Start IVF/ICSI februari/maart/april 2024

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Maria94, 21 feb 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    455
    575
    93
    Vrouw
    Lief! Nou, de punctie zelf is goed gegaan, ze hebben in totaal 23 volwassen eicellen gevonden, waar ik blij mee ben! Waren nog veel meer follikels, maar sommigen waren nog echt te klein, dus mocht er een nieuwe stimulatieronde (ooit) nodig zijn, dan is het vooral belangrijk het wat gelijkmatiger te laten groeien. Maar, 23 is een goede start!

    De punctie zelf was echt een hell, maar volgens de arts kwam dit door de vele follikels. Ik kwam echt al met pijn in m’n onderbuik binnen en toen ze daar vervolgens natuurlijk in ging zitten rommelen tijdens de punctie, waren de dosissen morfine niet echt bepaald genoeg. Heb veel extra pijnstilling gekregen en het uiteindelijk doorstaan (bijna flauwvallen wel), maar ik zei meteen tegen m’n vriend: dit gaan we niet meer doen, haha. Arts zei dat ze niet hoopte dat het nog een keer moest, maar dat dan eventueel een punctie onder narcose wel een betere optie zou zijn, haha.

    En nu de Hunger Games! Ik heb alles gedaan wat ik kan doen; maar nu is’t natuurlijk hopen dat het ergens voor is geweest. Morgen worden we gebeld met het aantal bevruchtingen en vervolgens volgende week zondag ontvangen we een e-mail met een eventueel aantal embryo’s. Als we gebeld worden is’t foute boel, dus we gaan voor de e-mail.

    Probeer vooral mezelf alvast te wapenen voor teleurstelling; het is echt een enorme afvalrace, helaas.

    Nu lekker uitrusten en vertroeteld worden. Fingers crossed!
     
    Pippa96 vindt dit leuk.
  2. Musa

    Musa Lid

    14 jun 2024
    59
    27
    18
    Vrouw
    Fijn om te horen dat alles goed is gegaan; maar die puncties zijn inderdaad geen pretje, ondanks verdoving. Je hebt een mooie opbrengt dus laten we hopen dat je dit nooit meer hoeft te doen.
    Fingers crossed dat er weinig afvallen en een goed herstel gewenst .
     
    SuzyCQ vindt dit leuk.
  3. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    455
    575
    93
    Vrouw
    Ja ik denk dat ik het uiteindelijk beetje onderschat heb omdat ik van veel mensen vooral hoorde dat het meeviel! Maar we hebben het overleefd.

    Wanneer heb jij weer een echo? En hoe zit het mentaal? Kan me ook voorstellen dat dit een lastige periode is!
     
  4. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    611
    309
    63
    Vrouw
    23 Is een heel goed aantal! Daar kunnen veel mooie embryo's uit groeien! En laat je vooral niet afschrikken door mijn eerste poging want toen heb ik heel lang gestimuleerd. Het is inderdaad een afvalrace maar van 23 mag je echt wel verwachten dat er wat overblijft. Ik ga heel hard hopen voor je!❤️

    Wat een ellende dat die punctie zo erg was! Ben zo blij voor je dat dit nu achter de rug is in inderdaad hopelijk noooit meer.:D Lekker bijkomen en goed luisteren naar je lichaam!

    Spannende week hoor, echt verschrikkelijk dat wachten.:confused: Ik ga duimen voor je dat je morgen veel bevruchtingen hebt en volgende week niet gebeld gaat worden!:)
     
    SuzyCQ vindt dit leuk.
  5. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    455
    575
    93
    Vrouw
    Ja ik zit mezelf echt helemaal gek te maken, ben echt een enorme doemdenker (blijkbaar) maar statistisch gezien zou er inderdaad wel íets over moeten blijven aan’t einde van deze rit, zelfs met de translocatie en mijn PCOS.

    Ik hou jullie op de hoogte!
     
    Maria94 en Musa vinden dit leuk.
  6. Musa

    Musa Lid

    14 jun 2024
    59
    27
    18
    Vrouw
    Ik heb er woensdag weer een. Denk dat mijn punctie volgend weekend ergens wordt.

    Mentaal gaat het een beetje heen er weer. Enerzijds het idee dat het nog geen verloren strijd is en we er echt maar 1 goede nodig hebben. Anderzijds het gevoel dat er statistieken niet aan onze kant staan en niemand weet hoe dit komt en er niks aan te doen is.
     
    Maria94 vindt dit leuk.
  7. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    611
    309
    63
    Vrouw
    Nou ben je mooi klaar mee he! Behalve afleiding zoeken kun je echt niet zo veel doen. En soms je emoties er laten zijn, want continue wegstoppen helpt ook niet. Maar het is gewoon een stomme week, kan er niks anders van maken.:(
    Je hebt er geen invloed meer op, dat is zo lastig. Als je even wilt 'spuien' mag je altijd een berichtje sturen!
     
