Pffftt wat vervelend weer zeg! De bron is natuurlijk goed nieuws maar het is wel erg naar als de plannen steeds moeten worden bijgesteld door een overgroei aan eitjes. Ik duim met je mee dat niet alle eitjes gaan groeien en je morgen goed nieuws krijgt!!
Haha wooow 150 miljoen! Ik snap dat jullie daar erg blij mee zijn! En je begrijpt natuurlijk dat die van mij nu ook per direct aan de ubiquinol gaat En tsja, de beweegredenen.. Het is een beetje paniekvoetbal denk ik soms, maar aan de andere kant: dit zh wil de derde poging precies hetzelfde doen als de overige twee met als opmerking: "we gaan hopelijk vanzelf een keer zes gooien", daarnaast is er eigenlijk geen enkel onderzoek bij mij uitgevoerd (behalve bloedprikken en een echo) en werd na het zaadonderzoek al snel geconcludeerd dat zijn slechte resultaat dan wel de reden zou moeten zijn. En nu dus is gebleken dat ik naast erg weinig eitjes ook nog slechte eitjes produceer wil ik gewoon graag alles uit de kast halen! Wat is voor jullie de reden om meteen naar Gent te gaan en niet ivf te proberen in Nederland? (Edit: de laatste zin klinkt onaardig, zo bedoel ik het totaal niet )
Hahha dat snap ik heel goed! Vind het nog steeds echt bizar. Je wil misschien ook gewoon wat “nieuws” proberen. Ik hoor heel veel goede verhalen over Gent dus ben erg benieuwd. Wij hebben in 36 rondes nog nooit twee streepjes gehad en ik geloof gewoon niet dat “alles goed” is bij ons. Dan had het toch wel een keer gelukt moeten zijn?! Gent heeft de mogelijkheid tot extra onderzoeken en ik wil mij niet, wanneer wij zouden verder gaan in Nederland, de hele tijd afvragen: Wat als we naar Gent waren gegaan? Wat was er dan uitgekomen? Zien we iets over het hoofd? Ik ga dan liever gelijk naar België en het scheelt qua reistijd niet zo heel veel met een ander ziekenhuis. Het is 20/30 minuten enkele reis langer!
Erg legitieme reden inderdaad! Spannend, ik ben erg benieuwd wat ze volgende week allemaal tegen jullie zeggen!
Even een beetje een ego-post.. maar vanmiddag was helemaal dubbel k*tnieuws. We moesten vanmiddag weer op controle komen bij de verloskundige. En nou was er iets met z'n hartje aan de hand. Die is wel regelmatig maar slaat over. Het kan ook niks zijn, daarvoor moet ik naar het ziekenhuis, maar het is geen spoed (want klopt nog wel regelmatig) dus word morgen pas gebeld over wanneer we dan kunnen komen. Ze had het over dat het vaak voorkomt en dat het met de rijping van het hartje te maken heeft en niet erg is. Ik mag van haar niet googlen, dus ik heb ook liever geen goedbedoelde adviezen of google percentages. Ik wil gewoon graag even m'n verhaal kwijt.. Daarna gingen ze de ligging checken en hij ligt in stuitligging dus ook nog verkeerd om.. en daarvoor moet ik óók naar het ziekenhuis om hem evt. te laten draaien. Ik ben echt even uit het veld geslagen gewoon! Dat er misschien iets met het hartje is, maar geen spoed. Dus je moet maar wachten tot je mag komen voor controle. En die stuitligging ook, ik had nog allerlei alternatieve dingen kunnen proberen om hem te laten draaien zodat een versie in het ziekenhuis niet nodig was geweest, maar ik mag nu tot de controle van het hartje gedaan is niks zelf ondernemen. En daarna is het eigenlijk al te laat voor alternatieven, omdat je die voor week 36 moet doen om een goede kans te maken dat hij draait, dus dat red ik niet meer.. Ik vind het echt even he-le-maal kut. Vooral het wachten.. ik sliep al slecht maar doe nu helemaal geen oog meer dicht totdat dit gecontroleerd is.. En ik baal. Want 4 weken geleden lag hij in stuit en toen ben ik me er al in gaan verdiepen, maar twee weken geleden was ze heel stellig dat hij goed lag dus heb ik het losgelaten. Als ze nou toen gewoon even met de echo gecheckt hadden dan had ik er wat aan kunnen doen..
