Uitgerekend maart 2025

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Danielledkx, 10 jul 2024.

  1. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Beide huren we op dit punt in ons leven. Het huis met m’n ex eerder hebben we moeten verkopen en daarna alleen niet meer in staat geweest iets nieuws te kopen. Partner is vanuit een eerder relatie ook eerst gaan huren, en is daar blijven plakken. Ik ben echt jaren heel blij en dankbaar geweest dat ik dit appartementje heb weten te bemachtigen. Maar het is wel echt heel klein. M’n vriend past er niet eens bij met z’n kleding , laat staan met al z’n spullen. Ik zou niet weten waar ik de baby uitzet moet laten. Voor m’n eigen rust en maar ook die van m’n al grotere kinderen vind ik het alles behalve ideaal om hier de kraamtijd door te moeten brengen.

    Het huis van m’n vriend is wel een stuk ruimer opgezet. Maar mist een slaapkamer. Ik vind niet dat ik die twee van mij nog bij elkaar in een kamertje kan zetten waar dan alleen maar 2 bedden in zouden passen. En ook dan zitten we met het probleem, waar laten we al onze spullen?
    We kunnen er occasioneel wel met z’n allen slapen, maar permanent wonen is niet ideaal.

    Ben het echt met je eens dat die babie(tjes) niet veel meer nodig hebben dan warmte, liefde en verzorging. Maar wij zelf hebben wel wat meer nodig dan dat om de ouders te kunnen zijn die we willen zijn, ook voor de kinderen die er al zijn. Die wil ik ook gewoon in geen zin ergens te kort mee doen. Wij willen graag nog een kindje, daar hoeven zij geen last van te hebben. Mogelijk zijn we wat dat betreft ook gewoon allebei wat veeleisend :roflmao: ik wil deze twee kleintjes gewoon heel graag in alle rust en ruimte ontvangen. Iets wat alle kinderen in deze kwestie ook verdienen in mijn ogen. Financieel is dat geen issue (anders was ik sowieso er niet meer aan begonnen) maar de huizenmarkt een drama..
    dat is in zekere zin natuurlijk ook wel een luxe probleem. We hebben 2 woningen! Dat is meer dan veel anderen momenteel, die na scheiding weer terug bij ouders terecht zijn gekomen bijvoorbeeld.
    puntje bij paaltje passen we er wel een mouw aan natuurlijk, ze worden vanzelf groot.. maar ik verlang heel erg naar een plek waar we allemaal gemakkelijk passen.

    zo heel verhaal, maar weet ook niet hoe ik het korter uiteen moet zetten :roflmao:
     
  2. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Uitgerekend maart 2025

    1 maart

    2 maart

    3 maart

    4 maart

    5 maart
    Aluy - 35 jaar - 3e en 4e kindje

    6 maart
    JeB94 - 30 jaar- 1e kindje

    7 maart

    8 maart
    Minipoepiebeertje - 26 jaar - tweede kindje

    9 maart
    Meisjeeigenwijsje- 30 jaar- derde kindje
    EMMB - 30 jaar - eerste kindje

    10 maart

    11 maart

    12 maart

    13 maart
    Flashpoint- 37 jaar - tweede/(derde incl MK) kindje

    14 maart

    15 maart

    16 maart
    Danielledkx - 28 jaar - 1e kindje

    17 maart

    18 maart

    19 maart

    20 maart

    21 maart

    22 maart

    23 maart

    24 maart
    Humbly89 - 35 jaar - 2e kindje
    Lily30 - 32 jaar - 2e kindje

    25 maart

    26 maart

    27 maart
    Rxll - 32 jaar - 2e kindje

    28 maart

    29 maart

    30 maart

    31 maart

    -----------------------------------------

    Afspraken:

