zei ooit: iedereen heeft evenveel kans om 6 te gooien of je nu in ronde 1 of 25 zit. En daar haal ik ook nog steeds hoop uit.

    Verder is het soms gewoon klote en doet het pijn maar dat mag er allemaal zijn. En weet ons dan vooral ook te vinden!

    Wees lief voor jezelf en vol goede moed de volgende maand in.
     
    Nola26, Peer14 and Ruyax like this.
  2. PieceByPiece

    PieceByPiece Actief lid

    Nov 12, 2023
    358
    341
    63
    Female
    Dank je wel voor je lieve en begripvolle reactie. Fijn om te horen wat voor jou werkt. Ik heb inderdaad ook een paar mensen waarmee ik het kan bespreken, zoals m’n lieve vriend, een vriendin en een collega. Lijkt me ook fijn om het met m’n moeder te kunnen bespreken zoals jij doet, maar dat vind ik nu nog te spannend ofzo. Het zou hun eerste kleinkind zijn, bij hen was het meteen raak, dus het referentiekader is anders. Ik wil het wel bespreken als we na een jaar niet zwanger zijn, maar dat zien we tegen die tijd wel. Hopelijk is het niet nodig.

    En dit is inderdaad een mooie uitspraak: iedereen heeft evenveel kans om 6 te gooien of je nu in ronde 1 of 25 zit. Al lijkt het soms nog zo oneerlijk verdeeld.

    De komende week heb ik vakantie en heb ik leuke dingen gepland, even wat afleiding. Daarna inderdaad weer vol goede moed vooruit. Nogmaals dank je wel voor je lieve reactie, dat waardeer ik!
     
  3. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Ik herken je gevoelens echt ontzettend. Heb daarom helaas ook geen tips voor je want het lukt mij ook vaak niet om er positief in te staan. Ik merk wel dat af en toe van je afschrijven echt kan opluchten en ik put hoop uit verhalen van anderen waar het uiteindelijk wél goed gaat.

    Weet dat je af en toe ook gewoon mag balen! Dat anderen het zwaar hebben betekent niet dat jij niet verdrietig of onzeker mag zijn.
     
    Nola26 and PieceByPiece like this.
  4. WitteVlinder92

    WitteVlinder92 Niet meer actief

    Ik besprak het ook pas met mijn moeder na mijn miskraam. Ik kreeg op vrijdag een miskraam en zaterdag kwamen ze langs op de tuin te verbouwen. Ik heb ze dus in de ochtend huilend opgebeld om ze voor te bereiden op mij :rolleyes:. Sindsdien vraagt ze er af en toe naar maar ze heeft dat zelf als heel vervelend ervaren vanuit haar eigen moeder dus dat scheelt. Ze heeft zelf ook een miskraam gehad waardoor ze mijn gevoel goed begreep. Lang verhaal kort, ik begrijp heel goed dat je het nog niet deelt.

    Ik wens je een hele fijne vakantie met veel afleiding toe!
     
  5. WitteVlinder92

    WitteVlinder92 Niet meer actief

    Oja wat ik wel toe is de aankondigingen op Facebook niet altijd liken. Bijvoorbeeld omdat zij (kennis van vroeger) nog korter samen is met haar vriend dan wij proberen zwanger te raken. Heel hypocriet I know, maar dat mag er ook zijn :D
     
  6. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Haha ik begrijp dit zo! En zij hebben daar geen last van dus dat scheelt.
     
  7. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Hoe is het met je? Ben je inmiddels voor een uitstrijkje geweest?
     
  8. PieceByPiece

    PieceByPiece Actief lid

    Nov 12, 2023
    358
    341
    63
    Female
    Dank je wel voor je lieve reactie! Wat kl*te dat jij het gevoel herkent. Sommige dagen zijn gewoon moeilijk en gisteren was er een. Vandaag weer wat meer hoopvol, hopelijk jij ook!
     
  9. PieceByPiece

    PieceByPiece Actief lid

    Nov 12, 2023
    358
    341
    63
    Female
    Ah ja, dat snap ik helemaal. Ergens ook fijn dat jullie dat samen kunnen delen, ook al is het door een verdrietige reden.

    Hahaha dat van die zwangerschapsaankondigingen ga ik onthouden! Ik snap je helemaal, zo gaan mijn beredeneringen ook :rolleyes::roflmao:
     
    WitteVlinder92 likes this.
  10. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    Jul 15, 2020
    1,134
    1,010
    113
    Female
    #1390 Nola26, Apr 29, 2024
    Last edited: Apr 29, 2024
    Wat lief dat je er naar vraagt!
    Ik ben vanmiddag geweest voor het uitstrijkje en binnen 2 weken krijg ik bericht per brief. Kreeg er wel wat spotting van, gaat volgens mij met een ander stokje dan de zelftesto_O gelukkig niet pijnlijk, wel beetje onprettig. Dus nu afwachten geblazen. Assistente zei dat het er van binnen zo op het oog verder goed uitzag. Ik ga ook gwn maar van het positieve uit!
     
