NOD lijst 16 t/m 30 juni 2024

Discussie in 'NOD forum' gestart door MiniPoepiebeertje, 29 mei 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Sterkte voor alle meiden die weer ongesteld zijn geworden. *fingers crossed* dat het toch snel mag lukken.

    Hier nu (denk ik) 7 dpo. Geen test drang. Lijkt een eeuwigheid te duren tot het de 27e is, ongeveer mijn NOD. Nog een week…
    Wel sinds mijn ovulatie wat aan het kwakkelen. Zo ongelofelijk moe, de hele tijd, hoeveel ik ook slaap. Niet kunnen wakker worden. Nóg sneller overprikkeld :confused:. Flinke hoofdpijn (heb ik zelden), vlagen van misselijkheid. Wellicht gewoon ziek ook.. Blijf wel voor mezelf herhalen dat het echt heel vroeg is om al dingen te merken. Maar wie zal het zeggen.

    Toen ik in december positief testte heb ik ook gedacht van alles te voelen van te voren. Maar dat voelde ik dus ook de afgelopen 2e ronde en nothing happende there. De echte klachten/symptomen kwamen toen vooral na de positieve test. Geloof ik. Maar dat is ook alweer een beetje een vage herinnering :’)

    nog even geduld :rolleyes:
     
    Nola26 vindt dit leuk.
  2. Nono

    Nono Fanatiek lid

    4 sep 2022
    1.271
    912
    113
    Vrouw
    Dat snap ik wel, gelijk heb je. Op naar een dikke vette streep!
     
  3. Nono

    Nono Fanatiek lid

    4 sep 2022
    1.271
    912
    113
    Vrouw
    Jij ook succes voor de volgende ronde weer :(
     
    Nola26 vindt dit leuk.
  4. Nono

    Nono Fanatiek lid

    4 sep 2022
    1.271
    912
    113
    Vrouw
    Early test was wit natuurlijk. Ene app zegt zaterdag NOD, andere app zegt dinsdag NOD. Ik heb ook geen idee meer op welke dag ik zit, maar de test is in ieder geval negatief.
    Vandaag ook naar de huisarts geweest voor contactbloedingen. Mijn slijmvlies schijnt vanuit mijn baarmoeder naar buiten te komen. Ectropion heet het. Zou geen kwaad kunnen maar nu las ik ergens anders in dit forum dit oude bericht:
    ik zag je post en wilde toch even reageren! Ik heb namelijk ook dit probleem gehad, tussentijdse bloedingen, vooral na de seks. Ik heb er bijna een jaar mee rondgelopen, omdat mijn gyn er niks mee kon. Uiteindelijk kwam ik bij een ander terecht die meteen zei: 'oh ik zie het al'. Ik had een snel bloedende baarmoedermond, en volgens haar was dat bloed wel degelijk van invloed op zwanger worden. Zaadjes houden niet van bloed zei ze. Ik heb toen een bevriezing gehad van m'n baarmoedermond, onschuldige ingreep en daarna nooit meer bloedverlies gehad. En 3 maanden later een positieve test. Terwijl ik daarvoor dus 11 maanden bezig was.. Dus ik zou zeggen, je niet weg laten sturen maar vragen of het ook zo opgelost kan worden! Succes!
    Dus misschien toch maar wel verstandig om me te laten doorverwijzen naar de gyn.:confused:
     
  5. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Wil even zeggen dat ik echt bewonder hoe optimistisch je bent.
    Dikke Knuffel alsnog, hopelijk ook voor jou meer succes in de toekomst.
     
    Babywishbloem, Nola26 en Lauren1993 vinden dit leuk.
  6. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Als je er niet goed bij voelt gewoon een second opinion aanvragen hoor! Beter een keer extra checken dan dat je je blijft afvragen of het daadwerkelijk een obstakel is bij het zwanger worden.
     