  8. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    611
    309
    63
    Vrouw
    Wat spannend dat de punctie steeds dichterbij komt! Echt vervelend dat je je zo voelt maar ook heel begrijpelijk. Het hele traject is zo onzeker. Automatisch probeer je jezelf ook voor te bereiden op een eventueel slechte uitslag terwijl het helemaal nog niet zo ver is. Wat je zegt, er hoeft er maar een goed te zijn (al ben je natuurlijk geruster als er meerdere zijn). En het resultaat van je vorige poging zegt ook niet alles over deze keer, het kan zomaar beter zijn! Ik blijf gewoon voor je duimen dat het goede ei er straks tussen zit.❤️
     
    Musa vindt dit leuk.
  9. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Dankjewel ❤️ Het is heel spannend weer. Ik merk dat ik uit zelfbescherming niet echt durf te hopen dat het dit keer is gelukt.
     
    Maria94 vindt dit leuk.
  10. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Wat fijn dat het goed is gegaan! Dat is een mooie opbrengst. Ik hoop dat er een paar mooie embryo's uitkomen voor jullie ❤️
     
  11. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Helaas vandaag weer ongesteld geworden:cry:. We hebben nu nog 1 cryo over van ronde 1. Ik had gehoopt dat we niet nog een ronde hoeven te doen maar daar begint het nu wel op te lijken.
    Vandaag mag er verdriet zijn, en daarna raap ik mezelf wel weer bij elkaar.
     
  12. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    455
    575
    93
    Vrouw
    Ah nee; wat ontzettend balen! Even lief voor jezelf zijn en accepteren dat het even helemaal kut is, want snap dat de angst voor een nieuwe cyclus wel aanwezig is. MAAR, het is niet voorbij tot de laatste cryo ook mislukt is, dus misschien is dat wel gewoon jullie baby! Niet de hoop opgeven, maar vandaag gewoon lief voor jezelf zijnZ

    Mag ik vragen wat de reden is dat jullie ICSI doen?
     
  13. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Dankjewel! ❤️ Ja natuurlijk mag je dat weten, dit is enkel vanwege de slechte zaadkwaliteit van mijn vriend. Bij mij is alles goed.
     
  14. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    611
    309
    63
    Vrouw
    Neee wat rot is dat!!:( Had het zo gehoopt voor je! Wat je zegt je hebt er nog een over maar dat geeft ook weer extra spanning... Natuurlijk mag je flink balen en verdrietig zijn en als dat meer dan een dagje is nag dat ook. Hopelijk voor jou kun straks alsnog met wat rust de terugplaatsing in gaan. Dikke knuffel!
     
  15. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Dankjewel! ❤️
     
    Maria94 vindt dit leuk.
  16. Gossie

    Gossie Lid

    21 feb 2024
    56
    40
    18
    Vrouw
    Wat verdrietig voor jullie!:( Een hele dikke knuffel!
     
    Pippa96 vindt dit leuk.
  17. SuzyCQ

    SuzyCQ Actief lid

    18 mrt 2024
    455
    575
    93
    Vrouw
    Ok, beetje negatief gevoel. Er bleken 20 eicellen geschikt voor bevruchting en zijn er uiteindelijk 11 bevrucht. Niet helemaal waar ik op hoopte want er blijft natuurlijk maar 10-20% over tot dag 5, om deze te kunnen testen. Dus vind het balen. Horen pas zondag/maandag meer, maar voor nu vooral wel even balen.
     
  18. Musa

    Musa Lid

    14 jun 2024
    59
    27
    18
    Vrouw
    Sterkte, neem de tijd voor je verdriet, het is niet niks wat je allemaal doormaakt. Dit soort trajecten zijn vreselijk oneerlijk. ❤️
     
    Pippa96 vindt dit leuk.
  19. Pippa96

    Pippa96 Actief lid

    16 nov 2023
    132
    76
    28
    Vrouw
    Ah wat vervelend:( Ik begrijp dat je ervan baalt. Hopelijk zijn er toch nog aardig wat over.
     
  20. Maria94

    Maria94 Bekend lid

    30 sep 2023
    611
    309
    63
    Vrouw
    Hoe gaat het met iedereen hier?

    Vandaag de terugplaatsing gehad, de hele ochtend stress of hij wel goed zou ontdooien maar het is gelukt! De embryo zit erin.:D Volgens de arts is het een mooie emrbyo en zou het wel eens een verlaat verjaardagcadeau kunnen zijn. Op mn verjaardag was de ovulatietest positief dus wie weet.

    De vorige keer had ik wel een iets blijer gevoel, ik denk omdat het toen de eerste keer was en dat is toch bijzonder. Alsnog goede hoop dat het goed kan komen! McDonalds frietjes gegeten met warme sokken aan en geluksarmband om. Straks ananas inslaan en dan komt het misschien wel goed.:o:
    4/8 Testen, ik probeer het nu echt vol te houden om zo lang te wachten.:rolleyes:
     
    Pippa96, Musa en Gossie vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina