Dank je voor je reactie, duidelijk. Ik ga maar eens rustig nadenken wat we wel of niet willen testen.
@Mopsje23 wat een super nieuws zeg!!! Geniet ervan @klok ik heb vorige keer geen nipt gedaan, ik heb heel bewust mn kop in het zand gestoken. Maar ga het nu wel doen. Denk zonder nevenbevindingen wel. @Iiliane92 Goed dat je t zegt, dat was ook wel door mijn hoofd gegaan idd. Dat het ook een soort onnauwkeurigheid is in de meting omdat het zo mini is. In dat licht is het dan helemaal logisch om gewoon de inseminatiedag aan te nemen in de telling. Maar die termijnecho bij de verloskundige is eigenlijk ook niet echt voor de datum dan haha, want vorige keer namen ze ook gewoon de inseminatiedag als datum in de berekening. Nou was toevallig de kleine altijd exact gegroeid volgens de planning
Hoe is het met jullie allemaal? @Zuster92 bij jou het geslacht al bekend? Hier dinsdag voor echo, vind het erg spannend maar ook zin in. Ik wil duidelijkheid en weten waar ik aan toe ben. Ben ook zo benieuwd hoe de kinderen zullen reageren tegen die tijd dat we het hopelijk mogen vertellen..
Sorry dames, lang hier niet gekeken. Merk dat ik toch de behoefte minder heb op de een of andere manier. @klok hier geen geslacht bekend want we willen het voor ons zelf ook als verrassing houden. Heb wel sterk het gevoel dat het weer een meisje is. Jij veel plezier met de echo dinsdag!
Verrassing is ook leuk. Wij wisten het bij beide kinderen ook niet. Deze keer twijfelen we. Of eigenlijk ik
Spannend! Ik duim voor je morgen! Moest heel erg denken aan @Milena92 want ik ben sinds donderdag ook een stuk minder misselijk. Wel met vlagen nog maar niet meer constant. Ontzettend fijn maar ook wat onzeker. Donderdag mag ik weer voor de echo. Van het weekend zijn we zo vooruitstrevend geweest om alvast een tweedehands kinderwagen aan te schaffen. kon het niet laten.
Fijn dat je donderdag weer een echo hebt! Dat is dan weer even een geruststelling. Bij mij betekende het ook niks dus bij jou zit t ook gewoon goed. Plus je bent al een stuk verder, dan heb je kans dat je nu over de ergste piek heen raakt. Heel fijn wel he? Weer wat meer leven. Hier is het nu denk ik weer ietsje meer, maar niet zeker. Want ik voel me ook gewoon vreselijk omdat ik heel de dag door dood en doodmoe ben. Slaperig echt..
Een verrassing lijkt me inderdaad ook super leuk ja. Wel heel even overwogen haha. Maar het is zo leuk om gericht te kunnen shoppen, en voor de band met je kindje vond ik het heel fijn, het maakte het ook wat tastbaarder en echter.
Morgen is het eindelijk zover @Patty86! Ik duim voor een prachtige echo ❤️. Hoe gaat het met de spanning? Jij ook veel succes @klok! Ben je vroeg aan de beurt?
Ik zie deze nu pas (was aan het teruglezen) maar ik kom meekletsen! Wel nog steeds heel erg onzeker haha
Zwanger na de MMM! Uitgerekend November 13 november - Zuster92 - 2e kindje - ICSI 28 november - Joylynn - 2e kindje - ICSI December 14 december - Daydreamer89 - 2e kindje - ICSI 15 december - Mopsje23 - 1e kindje - ICSI Januari 8 januari - Liliane92 - 2e kindje - IVF 11 januari - Klok - 3e kindje - IVF 13 januari - Milena92 - 2e kindje - IUI-D MOH 22 januari - Patty86 - 3e kindje - IVF 24 januari - Lieke2022 - 1e kindje - IUI Afspraken 3 juni - Daydreamer89 - ‘Termijnecho’ 4 juni - Klok - Vitaliteitsecho 4 juni - Patty86 - Vitaliteitsecho 6+6 6 juni - Liliane92 - Termijnecho (9 weken) 11 juni - Mopsje23 - 13 weken echo 12 juni - Daydreamer89 - 13 weken echo 13 juni - Lieke2022 - echo ziekenhuis 20 juni - Milena92 - Termijnecho 9 juli - Milena92 - 13 weken echo Wil je op de lijst? Vul de lijst dan zelf even aan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren).
dankjewel!! Officieel in het ziekenhuis pas 21 juni, dan ben ik net geen 8 weken. Maar doordat ik het traject emotioneel als heftig heb ervaren en nu het vertrouwen in m’n lichaam kwijt ben, vorige week al met echo’s begonnen. Zojuist eentje gehad en ze zagen al een mooi dooierzakje en ze vond het als een gezonde zwangerschap eruit zien! Volgende week dinsdag terug voor hopelijk een kloppend hartje
Hier vanmiddag nog een wensecho gehad met 12+2 (ivm geen termijnecho en toch spannende tijd zo met nog steeds ongeloof). En het is gewoon al echt een mini mensje, zo bizar… alles zag er goed uit Heel veel succes morgen @klok en @Patty86!
Gelukkig schiet de echo ook alweer op voor jou. Hopelijk is de misselijkheid gewoon op zijn retour omdat je al wat verder bent. Je hebt het ergste gehad hoop ik. Handig een kinderwagen, leuk om mee bezig te zijn.
Heel herkenbaar, die moeheid is echt killing. Ik kan me ook niet herinneren of ik dat bij de andere 2 ook zo erg gehad heb eigenlijk. Zal vast aan mijn leeftijd liggen nu
Leuk om te lezen hoe anderen er in staan. Voor ons was alles al helemaal bekend ivm mmm. Dus het enige wat wij als verrassing konden laten was het geslacht en dat hebben we beide keren ook zo gedaan. Dit word onze laatste dus ik twijfel nu. Lijkt me wel fijn om voor de geboorte mijn beeld al compleet te hebben van welke geslachten we straks in ons gezin hebben. Dan kan je al een beeld voor je zien