    Nola26 vindt dit leuk.
  7. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Wij lopen redelijk gelijk op. Ik ben vandaag 8DPO.
    Ik wil mezelf ook niet al te gek maken, en vertel me zelf ook de hele tijd dat het nog veel te vroeg is. Dat niet wakker kunnen worden herken ik heel erg! Normaal stap ik altijd direct uit bed als de wekker gaat, maar ben nu al een paar keer even blijven snoozen:oops:
    We gaan het zien! :)
     
    Aluy vindt dit leuk.
  8. Whitney93

    Whitney93 Actief lid

    19 mei 2023
    137
    112
    43
    Vrouw
    Vandaag getest en helaas helemaal wit.. Temp was ook iets gedaald t.o.v. de dagen ervoor. Nu 10DPO en dan heb ik eigenlijk al de hoop opgegeven :$
     
  9. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Vandaag 5 dpo en eindelijk lijkt mijn temperatuur dan echt gestegen.

    Eisprong is waarschijnlijk zaterdag geweest!

    Vandaag een beetje last van mijn tepels en rugpijn, maar kan vanalles zijn dus haha! Even wachten nog ☺️
     
    Nola26, Cloudspotter en Aluy vinden dit leuk.
  10. MooseIsLoose

    MooseIsLoose Bekend lid

    6 jan 2024
    563
    602
    93
    Wij over een week op vakantie en ik heb bedacht, gezien het dan mogelijk mijn vruchtbare periode is, deze ronde geen ovulatietesten te doen en gewoon met regelmaat te genieten van elkaar. Dat doet de mood waarschijnlijk ook beter en legt er geen druk op. Wie weet doet dat de truc!
     
    Aluy, YL1992, Winnie85 en 4 anderen vinden dit leuk.
  11. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Balen! Maar het kan nog, 10DPO is vroeg. Of heb je een korte lf?
     
  12. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Ik heb sinds een uurtje last van menstruatie krampeno_O Heel minimaal, maar wel vervelend. Ben 8DPO vandaag, dus hoop niet nu al ongesteld te worden :(
     
  13. Nola26

    Nola26 Fanatiek lid

    15 jul 2020
    1.129
    1.003
    113
    Vrouw
    Wat lief dat je dat zegt, dankjewel♡
     
    Aluy vindt dit leuk.
  14. Twinkle87

    Twinkle87 Lid

    31 mrt 2024
    59
    27
    18
    Vrouw
    sinds dinsdag al t idee dat ik ongesteld moest worden ( ook begin tekenen gehad van begin menstruatie.. maar nu pas echt doorgezet.. duss ik ga door naar volgende ronde :(... deze keer had ik 26 dagen cyclus.. het schommelt een beetje..
     
  15. Lauren1993

    Lauren1993 Bekend lid

    19 apr 2023
    515
    473
    63
    Vrouw
    Zorgcoördinator
    Heb je normaal ook een korte lf?
     
  16. Lauren1993

    Lauren1993 Bekend lid

    19 apr 2023
    515
    473
    63
    Vrouw
    Zorgcoördinator
    Jammer! Hopelijk volgende ronde op roze!
     
    Twinkle87 vindt dit leuk.
  17. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Nee, altijd 13/14 dagen. Krampen zijn ook alweer verdwenen. Misschien waren het toch m'n darmen?:roflmao:
     
  18. Cloudspotter

    Cloudspotter Bekend lid

    19 jan 2022
    696
    550
    93
    Vrouw
    Balen! Hopelijk mag je de volgende ronde op roze!
     
    Twinkle87 vindt dit leuk.
  19. Winnie85

    Winnie85 Actief lid

    7 feb 2024
    158
    175
    43
    Vrouw
    Hier precies hetzelfde, de thermometer gaat overigens wel mee. Toch wel fijn om een indicatie van dpo te hebben.
     
    MooseIsLoose vindt dit leuk.
  20. MooseIsLoose

    MooseIsLoose Bekend lid

    6 jan 2024
    563
    602
    93
    Ja dat heb ik dus eigenlijk ook maar ik laat het dus echt los. De langste cyclus tot nu toe was 40 dagen dus dan weten we genoeg tegen die tijd.
     

Deel Deze Pagina