Nee ik heb geen idee, heb het ook na de miskraam gekregen alleen is het bij mij allemaal natuurlijk opgang gekomen.
@Peer14 ik herken het ook sinds mijn miskraam. Kan tot een aantal dagen erna gevoelig blijven. Volgens huisarts door hormoon veranderingen na miskraam.
Yes laatste keer in december hebben ze bij mij al bloedonderzoek gedaan. Alles was "goed". Maar ik vind die testen zo algemeen dat ze nog niets zeggen haha.
Wel vreemd. Deze maand is het ook erger dan afgelopen maanden, misschien omdat ik ziek ben geweest dat alles wat gevoeliger is oid..
Ik weet het allemaal niet meer. Ik heb problemen met een afgebroken kies in mijn gebit. Het is allemaal een lang verhaal. Kort gezegd; ik heb nog nooit in mijn leven zoveel pijn en zo langdurig veel pijn gehad in mijn leven als nu. Mijn bevalling, 6 jaar geleden, was verschikkelijk en traumatisch en heb daar therapie voor nodig gehad destijds. Maar zelfs dat zou liever nogmaals doorstaan dan deze hel. Goed, komt er op neer dat ik nu bootladingen met verschillende pijnstillers en antibiotica neem dat het godswonder zou zijn als im zwanger zou raken deze ronde. Vraag me ook af of de baby dan überhaupt wel gezond zou zijn. Daarnaast moet ik binnenkort ook onder narcose en dat mag geloof ik ook niet als ik zwanger zou zijn, dacht ik. Dat was bij mijn keizersnede onder algehele narcose ook al een probleem. Moest zo kort mogelijk zolang de navelstreng nog verbonden zat ofzo. Dusja. Ik zou graag willen dat ik zwanger ben nu, deze ronde, maar eigenlijk zou het beter zijn voor baby en mij als het pas over een maand of 2 is Even afwachten sowieso want ik ben nu pas 5dpo.
Wat naar! Kiespijn is zo slopend… heb je een tandarts die met je mee wil en kan denken over wel/niet zwanger worden?
Oohw dat klinkt heel heftig die pijn!! Ik zou het me niet kunnen voorstellen wat je nu meemaakt En het klopt dat narcose niet goed is voor de baby, maar aan de andere kant stel het is wel deze maand raak, dan kan er nog steeds narcose gegeven worden. Een vriendin van mij was 24w zwanger en kreeg een acute galblaas ontsteking die er direct uit moest, ook zij heeft narcose gehad en het kindje is gezond en wel geboren 17w later! het kan dus wel wat ik wil zeggen is: ik hoop dat als je deze maand zwanger word dat je weet dat het mogelijk is en dat ik voor je duim! succes met je kies, ik hoop dat de pijn snel afneemt!
Nouja, mijn tandarts is daar niet van op de hoogte. Ook omdat ik wss niet zonder hulp zwanger kan worden. En zolang ik geen positieve test heb gehad ben ik nog niet zwanger natuurlijk. De pijn begint langzaam wel af te nemen dus dat is fijn. Ik heb vannacht zowaar geslapen. Over 2 weken zien we wel weer verder bij de kaakchirurg. Of ik dan wel of niet zwanger ben. We hebben wel 'gebruik gemaakt' van de ovulatie. Maar goed we zien het allemaal wel.
@JeB94 van harte! En wat naar voor jou @Deniesjuh666 ! Sterkte! Heel blij voor jou @Humbly89 en wat een mooie uitgangspositie!! Ik ben momenteel herstellende van de griep, dus wordt snel weer wat actiever hoor!
Hier echt nog steeds zeurende kramp , alsof ik ongesteld moet worden. Ben pas 5 dpo dus voor innesteling lijkt me dat (veel) te vroeg. Maar wat het dan wel is?
Ik heb geen idee wat het is, ik heb vanaaf 5 dpo de krampen en gevoel dat is ongesteld moet worden. Dit stopt op 10 dpo en dan heb ik nergens geen last van tot mijn menstruatie begint op 12 a 13 dpo. Tot op heden nog geen idee wat het is.
Ik heb normaal ovulatiepijn en dan nog 2 dagen gevoelig. Nu minimale ovulatiepijn gehad maar wel dat gevoelige. Vandaag echt krampen… wil sowieso deze maand nod afwachten met testen dus we gaan het zien.