    Juli
    29 - FlashPoint - eerste echo

    Augustus
    1 - Aluy - echo met 9 weken
    2 - MiniPoepiebeertje - intake + echo 8+6
    2 - Lily30 - echo 6+4 (miskraam of niet?)
    5 - meisjeeigenwijsje vroege echo + intake
    6 - JeB94 - intake verloskundige + termijnecho 9+5
    7 - Humbly89 - Echo verloskundige 7+3
    9 - Danielledkx - echo verloskundige 8+5
    13 - Humbly89 - intake verloskundige
    13 - Rxll - eerste echo
    14 - MiniPoepiebeertje - termijnecho 10+4
    14 - Humbly89 - echo kliniek 8+3
    15 - meisjeeigenwijsje - termijnecho
    19 - Rxll - eerste afspraak gynaecoloog
    21 - Aluy - bloed onderzoek (nipt)
    26 - Aluy - Niptconsult
    27 - Aluy - Echo
    27 - EMMB - termijnecho 12+3

    September
    2 - MiniPoepiebeertje - 13 weken echo 13+2
    16 - Aluy - Controle (echo?) bij gynaecoloog

    Januari
    10 - Rxll - extra controle verloskundige
    -----------------------------------------

    jongen | meisje | verrassing

    HOE KOM IK OP DE LIJST/PAS IK DE LIJST AAN?
    - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst
    - Druk op de link 'Reageer' onder die post
    - Haal de [.QUOTE.] tags 2x weg, zowel boven als onder de lijst, dus 2x van de [ tot en met de ]
    - Werk je gegevens bij
    - Druk op de knop 'Plaats reactie'
     
  3. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Ik heb dus een urineweginfectie. Ik ging naar de huisarts voor rugpijn. Urine getest, op kweek en ja hoor. Ik blijf het bijzonder vinden dat je dat tijdens een zwangerschap dus gewoon niet merkt, tot je dus pijn aan je nieren krijgt.
    Ik ga vanaf nu stoppen met naar de dokter gaan hoor, wat een start van de zwangerschap zo haha. De rest van de zwangerschap heb ik gewoon nergens last meer van, ga ik vanuit lol.

    Verder doen mijn borsten nog zeer, maar anders dan dat zou ik amper merken dat ik zwanger ben. Dus hopelijk ben ik er deze keer zo een die er zo doorheen fietst! Als ik dan net zo door deze bevalling fiets als die van mijn oudste, dan ben ik helemaal de koning te rijk!

    @Aluy ik begrijp wel dat je alles gewoon op orde wilt voordat de kindjes er zijn. Het geeft gewoon rust als je weet dat je straks geen zorgen hoeft te hebben over je oudste twee.
    Succes bij je echo morgen!
     
    Aluy vindt dit leuk.
  4. JeB94

    JeB94 Actief lid

    3 feb 2024
    125
    116
    43
    Vrouw
    Ja tuurlijk begrijp ik dat helemaal!! Snap ook dat je het een 'luxe' probleem vind omdat sommige helemaal niets hebben. Maar je hebt nu eenmaal je oudere kinderen en je partner en je babies die erbij komen, heel logisch dat je dan iets groter wil, begrijp het helemaal!:) in welke provincie woon je? Is het daar ook zo erg met de huizenmarkt?:( ik hoop voor je dat je oog op iets valt en dat jullie het kunnen kopen! Dat je echt ook een plekje niet alleen voor je Kids maar ook voor jullie zelf hebt!;) ❤️
     
    Aluy vindt dit leuk.
  5. JeB94

    JeB94 Actief lid

    3 feb 2024
    125
    116
    43
    Vrouw
    Oehw een uwi:confused: heel kut! Hopelijk gaat de pijn snel over en ga je jezelf beter voelen! Veel beterschap ❤️ en inderdaad dit is de laatste doktersbezoek! Vanaf nu gaat alles goed:D
     
  6. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    15 apr 2008
    9.715
    3.151
    113
    Vrouw
    Hé bah beterschap meid! op naar een verdere geweldige zwangerschap!!

    @Aluy succes morgen met de echo!
     