@Mai1998 wat sta je dan voor een lastige keuze maar ik denk dat je er goed aan doet om naar Gent te gaan want dan zal je wat dat betreft niet in de ‘wat als’ blijven zitten want dan heb je dat in ieder geval gedaan. @Lieke2022 wat spannend weer met deze laatste (toch?) IUI poging! Wat een enorme opbrengst had je vriend zeg! Ik snap wel dat je daarvan even op een roze wolk zit. Ik duim en hoop met je mee! @Bloemkooltje jeetje wat een nieuws op één dag, dat kan je toch bijna niet handelen? Snap dat je er even helemaal doorheen zit en niet goed meer slaapt.. ik weet verder niet zoveel te zeggen maar ik hoop heel erg dat je kleintje nog gaat draaien uit zichzelf en dat hetgeen met z’n hartje gewoon een onschuldig iets is!
@Gryanne ik lees dat je bijna ongesteld wordt en kan beginnen met IUI. Wat spannend zeg! Ik snap ook wat je zegt met dat het dan weer zolang duurt en je 2e poging dan een paar maanden later weer is.. Wat een gedoe allemaal. Maar zoals de anderen al zeiden kan het ook de 1e keer raak zijn! Probeer niet te ver vooruit te denken (al zijn we daar allemaal erg goed in, haha) @LittleStarfish Goed nieuws dat het schoon is maar zoals ik het lees ben je eigenlijk gewoon weer heel bang voor een volgende zwangerschap? Dat snap ik echt als je al meerdere miskramen hebt gehad en niet weet waar het vandaan komt. Dat is ook zenuwslopend. Ik hoop dat je de vragen bij je arts wel kan stellen!
Ohh zo spannend! Ik ga duimen dat je eitjes niet gegroeid zijn! Kan me voorstellen dat het frustrerend is als je elke keer toewerkt naar een moment en dat het dan opeens moet worden afgebroken. Laten we hopen op een positief resultaat
Oh nee! Heftig zeg, geen fijne berichten om zo te horen van je verloskundige. Wel fijn dat ze aangeeft dat je beter niet kan googlen en ze stelt je gerust dat het waarschijnlijk geen reden tot alarm is, dat doen ze natuurlijk niet zomaar. Hopelijk valt het allemaal mee. Laat ons weten wat er uit komt.
@Leonie1208 Het klopt wel dat ik bijna ongesteld ben, maar door de controle 14 mei (met hysteroscopie), kan ik pas de volgende cyclus beginnen. Deze maand mogen we dus wel zelf aan de gang, maar zonder IUI. @Bloemkooltje Altijd goed om even je verhaal te doen. Laten we hopen dat alles gewoon goed en voorspoedig mag gaan en hij zelfs nog draait...
oohh sorry dan had ik het even verkeerd gelezen! Maar wel fijn dat je ook nog zelf aan de slag mag deze maand, spannend allemaal hoor!
YESSS! Vrijdag IUI. Er zijn 2 eitjes van 16 en 17 mm. Het eitje van 12 en de kleinere zijn niet meer gegroeid. Het grootste eitje zit dit keer aan de linkerkant en de vorige keren elke keer aan de rechterkant dus mijn man vind dat een goed teken. Vind zijn logica dan ook wel weer grappig!
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. NOD: Pioenroos91 -32 jaar - IUI1 26 maart GezelligZwangerWorden - 29 jaar - 13 mei Leonie1208 - 32 jaar - rond 24 mei EMMB - 30 jaar - 1 juni NOD (nog) onbekend: Lelie92 - 30 jaar - ICSI 5 Noor93 - 30 jaar - even pauze Kmoon - 29 jaar Kitten93 - 30 jaar Linn93 - 30 jaar - 1e ronde met letrozol Gryanne - 32 jaar LittleStarfish - 29 jaar - afw. op start cyclus AltijdBlijvenDromen -32 jaar - BAM-traject Lieke2022 - 30 jaar - IUI 6? Mai1998 - 26 jaar - in afwachting van tp 2.2 Zwanger: Kaas123 - 37 jaar Minkx - 33 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Frasseke - 29 jaar Lot23 - 31 jaar Ikwilzwangerworden - 31 jaar Afspraken: Mai1998 - 13 mei - follikelmeting ICSI 2.2 Gryanne 14 mei - Controle Hysteroscopie LittleStarfish - 15 mei - intake fertiliteitsarts Lieke2022 - 16 mei - intake Gent Lelie92 - 17 mei - echo en bloedafname, opstart cryo terugplaatsing? EMMB - 17 mei - informatiegesprek IUI Bevallen: Soof1992 - februari 2024
Ik lees nog steeds af en toe mee. Voor de dames die naar België (meer bepaald in Gent) gaan voor fertiliteit/ IVF. Ik wil Gent zeker niet slecht praten, maar een 2 weken geleden stond het ‘fertiliteit land’ hier in rep en roer. Door artikels die verschenen over dat de kans op zwangerschap bij ivf tussen de 26% en 62% lag afhankelijk van het ziekenhuis. De resultaten werden voor het eerst open en blood gedeeld. Het ene labo doet het dus wat beter dan het andere… ik wou toch graag deze info even met jullie delen. Wie weet zijn andere ziekenhuizen die beter scoren niet veel verder…
Wij hebben vandaag een uitgebreide echo gehad van de kleine. Wat er gezien was is niet weg, maar is onschuldig. Het heeft te maken met de rijping van het hartje. Het zal in principe vanzelf overgaan. We mochten eerder komen omdat er iemand was uitgevallen, zo fijn. Wij zijn in ieder geval erg opgelucht en mega goed geholpen vandaag! Nu volgende week de versie nog voor de stuitligging.. daar zie ik wel tegenop. Maar ik ben heel erg blij dat er met de kleine nu niks ernstigs aan de hand is!
