Thuiswerken tot 20:00. Vanmorgen spelletjes gedaan met de jongste. Tussendoor de was wegwerken en wat huishoudelijke dingen en een rondje wandelen.
Vanmorgen eerst boodschappen. We kwamen er gisteravond achter dat het wc papier op was. Zat nog een klein beetje op de rol beneden. Zoon is bezig met de knex, weer herontdekt sinds gisteren. Is gisteren uren bezig geweest en nu weer verder. Ondertussen zijn we broodjes aan het maken. De eerste rijs zit er bijna op, nog 2 te gaan. Maar dan hebben we vanmiddag wel een puddingbroodje Man werkt thuis. Zoon had samen met mij een lijst gemaakt wat hij kon doen en mijn man had deze ingebracht Aangezien het een druilerige dag is vonden we dat een goed plan. Hoe ik aan die minimaal 5km moet komen vandaag moet ik nog bekijken zit nog maar aan de 1.6 km
Voormiddag Ikea, slechtste idee ooit. Vol schreeuwende kinderen en mensen die tegen je aan botsten, dus compleet overprikkeld nu. Vanavond fotoshoot, daar kijk ik wel naar uit. Mijn huid is nog nooit zo glad geweest, man heeft me gisterenavond nog een grote ontharings, scheer en waxbeurt gegeven haha, zo van die plekjes die normaal niks uitmaken en waar je zelf niet goed aankan
Gewerkt tot half 3. Ben zo klaar met mijn werk op dit moment en ik ben ook even helemaal klaar met sociaal zijn. Ga zo met de hond lopen met mijn zonnebril op en mijn oortjes in en ik praat tegen niemand. Klaar mee, morgen weer een nieuwe dag.
Lekker geshopt met de meiden Nog wat dingetjes gehaald voor de vakantie En ijsje gegeten in de stad daarna was gedraaid De meiden skeeleren buiten en de oudste is met vrienden aan het rondhangen
Deze twee posts na elkaar lezen en er in mijn hoofd 1 post van maken. Alles ontharen en er dan room inspuiten.... Ok... gaat goed met mij Verder vanmorgen een trap van 500 treden afgedaald voor een strandwandeling onderaan de kliffen (møns klint). En daarna verderop weer de trap omhoog en wandeling door het bos terug aar de start. Waanzinnig mooi. Daarna op de camping in de tent blijven vanwege een fikse bui.
Vandaag zijn we naar een waterpark geweest. Ik heb vlees besteld voor op de barbecue. Wordt vrijdag bezorgd.
Internet afstruinen voor informatie over labradoodles. En dan afdwalen naar puppy foto’s en “ahhhh” roepen.. Vind het heel spannend om een knoop door te hakken. Gezien de investering (zowel tijd, energie als geld).
Veel plezier, staat ook op ons lijstje om ooit eens te gaan. Maar is te ver weg om heen en weer te rijden. Ik ben benieuwd hoe jij het vind.
Vandaag is mijn laatste vakantie dag Het is weer veel te snel voorbij gevlogen.. De kinderen mogen nog een paar nachtjes bij mijn ouders logeren en hoeven volgende week pas weer naar de vakantie bso. Ik ga zo boodschappen doen, de was ophangen buiten en de wc's poetsen... verder nog even genieten van mijn laatste vrije dag Voor de lunch wil ik wafels bakken.