    Aluy vindt dit leuk.
  7. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw

    Ohh nee nu dat weer! Wat een ellende! Hopelijk is dit dan echt het laatste, veel beterschap! <3
     
  8. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    #288 Aluy, 31 jul 2024
    Laatst bewerkt: 31 jul 2024
    Jaa omgeving randstad ook nog! Dus eigenlijk zit het super vast allemaal. En dan wil ik ook nog in de buurt van de school van de kids willen (nabij centrum :| ) Zodat die zelfstandig naar school kunnen blijven gaan. Zeker in de kraamtijd een vereiste. Er is nogal een wensen lijstje :oops: m’n vriend nog veel veeleisender dan ik. :p
    Maar we geven de hoop niet op. We blijven de websites afgaan, bezichtigen en rondkijken + vragen. Vriend gelooft er heilig in dat het nog gaat lukken. Dus daar houd ik me maar aan vast.
    en de afgelopen maanden lijkt de markt wel iets beter te worden! Word wat meer aangeboden en prijzen zakken ook wat *duimen maar*
     
  9. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Spannend hoor! Komt vast goed!
    Wij zitten ook in de Randstad, maar hier lopen de prijzen alleen nog maar op. Gelukkig zitten wij hier prima, wij hebben in 2021 een huis gekocht en daar zaten we echt niet op onze plek. In 2022 liepen we ineens tegen ons droomhuis aan en alles in ons riep “JA”, tegen alle rationele gedachten in, dus we hebben toch de stap gewaagd en vanaf dat we hier wonen voelt het gewoon alsof het zo moest zijn.
    Ik hoop echt dat dat jullie ook gegund is. Ik merk hier ook wel dat er meer te koop komt, al is het allemaal nog steeds snel weg.
    Maar komt vast goed, als het zo bedoelt is gebeurt het ook wel!
     
    Aluy vindt dit leuk.
  10. MiniPoepiebeertje

    MiniPoepiebeertje Bekend lid

    28 mei 2019
    776
    559
    93
    Vrouw
    Bedankt voor de beterschapswensen allemaal!
    Dit is echt het laatste, ik beloof het!

    Mijn huisarts zei ook al: “zo zien we elkaar nooit, en zo 2 keer in 2 weken tijd”

    heb je de echo in de ochtend of de middag morgen @Aluy?
     
    Aluy vindt dit leuk.
  11. Lily30

    Lily30 Actief lid

    1 okt 2022
    305
    218
    43
    Vrouw
    Snap helemaal dat je liever samen een groter huis wilt voor de kindjes! Maar kinderen vinden op jonge leeftijd alles goed… Ik weet even niet meer hoe oud de oudsten zijn, maar komt vast goed. Randstad is echt lastig, wij wonen erbuiten omdat het voor ons bijna niet te betalen is :(

    Succes met de echo morgen!
     
  12. Lily30

    Lily30 Actief lid

    1 okt 2022
    305
    218
    43
    Vrouw
    B
    Beterschap! Ik kom ook altijd kort op elkaar vaker bij de huisarts en dan weer een hele tijd niet. Alsof het verband heeft :o: Hopelijk voel je je niet al te slecht door de infectie, zwanger zijn is al genoeg.

    Ik ben met vlagen toch wel misselijk, vooral in de avond. Ik hoop echt dat er vrijdag met de echo duidelijkheid komt want ik leef tussen hoop en vrees deze dagen.
     
  13. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Super tof dat het gelukt is! Kunnen jullie er zo in? Of moeten er nog dingen gebeuren?

    Grotere kinderen zijn alweer 10 en 9. Tegen de tijd dat ik ben uitgerekend 11 en bijna 10. Dus tegen het puberen aan alweer. Een goede eigen space dan wel belangrijk denk ik. Zeker als er dan 2 kleine broertjes/zusjes de boel bij elkaar krijsen denk ik :roflmao: haha

    Ik heb m’n echo eind van de ochtend! Gelukkig niet al te lang meer wachten.
    thanks voor alle succes wensen! <3
     
  14. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    dat zou toch wijzen op verhoging van HCG hormoon, die misselijkheid die nu toch komt op zetten. Nog heel even volhouden <3 succes morgen alvast!
     