He bah ik lees net je eerste bericht pas en ik kan mij heel goed voorstellen dat je hier flink om wakker gelegen hebt!! Maar gelukkig, als is goed! Ontzettend opgelucht voor jullie Al lijkt mij zo'n versie idd geen pretje.. De kans dat hij zelf nog gaat draaien is niet groot dus?
Ik heb de afgelopen weken uitgebreid onderzoek gedaan haha, ook naar aanleiding van dit artikel maar ook gewoon omdat ik uberhaupt niet goed wist waar we nu heen moesten. De grote verschillen in percentages liggen mogelijk aan het aantal mensen wat naar een kliniek gaat en de mate van "ernst" die de patiënten hebben. Verder vind ik 48% een prima percentage, het zit nog boven het gemiddelde en het is beter dan in het zh waar ik nu zit! En die 48% is het percentage zwangeren na 1 ivf poging, in Nederland zeggen ze dat na de 3 vergoede ivf pogingen ongeveer de helft een kind krijgt. Enorm verschil wel dus. Verder vergoed mijn zorgverzekering UZ Gent wel en de andere "betere" ziekenhuizen niet en werken ze samen met ons huidige ziekenhuis voor echos en bloedprikken haha!
Wens voor een eerste kindje - lijst Dit is een groepje voor meiden die graag zwanger willen worden van hun eerste kindje. In het bijzonder voor meiden waarbij het al wat langer duurt, met of zonder behulp van de medische molen. - Ben je nieuw en al wat langer bezig met zwanger worden? Welkom, zet jezelf erbij op de lijst! - Ben je nieuw en pas net begonnen met zwanger proberen te worden? Het topic Zwanger worden van eerste kindje is dan misschien meer iets voor jou. NOD: Pioenroos91 -32 jaar - IUI1 26 maart GezelligZwangerWorden - 29 jaar - 13 mei Leonie1208 - 32 jaar - rond 24 mei EMMB - 30 jaar - 1 juni NOD (nog) onbekend: Lelie92 - 30 jaar - ICSI 5 Noor93 - 30 jaar - even pauze Kmoon - 29 jaar Kitten93 - 30 jaar Linn93 - 30 jaar - 1e ronde met letrozol Gryanne - 32 jaar LittleStarfish - 29 jaar - afw. op start cyclus AltijdBlijvenDromen -32 jaar - BAM-traject Lieke2022 - 30 jaar - IUI 6? Mai1998 - 26 jaar - in afwachting van tp 2.2 Zwanger: Kaas123 - 37 jaar Minkx - 33 jaar Bloemkooltje - 30 jaar Frasseke - 29 jaar Lot23 - 31 jaar Ikwilzwangerworden - 31 jaar Afspraken: Mai1998 - 13 mei - follikelmeting ICSI 2.2 Gryanne 14 mei - Controle Hysteroscopie LittleStarfish - 15 mei - intake fertiliteitsarts Lieke2022 - 16 mei - intake Gent Lelie92 - 17 mei - echo en bloedafname, opstart cryo terugplaatsing? EMMB - 17 mei - informatiegesprek IUI Mai1998 - 4 juni - intake Gent Bevallen: Soof1992 - februari 2024
Oh bloemkooltje wat fijn dat het iets onschuldigs is!! Zo blij voor jullie! Succes met de versie volgende week!
Hobbel één is genomen!! Hopelijk brengt dit een beetje rust. Ik duim dat je kleine eigenwijsje gaat draaien!