    WitteVlinder92 likes this.
  11. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    Jul 15, 2020
    1,134
    1,010
    113
    Female
    #1391 Nola26, Apr 29, 2024
    Last edited: Apr 29, 2024
    Een hele dikke knuffel voor jou @Humbly89!
    Hopelijk heb je afgelopen weekend je gedachten wat weten te verzetten en kunnen genieten van je zoon en familie♡
    Ik zie net dat je morgen ook een gesprek hebt staan bij de arts, wens je veel succes en hopelijk met goed nieuws dat je snel door kan!
     
  12. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    Jul 15, 2020
    1,134
    1,010
    113
    Female
    De we-can-do-it lijst:D

    Voor als je al eventjes bezig bent of ergens tegen aan loopt. Of je 0- of al 8 kids hebt maakt niks uit, iedereen is welkom!

    NOD
    • Momof3d5 - 4e kindje - ronde 3 - 4 maart
    • Dex1989 - 2e kindje - ronde 1.2 (ivf-d) 21 (?) maart
    • GezelligZwangerWorden - 1e kindje - ronde 14 - 13 april
    • Lilyanne- 33 jaar- 3de kindje- ronde 8 ( ronde 1 na MK)- 26 april
    • Humbly89 - 2e kindje - ronde 13/ivf,icsi 1 - ?
    • WitteVlinder92 - 2e kindje - ronde 13 na mk - 6 mei
    • Peer14 - 1e kindje - ronde 11 (7 na MA) - 10 mei?
    • Basilicum - 2e kindje - ronde 9/IVF 1.4 - 11 mei
    • Lvs88 - 36 jaar - rond 17 (?) na mk - rond 12 mei
    • Nola26 - 30 jaar - 3e kindje - ronde 40 - 20 mei

    Zwanger
    Kaas123 - Mei 2024
    Mom86 - Augustus 2024
    Joylynn - 2024



    Afspraken
    Basilicum - meting bmsl voor tp 1.4
    Humbly89 - evaluatiegesprek/ivf gesprek arts - 30 april



    Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde.
     
  13. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    Apr 15, 2008
    9,738
    3,178
    113
    Female
    Ik probeer positief te blijven, komt goed.

    Ik denk pas eind juni dan ik kan beginnen met de 1e icsi. Heb inmiddels wel een rietje besteld. Had nagevraagd maar mijn kliniek doet alleen icsi bij alleenstaanden dus maar 1 rietje nodig voor 3x icsi. Moest wel een andere donor bestellen, mijne doneert niet meer.
     
    Nola26 likes this.
  14. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Vandaag zeker weer hoopvol! Een positieve ovulatietest op cd21 . Dacht even dat het niet meer ging gebeuren
     
    Nola26 and WitteVlinder92 like this.
  15. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Kan me voorstellen dat 2 weken dan lang duren. Gelukkig zag het er op het oog goed uit. Ik duim dat het gewoon allemaal in orde is!
     
    Nola26 likes this.
  16. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Weer een nieuwe fase! Ik gun het je zo dat dit dan gewoon in 1x raak mag zijn!
     
    Humbly89 likes this.
  17. PieceByPiece

    PieceByPiece Actief lid

    Nov 12, 2023
    358
    341
    63
    Female
    Yes, wat fijn!! Aan de slag ;) Ik duim voor je!
     
    Peer14 likes this.
  18. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    Apr 15, 2008
    9,738
    3,178
    113
    Female
    Nou gesprek gehad en we gaan icsi doen. Deze week starten met de pil, morgen bloedprikken op vit d, fsh en amh. En dan 14 mei krijg ik de uitslag telefonisch en gaan er gelijk een afspraak maken voor de uitgangsecho. Spannend! Ze vertelde dat het ongeveer 6 weken duurde tot de 1e punctie
     
  19. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    Apr 15, 2008
    9,738
    3,178
    113
    Female
    De we-can-do-it lijst:D

    Voor als je al eventjes bezig bent of ergens tegen aan loopt. Of je 0- of al 8 kids hebt maakt niks uit, iedereen is welkom!

    NOD
    • Momof3d5 - 4e kindje - ronde 3 - 4 maart
    • Dex1989 - 2e kindje - ronde 1.2 (ivf-d) 21 (?) maart
    • GezelligZwangerWorden - 1e kindje - ronde 14 - 13 april
    • Lilyanne- 33 jaar- 3de kindje- ronde 8 ( ronde 1 na MK)- 26 april
    • Humbly89 - 2e kindje - ronde 13/icsi 1 - juni?
    • WitteVlinder92 - 2e kindje - ronde 13 na mk - 6 mei
    • Peer14 - 1e kindje - ronde 11 (7 na MA) - 10 mei?
    • Basilicum - 2e kindje - ronde 9/IVF 1.4 - 11 mei
    • Lvs88 - 36 jaar - rond 17 (?) na mk - rond 12 mei
    • Nola26 - 30 jaar - 3e kindje - ronde 40 - 20 mei

    Zwanger
    Kaas123 - Mei 2024
    Mom86 - Augustus 2024
    Joylynn - 2024



    Afspraken
    Basilicum - meting bmsl voor tp 1.4


    Als je jezelf toevoegt of iets aanpast, graag even dubbel checken of je de laatste lijst hebt gepakt en vergeet niet de [ QUOTE] [ /QUOTE] aan het einde.
     
  20. Peer14

    Peer14 Bekend lid

    Mar 11, 2024
    565
    415
    63
    Female
    Spannend!! Heb je er een beetje vertrouwen in?
     

Share This Page