Tinder ervaringen deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door justme1974, 12 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Knalrood

    Knalrood Actief lid

    6 jun 2024
    455
    490
    63
    Wat fijn dat het zo loopt! Rustig op je eigen tempo :)

    Wat betreft het blokken.
    Ergens denk ik wel dat ik dat moet doen.
    Maar gisteren kreeg ik een hele lap tekst waar in die aan gaf er hetzelfde in te staan als ik, maar dat ie wel een vriendschap met me wilde opbouwen.
    Ergens sta/stond ik daar wel voor open..
    Tot ik nog geen 10 minuten later een bericht krijg.. ik ben niet zo bekend met daten, mijn relaties zijn altijd ontstaan uit vriendschappen.
    Dat klinkt zo dubbel o_O

    ik app ondertussen weer met mijn onderhoudsman zoals 1 van de dames dat hier noemt :p
     
    vlindermoeder vindt dit leuk.
  2. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Ja zeker, lekker op een rustig tempo en we zien wel. Hij gaat nu een week naar Duitsland naar het EK met vrienden en over 2 weken naar een festival. Merk wel dat ik dat ergens niet zo leuk vind en denk wat als ie van alles uitspookt daar:o::roflmao: Hebben niet uitgesproken exclusief te daten en ergens hoeft dat van mij ook niet nog. Maar dit is vanuit mij wel een teken dat ik hem erg leuk vind.

    W.b.t. die man.. ik zou hem blokkeren. Ik denk dat hij ook in een vriendschap erg claimerig en opdringen kan zijn? Weet niet of je dat moet willeno_O

    Zou je niet stoppen met de onderhoudsman? Of was dat iemand anders:p
     
  3. Knalrood

    Knalrood Actief lid

    6 jun 2024
    455
    490
    63
    oh nee dat was iemand anders :p
    Met deze heb ik toen een date gehad en dat is uitgelopen op een one night stand :p
    Hij appte me vorige week al of ik zin had om bij hem te komen eten volgende week vrijdag.
    Goed we weten allemaal waar dat op gaat uitlopen :rolleyes::p

    zo moet je niet denken ;)
    Al is het wel logisch dat je dat doet hoor, zeker als er nog niks is besproken tussen jullie.
    Ik zou hetzelfde hebben.
     
  4. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    @Knalrood, uhm nee hij wil het niet afsluiten maar hoopt zo nog een voet tussen de deur te houden/krijgen om controle te hebben in jouw leven en te proberen om er meer uit te halen dan vriendschap. Dus echt blok hem, geen uitleg meer die heb je al gegeven, als je dat wel wil zou ik zeggen ik ben niet op zoek naar meervrienden die heb ik al genoeg dus bij deze ga ik het afsluiten en dan blokken.
    Hahaha veel plezier met je onderhoudsman

    @brownielover, wat fijn dat het nu zo loopt en dat het op deze manier kan en hij zo rustig en lief is. En tja het heeft weinig zin om je druk te maken over wat hij uit zou kunnen spoken, als het je echt dwars zit zou je kunnen vragen of jullie exclusief zijn of niet, maar in basis kun je er weinig aan veranderen.
    En het verschilt ook per persoon, met mijn date was het vanaf date 1 duidelijk dat we alleen met elkaar dingen aan het onderzoeken zijn en verder niet, daarna ook wel uitgesproken maar hadden het er al over gehad op onze eerste ontmoeting dat we beide niet houden van meerdere tegelijk daten dat je dan vergelijk gaat krijgen en een ander nooit een eerlijke kans heeft. Dus hier was dat erg duidelijk.
    Jij vroeg nog waar zoon was, wisselend, hij ziet zijn vader weinig door omstandigheden dus ik heb een vaste oppas die ook gerust komt logeren hier thuis, is trouwens nu voor het eerst dat ze dat doet, maar ze past al 10 jaar op hier thuis dus dat komt wel goed.

    @Juffrouwminoes, lastig is dat dan als ze altijd bij jou zijn, ik herken het, hier ook al 8 jaar lang bijna volledig de zorg alleen, sinds een paar maand gaat zoon incidenteel naar zijn vader, ik genietvolop van die momenten. Maar een ander er mee ooschepen moet je niet zo zien hoor, iedereen heeft soms een rust moment nodig. Dus misschien toch eens wat plannen, al zou het maar 2x per jaar zijn, even opladen is soms zo hard nodig.

    @vlindermoeder, oei vervelend van je enkel zeg, en dat valt inderdaad mee qua herstel, inderdaad belangrijk om wel te bewegen maar wel met mate dus kleine stukjes in huis waarbij het belangrijk is normaal te lopen om de bewegelijkheid te houden want als je verder gaat en raar gaat lopen duurt herstel alleen maar langer, rn wat een hork je baas, niet laten dwingen voor dingen die nog niet gaan.

    @Lill, hoe is het met poezebeest?

    Verder even geen idee meer.

