Gewoon heel benieuwd, wat is jullie favoriete parfum of eau de toilette? Mijn absolute favoriet is Moschino I Love Love, met Amor amor van Cacharel op een goede tweede plek.
https://www.rituals.com/nl-nl/travel---fleurs-de-lhimalaya-1110007.html?channable=001ce4696400313131303030370f&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=1825754835&utm_term=&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnK60BhA9EiwAmpHZwyjIRppipZewW-SK5qHOBdNZcD4GZme7cQsHsRwU477ailQ5btVD7xoCVHMQAvD_BwE Deze! Zooo lekker
Dahlia Noir van Givenchy, maar die is er niet meer Als ik er nu 1 moet kiezen: Black Opium van YSL. Of Flowerbomb van Viktor&Rolf.
Heb nu dus Noa, hiervoor ook jaren Laura gehad, dan kan ik Chopard Wish waarschijnlijk ongezien wel bestellen
Narcisso rodrigues for her heb ik voor als ik ergens naartoe ga En voor als ik gewoon thuisben iets van de yves rocher, wisselt al eens welke Chanel n5 vind ik ook heel goed maar dat is misschien omdat m'n moeder die vaak op heeft
Ralph Lauren - Romance Ook een beetje nostalgie. Heb een giga fles van mn vader gekregen. Bewaar m heilig op een donkere plek, maar een keer is t "klaar" dus ben m nu maar aan t gebruiken voor ook normale momenten. Want voor die "bijzondere gelegenheden" hebben we met de komst van G en R minder tijd dan destijds verwacht. (Ik was toen net een paar dagen verloofd dus die twee waren nog niet onderweg).
Mugler - Alien Hypersense Mugler - Goddess Intense en ooit koop ik nog eens YSL - Libre L’absolu Platine
Chanel chance eau tendre (maar ruik je slecht vind ik) Gucci guilty absolute Gucci Flora Alien mugler Bonbon Viktor Rolf Jean Paul Gaultier la Belle Kenzo Amour