Goedenavond, Ik ben in de war. 19 mei ongesteld geworden. Nu zit ik op cyclusdag 17 en bezig met ovulatietesten. Helaas nog geen positeve test. Normaal heb ik mijn eisprong tussen dag 17 en 21. Op gevoel gister ook een zwangerschaptest gedaan en tot mij verbazing een lciht streepje bijna niet te zien. Vandaag lijkt het streepje te zijn opgelopen. Nu had ik nog een kruidvat test en op die ook een licht streepje. Ik weet niet wat dit te betekenen heeft. Mijn ovulatietesten zijn negatief, dus het kan geen naderende eisprong zijn. Bovenste van gister onderste van vandaag.
Dit kan door een verhoging van LH komen, sommige zwangerschapstesten reageren daar op.. Je zit op dag 17 van een nieuwe cyclus. Je hebt de vorige cyclus met een normale menstruatie gesloten dus het lijkt mij niet dat dit van een zwangerschap kan zijn van de vorige cyclus. En naast dit, zijn de easy@home testen niet goed te vertrouwen! Geven vaak van zulke lichte streepjes / voorgedrukte schaduw streepjes en de Kruidvat testen zijn tegenwoordig best achteruit gegaan. Ze geven steeds meer valse streepjes, soms hele duidelijke! Ik zou nog even door testen met ovu testen, je zegt dat jouw eisprong meestal tussen dag 17 en 21 is. Je bent nu op dag 17 , het kan in de komende dagen nog springen!
Ik vind deze wel echt duidelijk, zelfs goed op de foto te zien. Morgen nog eens een kruidvat test doen.. ik ben benieuwd.
Dat er iets te zien is , ja. Maar van wanneer zou het dan zijn? Want zij heeft 19 mei haar menstruatie gehad. Als deze eventuele zwangerschap van de vorige cyclus is zou dit voor dat termijn veel te licht zijn (want dan zou ze rond de 6 weken zwanger zijn) . Zij zit vandaag woensdag op dag 18 van haar nieuwe cyclus, mocht ze een vroege eisprong gehad hebben dan heeft dat geen tijd gehad om in te kunnen nestelen. Dit gaat om meer dan alleen wat er op de test te zien is.
Nou die is wel bizar duidelijk. Ik zie wel vaak de laatste tijd dat de KV testjes valse lijnen geven maar als álle testen dit doen.... en ze oplopen. Misschien een clearblue met tekst?
Ik zelf heb niet het gevoel zwanger te zijn, maar vind het wel wat nu. Dit nog nooit gehad. Ik ga morgen na werk dan even een clearbleu halen. Vandaag lukt het mij niet
Gewoon als normaal. Niets ongewoon. 5 dagen lang. Zelfde hoeveelheid bloed als altijd, stolsel, buikpijn erbij.
Ik zou nu voor de zekerheid een clearblue digital doen, zoals @Suzi98 heeft voorgesteld! Want dit is wel heel bijzonder.
Ik vind 'm te duidelijk om te zeggen het kan niet.. er is toch wel iets gaande dan ! Ben benieuwd naar de digitale test. En ja, hoe je soms ook rekent met de dagen, je kunt het niet altijd helemaal precies weten.. misschien was je vorige menstruatie wel een innestelingsbloeding..? Of een stukje rest wat later nog kwam? Zeg het maar..
Vind het knap dat je zo lang kan wachten Jeetje wat spannend dit. Misschien vanishing twin? maar moet zeggen dat ik daar niet alles van weet.
Ik ga jullie verlossen van de spanning. Clearbleu zegt niet zwanger, dus toch maar vals positieve testen. Wel fijn dat ik duidelijkheid heb. Dank voor jullie reacties en het meedenken. Nu hopen dat mijn eitje snel komt, helaas nog steeds geen positieve ovulatietesten.
Oh meid toch. Dat was ook zeker veel spanning voor jou! Wel goed dat je nu duidelijkheid hebt!! Ulgh die Kruidvat testen zijn tegenwoordig zo slecht en niet te vertrouwen!! Jij zit nu op dag 19 van je cyclus? En je hebt meestal rond dag 17-21 je eisprong? Het kan zijn dat je morgen je piek hebt.. hoevaak per dag test je met ovulatie testen? Het kan ook zijn dat je het net gemist hebt.
Wat een spanning zeg wel fijn dat je nu duidelijkheid hebt. Door blijven testen dan maar met de ovu testen. Hopenlijk is het snel raak!