  15. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Jaa koop stijgt hier ook nog wel, maar wij willen eerst nog met huur de aankomende periode overbruggen. En sinds de nieuwe wetten in januari zie je daarin wel wat verschuiven nu. Wat Hopelijk op termijn ook wat invloed heeft op de vastzittende koopmarkt. Maar verder geen verstand van ofzo hoor. Ik zie alleen dat de huurprijzen Inog steeds belachelijk) maar wel iets minder belachelijk zijn geworden :roflmao:
     
  16. FlashPoint

    FlashPoint Actief lid

    4 jul 2024
    221
    130
    43
    Vrouw
    Succes vandaag @Aluy! spannendddd

    Dankjewel dames voor de opbeurende woorden en berekeningen :) Ik had 28 juni mijn eerste positieve test.
    [​IMG] https://www.flickr.com/photos/87411694@N08/shares/B7ME5Z2E2j
    misschien kan het dan toch nog. Al voel ik me op dit moment helemaal niet meer zwanger. :( Ik kan mezelf ook gelijk alles weer ontzeggen wat dat betreft zodat slecht nieuws straks minder pijn doet. De vraag is of dat helpt :rolleyes:

    Gisteren weer bij ons nieuwe huis/oude boerderij gaan kijken voor wat extra bouwtechnische info, bizar zo groot eigenlijk en zooooveel te doen haha maar goed ik vertrouw op mijn vent. Die kan dat! En we gaan het samen doen :D een uitdaging wordt het wel zeker mocht er toch nog een kleintje bij mogen komen.

    Hoe gaat het verder met jullie?
     
    Aluy vindt dit leuk.
  17. FlashPoint

    FlashPoint Actief lid

    4 jul 2024
    221
    130
    43
    Vrouw
    Uitgerekend maart 2025

    1 maart

    2 maart

    3 maart

    4 maart

    5 maart
    Aluy - 35 jaar - 3e en 4e kindje

    6 maart
    JeB94 - 30 jaar- 1e kindje

    7 maart

    8 maart
    Minipoepiebeertje - 26 jaar - tweede kindje

    9 maart
    Meisjeeigenwijsje- 30 jaar- derde kindje
    EMMB - 30 jaar - eerste kindje

    10 maart

    11 maart

    12 maart

    13 maart
    Flashpoint- 37 jaar - tweede/(derde incl MK) kindje

    14 maart

    15 maart

    16 maart
    Danielledkx - 28 jaar - 1e kindje

    17 maart

    18 maart

    19 maart

    20 maart

    21 maart

    22 maart

    23 maart

    24 maart
    Humbly89 - 35 jaar - 2e kindje
    Lily30 - 32 jaar - 2e kindje

    25 maart

    26 maart

    27 maart
    Rxll - 32 jaar - 2e kindje

    28 maart

    29 maart

    30 maart

    31 maart

    -----------------------------------------

    Afspraken:

    Augustus
    1 - Aluy - echo met 9 weken
    2 - MiniPoepiebeertje - intake + echo 8+6
    2 - Lily30 - echo 6+4 (miskraam of niet?)
    5 - meisjeeigenwijsje vroege echo + intake
    6 - JeB94 - intake verloskundige + termijnecho 9+5
    7 - Humbly89 - Echo verloskundige 7+3
    8 - FlashPoint - Vervolg echo (miskraam of niet?)
    9 - Danielledkx - echo verloskundige 8+5
    13 - Humbly89 - intake verloskundige
    13 - Rxll - eerste echo
    14 - MiniPoepiebeertje - termijnecho 10+4
    14 - Humbly89 - echo kliniek 8+3
    15 - meisjeeigenwijsje - termijnecho
    19 - Rxll - eerste afspraak gynaecoloog
    21 - Aluy - bloed onderzoek (nipt)
    26 - Aluy - Niptconsult
    27 - Aluy - Echo
    27 - EMMB - termijnecho 12+3

    September
    2 - MiniPoepiebeertje - 13 weken echo 13+2
    16 - Aluy - Controle (echo?) bij gynaecoloog

    Januari
    10 - Rxll - extra controle verloskundige
    -----------------------------------------

    jongen | meisje | verrassing

    HOE KOM IK OP DE LIJST/PAS IK DE LIJST AAN?
    - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst
    - Druk op de link 'Reageer' onder die post
    - Haal de [.QUOTE.] tags 2x weg, zowel boven als onder de lijst, dus 2x van de [ tot en met de ]
    - Werk je gegevens bij
    - Druk op de knop 'Plaats reactie'
     
  18. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    15 apr 2008
    9.715
    3.151
    113
    Vrouw
    @Aluy succes straks!!

