Prp injectie /hoeveel eitjes oogsten bij een AMH waarde van 0,34

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Filou, 7 jul 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Beste dames,

    Vorige maand een hysteroscopie in België laten uitvoeren, met uitslagen die ze vorig jaar april ook in Nederland hadden moeten kunnen zien.... (adenomyose, verklevingen ook bij eierstok, cystes in littekenweefsel spoed sectio en een baarmoeder die constant ontstoken is).

    Ik heb een verjongingskuur gekregen: een prp injectie in baarmoeder. Dit zou m'n baarmoeder ook moeten helpen tegen de infectie.

    Ik vroeg mij 2 dingen af:
    1.) Zijn er dames die via een prp injectie op natuurlijke wijze zwanger zijn geworden en ook zijn gebleven?
    2.) Hoeveel eitjes oogsten ze gemiddeld bij een AMH waarde van 0,34??? FSH weet ik niet, helaas. Deze werd niet geprikt.
    Ons werd ICSI met PGT aangeboden. Maar vanwege lage AMH waarde wordt PGT hem toch niet.

    ICSI traject is onze eerste traject. Ik werd tot vorig jaar nl natuurlijk zwanger.

    Lieve groet!
     
  2. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Niemand die een schatting kan geven over hoeveel eitjes er wellicht geoogst kunnen worden met een laag AMH waarde?

    Ik weet ook geeneens hoeveel bij een normale waarde...
     
  3. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.029
    2.836
    113
    Hier was amh ongeveer 1 en ik heb 3 en 2 eitjes gehad bij IVF 1 en 2. Maar..ik heb wel maar 1 eierstok die meewerkt, de ene doet vrijwel niks dus ik denk met 2 goede stokken het dubbele ;)
     
    Filou vindt dit leuk.
  4. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.338
    1.820
    113
    Vrouw
    Echobeeld icm leeftijd en fsh zegt veel meer dan amh, mijn amh was op mijn 39e 0.64 met een fsh van 8 en er lagen vaak zo'n 8- 12 follikels klaar, zeg dat daar dan 4-8 eitjes uit komen...? Maar dat weet ik niet want nooit ivf gedaan, was ter monitoring bij mij.
    Ik heb ook gehoord van 2 eitjes de ene poging en 8 de andere bij een amh van ca 0.8 en fsh onder de 10.
     
    Filou vindt dit leuk.
  5. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    Ik had zo’n 20 follikels waaruit 11 eicellen kwamen bij een AMH van 0.89. Dat was wel boven verwachting veel, de arts had 5 eicellen verwacht. AMH zegt dus zeker niet alles, wat hierboven wordt gezegd, sluit ik me bij aan. Hopelijk valt het voor jou ook mee. Heel veel succes!
     
    Filou vindt dit leuk.
  6. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    dank voor het reageren! ♥️
     
  7. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Dank!!

    Helaas weet ik mijn fsh waarde niet. Dit is allemaal nieuw voor mij Wel apart dat Leuven hier niet op geprikt heeft..,

    Leeftijd is wel even ouder dan 39 jaar gelukkig schatten ze mij 34-36 nog
     
  8. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    En konden alle 11 'gebruikt' worden?

    Zo zie je maar weer dat het echt per individu anders is!
     
  9. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Gebruikte jij supplementen eigenlijk?
     
  10. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    Nee, alleen de multi prena fem van Orthica. Van de 11 eicellen waren er 9 geschikt voor IVF. Daarvan zijn er 8 bevrucht en uiteindelijk 4 ingevroren. Ik mocht geen verse tp vanwege een operatie die ik eerst nog moest ondergaan. Dit was met maximale stimulatie in UZ Gent (elonva en puregon). Eerder was ik onder behandeling in Nederland en had ik minder eicellen en andere doseringen/medicatie.

    Poging 1: 10 follikels, 5 eicellen, 3 bevruchtingen en 2 tp’s
    Poging 2: 12 follikels, 6 eicellen, 4 bevruchtingen, 3 tp’s (waarvan de 1e tp mijn oudste zoon is geworden)
    Poging 3: follikels weet ik niet meer, begon met 6 maar kwamen er steeds wat meer bij, 9 eicellen, 8 bevruchtingen en 7 tp’s (allemaal mislukt).

    Poging 4 dus in België met bovenstaand resultaat.

    Helaas veel miskramen/buitenbaarmoederlijke zwangerschappen gehad. In België lukte het uiteindelijk met in totaal de 11e tp maar 2e tp in België.

    Ik was 31 bij de laatste poging in België tijdens de pick up.

    Heel veel succes!
     
    Filou vindt dit leuk.
  11. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.338
    1.820
    113
    Vrouw
    Wat bedoel je met ze schatten mij 34-36? Je weet je geboortedatum ...?
     
    Filou vindt dit leuk.
  12. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Dank je wel voor je openheid en tijd!

    Dit pad is zo totaal iets nieuws voor mij. Ik kan natuurlijk zwanger worden, maar vanwege leeftijd én wat 'dingetjes' werd ons in Leuven toch wel ICSI geadviseerd. Eerst met PGT, later niet ivm lage AMH waarde.

    Zie indd dat jij aardig wat kindjes hebt. Hier 9 . Allemaal tussen de 6-16 weken. Alleen eerste zwangerschap is onze zoon geworden.

    Dus x aantal follikels zegt eigenlijk niks? En x aantal eicellen ook niet. Bij ons hadden ze het over 'meteen terugplaatsen', ik ga eens Googlen hoe dit eruit ziet in een traject. Las wel ergens dat ze bij vrouwen van mijn leeftijd 'geen limiet' hebben mbt een tp. Ik weet nou niet of ik moet huilen of lachen

    Maar goed. We zijn nu cliënt in België dankzij Nederland die ons sinds 2018 aan het lijntje hebben gehouden. Deze tijd, en ook de 'jongheid' van lichaam, krijg ik nooit meer terug.

    Fijne avond
     
  13. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
     
  14. Filou

    Filou Lid

    25 apr 2022
    20
    8
    3
    Vrouw
    Yes, ik weet mijn geboortedatum.
     
    Babywishbloem vindt dit leuk.
  15. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    @Filou jeetje ook zoveel miskramen en ook nog bij 16 weken.. :( erg verdrietig.

    Aantal follikels en eicellen zegt inderdaad helaas niet veel, sommige mensen hebben maar weinig eicellen maar zijn wel snel zwanger en soms lukt het niet met veel eicellen. Een vriendin van mij had bijvoorbeeld maar 2 eicellen, 1 bevruchting maar was wel meteen blijvend zwanger.

    Wat bedoelen ze met meteen terugplaatsen? Een verse terugplaatsing neem ik aan? En wat bedoelen ze met geen limiet?
     
  16. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    21 mei 2018
    5.338
    1.820
    113
    Vrouw
    Wil je je leeftijd delen?
     

Deel Deze Pagina