    @hier, ik kreeg ineens de vraag welke foto van ons samen ik het leukst vond gisteren, dus ik ben nu mega benieuwd waarom hij dat wil weten maar kreeg er geen duidelijk antwoord op, dus ik wacht het af hahaha
     
  5. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.051
    113
    Hier
    Nee ik was de gene die gestopt was met de onderhoudsman. Die is ook lekker stil gelukkig en geeft nu een hoop rust.

    Maar als je afleiding nodig hebt is een onderhoudsman ideaal.
     
  6. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.051
    113
    Hier
    @brownielover wat fijn dat het zo lekker gaat tussen jullie. Tja zelfs als je zegt exclusief te zijn, dan blijft het een gevalletje vertrouwen. Dus hup, spoken uit je hoofd, je kunt er niks aan doen
     
  7. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Hahaha aaah oke. M'n geheugen is weer wat bijgeschaafd! Ik vergeet echt heel veel, mega irritant. Zelfs Y benoemde het en zei dat ie er eigenlijk allergisch voor is als mensen zoveel dingen vergeten. Maar heb ook gewoon zoveel aan m'n hoofd ik kan het niet bolwerken hoor:o:

    En je hebt gelijk. Moet er ook niet teveel overna denken. En al doet ie het, z'n goed recht ook. Hoef het alleen niet te weten:roflmao:

    Maarre. Leuk:D is dat dan aankomende vrijdag?
     
  8. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Je hebt helemaal gelijk. :)
    Gelukkig maak ik me er niet al te druk om en ga proberen het jelemaal níet te doen.:roflmao:
     
  9. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Aaah helder!
    Kan het soms ff niet meer onthouden. Sorry:o:
    Maar fijn dat het je voor nu rust brengt:)
     
  10. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Is ook zo hoor. En eigenlijk hoeft exclusief van mij ook nog niet. Niet dat ik behoefte heb aan een ander maar meer dat ik nog niet vast wil zitten, gaat gevoelsmatig dan zo snel. Maar dat ik hem leukleuk vind ja.. dat is wel duidelijk.
    Dus maar zien waar het schip strand. Wel echt fijn ja dat ie zo lief is & het verder allemaal goed lijkt te gaan zo.

    Wat betreft jou, ik denk dat ie een sleutelhanger gaat maken. Geen idee waarom :p
     
  11. Juffrouwminoes

    Juffrouwminoes Fanatiek lid

    21 jan 2016
    1.409
    764
    113
    Ik twijfel om toch weer Lexa te nemen. Om vervolgens weer spijt te krijgen:confused:
     
  12. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Why de twijfel?
    En iets anders dan Lexa? Ik vond happn veel fijner bijvoorbeeld, Lexa echt niks.
     
  13. Juffrouwminoes

    Juffrouwminoes Fanatiek lid

    21 jan 2016
    1.409
    764
    113
    Happn ken ik niet...

    Twijfels: resultaten uit het verleden :roflmao:
     
  14. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Haha ja oke die snap ik. Dan zou ik een andere datingapp proberen. Nieuwe rondes nieuwe kansen:p
     
  15. Juffrouwminoes

    Juffrouwminoes Fanatiek lid

    21 jan 2016
    1.409
    764
    113
    Maar Happn is dat wat?
     
  16. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.757
    490
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    Hier ook geen goede ervaring met Lexa. Happn nooit gebruikt.

    Ik deed veel met Badoo. Goede ervaringen mee. Maar goed je moet maar geluk hebben met de mannen die je treft.
     
  17. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.149
    3.026
    113
    Nederland
    Ja vond ik wel, alleen maar normale gesprekken gehad en via daar Y leren kennen:D
     
  18. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.272
    8.717
    113
    Vrouw
    Ik alleen maar ruk ervaringen met badoo haha :roflmao:
     
  19. vlindermoeder

    vlindermoeder Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    2.593
    1.051
    113
    Hier
    Ruk:roflmao::roflmao::roflmao: sorry ben soms net een pubers.

    Maar ja, volgens mij maakt het niet zoveel uit welke app je probeert. Het is net de loterij. Gewoon proberen, is zo weer verwijderd als het niks is.

    Ik ga morgen met een collega naar een theater in Amsterdam. Wie weet wat ik tegen kom. Zo 'n lekkere foute Amsterdamer, met zo 'n accent. Hey schatjeeee. Hey lieverd.:roflmao::roflmao:
     
    pardoes en Juffrouwminoes vinden dit leuk.
  20. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.655
    1.414
    113
    Hier ook happn gehad, voordeel is dat het gratis is en je voorstellen krijgt en ook kunt zien op de map wie je tegen bent gekomen waardoor je echt ook bewust mensen tegenkomt met dezelfde interesses als je ergensbent geweest, dus ik vond hem grappig. Dus ik zou inderdaad betaald lexa even links laten liggen en wat anders proberen.
     

Deel Deze Pagina