    Wat spannend een huis opknappen, super dat je op je vent kunt vertrouwen! Komt helemaal goed samen :D Straks lekker in jullie nieuwe huisje jullie leven opbouwen :D

    Hier begint de misselijkheid te komen lijkt het wel, heb mega veel honger, nergens geen zin in en als ik te weinig eet misselijk maar als ik te veel eet ook misselijk :rolleyes: Verder vervelend op en top:roflmao:
     
    EMMB, Aluy en FlashPoint vinden dit leuk.
  19. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    Uitgerekend maart 2025

    1 maart

    2 maart

    3 maart

    4 maart
    Aluy - 35 jaar - 3e en 4e kindje

    5 maart

    6 maart
    JeB94 - 30 jaar- 1e kindje

    7 maart

    8 maart
    Minipoepiebeertje - 26 jaar - tweede kindje

    9 maart
    Meisjeeigenwijsje- 30 jaar- derde kindje
    EMMB - 30 jaar - eerste kindje

    10 maart

    11 maart

    12 maart

    13 maart
    Flashpoint- 37 jaar - tweede/(derde incl MK) kindje

    14 maart

    15 maart

    16 maart
    Danielledkx - 28 jaar - 1e kindje

    17 maart

    18 maart

    19 maart

    20 maart

    21 maart

    22 maart

    23 maart

    24 maart
    Humbly89 - 35 jaar - 2e kindje
    Lily30 - 32 jaar - 2e kindje

    25 maart

    26 maart

    27 maart
    Rxll - 32 jaar - 2e kindje

    28 maart

    29 maart

    30 maart

    31 maart

    -----------------------------------------

    Afspraken:

    Augustus
    1 - Aluy - echo met 9 weken
    2 - MiniPoepiebeertje - intake + echo 8+6
    2 - Lily30 - echo 6+4 (miskraam of niet?)
    5 - meisjeeigenwijsje vroege echo + intake
    6 - JeB94 - intake verloskundige + termijnecho 9+5
    7 - Humbly89 - Echo verloskundige 7+3
    8 - FlashPoint - Vervolg echo (miskraam of niet?)
    9 - Danielledkx - echo verloskundige 8+5
    13 - Humbly89 - intake verloskundige
    13 - Rxll - eerste echo
    14 - MiniPoepiebeertje - termijnecho 10+4
    14 - Humbly89 - echo kliniek 8+3
    15 - meisjeeigenwijsje - termijnecho
    19 - Rxll - eerste afspraak gynaecoloog
    21 - Aluy - bloed onderzoek (nipt)
    26 - Aluy - Niptconsult
    27 - Aluy - Echo
    27 - EMMB - termijnecho 12+3

    September
    2 - MiniPoepiebeertje - 13 weken echo 13+2
    16 - Aluy - Controle (echo?) bij gynaecoloog

    Januari
    10 - Rxll - extra controle verloskundige
    -----------------------------------------

    jongen | meisje | verrassing

    HOE KOM IK OP DE LIJST/PAS IK DE LIJST AAN?
    - Zoek de post met de laatste versie van deze lijst
    - Druk op de link 'Reageer' onder die post
    - Haal de [.QUOTE.] tags 2x weg, zowel boven als onder de lijst, dus 2x van de [ tot en met de ]
    - Werk je gegevens bij
    - Druk op de knop 'Plaats reactie'
     
  20. Aluy

    Aluy Actief lid

    7 dec 2023
    295
    191
    43
    Vrouw
    goed nieuws! echo was prachtig.

    Twee kloppende hartjes, 4 armpjes en beentjes al vol
    In beweging.
    Ze lopen nagenoeg gelijk in groei (super positief)
    Baby A was beter te zien dan Baby B! Maar scheelden maar een halve milimeter.
    Ze zijn nu ongeveer 2,5cm groot, maar er zit al van alles op en aan dus. Konden zelfs teentjes en vingers onderscheiden.

    een dagje terug gezet, uitgerekende datum 5maart! <3

    moet nu snel weer verder, maar wilde dit graag even delen.
     
    EMMB, FlashPoint, Ientje89 en 3 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina