Haha, ik vind haar dus echt geniaal hè. Alles er lekker dik bovenop leggen en dan al dat commentaar onder haar filmpjes.
Ik zat ooit met haar op een ander forum en ze deed er toen al alles aan om op te vallen . Nu heeft ze haar "werk" ervan gemaakt dus wel goed gedaan van haar . Uiteraard doet ze alsof. Als er kritiek komt op iets wat ze doet, is er binnen de kortste keren een filmpje waarbij ze het nog extra aandikt
Ze was een tijd geleden bij de tafel van Gert en ook daar kwam ze ook zo overdreven over dus kan het me wel voorstellen. Toen ben ik haar account eens gaan opzoeken maar vond het toch ietsje te haha. Maar fijn voor haar dat het mogelijk is bij hen om een happy housewife te zijn.
Kladpapier maken van eierdozen voor je puber, daar heb ik het hardst om gelachen haha (Deed mij denken aan de basisschool, hadden we ook een keer zo'n les over papiermaken)
Ik zie die soms voorbij komen op instagram, maar is dat ook niet satire van die vader? Tenminste, de video's die de ouders samen maken, zijn vaak geacteerd in hoe de kinderen doen. Sommige van die kinderen maken nogal, uh, bijzondere bewegingen naar de camera en die vader doet ze na. Ik zie trouwens vrij weinig van ze hoor, dus geen idee of hij in andere filmpjes ook echt vreemd is Desalniettemin vind ik hem ook wel een beetje engig overkomen, maar ik vind dat hele gezin ook een beetje typisch
Geen probleem Nee ik vind Anna niet ongeloofwaardig. Ik vind het bij haar denk ik vooral pijnlijk om aan te zien.
Die komt vaker in mijn feed voorbij, rare snuiter. En mijn hemel 9 jongens en 1 meisje... wat lijkt me dat heftig haha...
Mijn oma had alleen jongens. Alleen dan geen IG goddank haha. Met 3 jongens.... neem ik mijn petje af voor haar! Want geboren rond 1914 was t natuurlijk wel gaat heen en vermenigdvuldigt u. Alleen zij dus met al die kerels. En t was de meest relaxte vrouw. Ze werd op handen gedragen. Alle jongens stonden om haar sterfbed, ze overleed omringt door haar zonen ♡ (minus 2, die waren helaas jonger overleden). Maar mijn opa was niet zo'n creep
Ik ben echt blij met de JMJM verhouding hier in huis, de baby heeft de balans hersteld. Neem mijn pet ook af voor een vriendin met drie (hb) jongens. Poeh... Voor elke jongensmama hahaha
Alleen maar meiden lijkt me ook zo'n kippenhok. Arme vaders Dochters kunnen inderdaad wel pittig zijn, maar geloof dat ik het met die van ons wel getroffen heb. Ben echt blij met de 50/50 verhouding hier thuis. Ze zeggen wel dat jongens meer naar hun moeder trekken. Merk jij daar wat van? Mijn jongste zoon hangt heel erg aan mij, heeft weinig met zijn vader bijvoorbeeld. Misschien ook omdat die er sinds zijn geboorte amper is geweest (drukkere functie gekregen) en rond etenstijd aan tafel aanschuift. Kort daarna is het al bedtijd voor de jongste.
Ik heb hier 2 hb jongens (jongste nog niet getest maar voor ons wel overduidelijk) maar wat is er dan heftiger als je alleen maar jongens hebt? Ik merk dat ze onwijs veel aan elkaar hebben en het echt een team is geworden. Ze zijn wel een stuk actiever en daardoor drukker dan andere kinderen hier in de buurt (wel grappig, dat word vaak door andere ouders gezegd. Maar ik zou helemaal gek worden van kinderen die alleen maar rustig zitten te tekenen of te lezen)ik zie ik dat juist als een verrijking en niet als ‘poeh wat zwaar’.
Mijn schoonmoeder heeft 8 jongens en 1 meisje. Toen de jongste 2,5 jaar was overleed haar man en heeft ze het alleen moeten doen. ('alleen', wel een redelijke community om haar heen en de oudste was 17 geloof ik en nam ook bepaalde taken over (zoals cultuur is)) Maar niet het idee dat 8 zonen zwaarder zou zijn dan 8 dochters. Ik denk dat het echt ligt aan het kind en de gezinscultuur (opvoeding, cultuur, tradities, normen en waarden). Ik heb zelf 2 zonen en een dochter. Ja, persoonlijke ervaring is dat jongens anders zijn dan meisjes, maar niet meer/minder zwaar. Gewoon anders.
Over Kelly Caresse: Wat was uiteindelijk de reden dat ze verhuisd waren, helemaal blij met nieuwe school voor de kids, B&B enz en kort erna weer terug zijn gegaan naar het oude huis? Ik begreep dat er iets met het huis was, maar dat is nu toch weer verkocht? Zitten de kinderen nu weer op hun oude school? Wel een gedoe zeg...
Alleen jongens die de hele tijd ruig zijn, ravotten, met elkaar op de vuist gaan etc. Zie het ook bij mijn jongens ookal schelen ze 8 jaar qua leeftijd. Het wordt steeds pittiger naarmate de jongste ouder wordt. De afwisseling met een meid ertussen is dan wel heel fijn, een stuk rustiger hoewel ook pittig qua karakter, bitchy de laatste tijd , hele hoop snauwen maar die wordt niet fysiek, zij is juist verbaal behoorlijk aanwezig Ik vind dat daardoor er een mate van balans is in het gezin. Alleen maar jongens of alleen maar meiden lijkt me een stuk pittiger.
Idd, ik denk dat mensen als haar de aandacht die ze krijgen via Social Media nodig hebben. Dat ze zich gezien voelen en er een kick van krijgen ofzo. Ik zie geen andere reden in om er anders überhaupt zin in te hebben de hele dag met zo'n camera te zeulen... ze vinden zichzelf toch maar wát interessant.
Maar ook dat is lastig te concluderen, vind ik. Ik heb alleen maar jongens, maar als ik alleen bijvoorbeeld alleen de oudste en derde zou hebben zou ik een heel ander beeld hebben van jongens over het algemeen, dan alleen de 2e en 4e weer. Ze zijn zo verschillend, dat zelfs ik met alleen maar jongens niet echt kan spreken van "jongens in het algemeen". Ook al hadden we een meisje erbij, dan had ik alleen dát meisje als vergelijking. Maar onderling zijn er zoveel verschillen.