Mijn oudste 2 zijn boos op hun vader. Nu willen ze niet meer naar hem toe. We hebben sinds kort een nieuwe regeling. 3 weekenden bij hem en voor de rest bij mij. Ze moeten dit weekend naar hem toe en zeggen nu al dat ze niet willen. Nou dat word gezellig vrijdag
Ooh maar ze zijn nog maar 8 en 7. Zal vast wel meevallen dan! Ik ben ook regelmatig niet meer "de beste vriend" van m'n zoontje en een halfuur later wil hij weer met me trouwen
ze zijn nog jong inderdaad, maar ze zijn echt pist off Al dagen zijn ze boos op hem. Van de week belde hij of N ook mee kwam naar hem toe en toen zei N gelijk nee ik ga niet. Hoefde ook niet want het was spontaan voor een extra keer. Ik snap overigens heel goed waarom ze boos op hem zijn, geef ze nog gelijk ook (dat zeg ik niet tegen hun hè )
Oeff dat is lastig zeg! Is er een (goede) reden voor? Misschien kunnen ze eerst in gesprek gaan met hun vader over wat er speelt?
Nog een avondwandelingetje met man gemaakt. Door dit uitzicht lukt het me elke keer om net even door te pushen om de volledige ronde uit te wandelen. Rondje is 3 km, maar lukt me niet altijd, en dit is een goede motivatie vind ik. En er ligt net om de hoek hiervan ook een prachtig huis wat me superhard aan een idealistische versie van villa kakelbont doet denken. Word daar dus echt gelukkig van en dat is dus gewoon in onze straat en de parallelweg aan de onze. Als kind zag ik echt niet hoe mooi we eigenlijk woonden, blij dat ik dit als volwassene heb leren appreciëren.
ja er is een goede reden voor. Ze willen er niet over praten met hem. Ik praat er wel over met ze en probeer het positief te benaderen. Maar C is wat dat betreft erg puberaal en heeft er een zeer duidelijke mening over
Na maanden twijfelen/niet durven heb ik eindelijk een afspraak gemaakt voor powder brows. En nu vind ik het zó vreselijk spannend…
Lastig hoor! Ik herken dit wel van kennissen van ons.. zijn ook uit elkaar gegaan, op een niet zo leuke manier en hun oudste heeft veel meegekregen van wat er allemaal speelde. Die wil ook niet meer naar vader toe.. tja wat doe je dan. Kind is bijna 12.
Ohh ben benieuwd!! Wanneer mag je? Ik wil dit ook graag doen. Kost me gewoon veel tijd iedere ochtend haha
Volgende week al! Ik merk het ook in de ochtend. Na het verven en epileren lukt het 2 weken aardig maar daarna is het zo lastig om de juiste vorm te krijgen.
Ik ben zoooo blij met m'n wenkbrauwen. Heb geen powder brows maar hairstroke brows sinds een half jaar. Echt heel blij mee. Maar vond het ook dood eng hoor
De pijn stelt echt niks voor. Het voelde nog niet eens heel vervelend. Hairstroke techniek blijkt pijnlijker te zijn. Maar een eyeliner laten zetten doet 10000 x meer pijn... Had het veel eerder moeten doen, dat is waar ik spijn van heb. Owja, de genezing is ook maf, en in het begin zie je er een paar dagen uit als een uil dus plan geen belangrijke dingen hahahaha
Jaa nu is het echt aftellen! Zaterdag de allerlaatste dingen uit de oude flat halen en dan hoef ik daar niet meer heen. En dan Woensdag om 13u naar het nieuwe huis voor de sleutel En dan tegelijk ook de oude sleutels inleveren.