Ik zag dat jij ook op vandaag stond. Heb je nog getest? Edit: ik zie nu dat je al ongesteld was geworden. Sorry! Heel veel sterkte!
Ik ga echt stuk, testen lopen niet op, vandaag minder duidelijk dan gisteren. Ik ben zo verdrietig. Ik ga de volgende ronde echt wachten tot test datum, dit nooit meer
o wat balen. Maar is het niet verwarrend om steeds op verschillende tijden te testen? Dat zal wellicht ook invloed hebben op de testen. Wanneer is je nod?
Ja misschien maar is wel steeds in de ochtend en in de middag. Ik zit nu op 11 dpo en 8 dagen na terugplaatsing. Nod zou rond vandaag zijn want ik heb een korte luteale fase. Ik ga nu in ieder geval stoppen met testen en morgen de poli bellen. Waarschijnlijk wordt het menstruatie afwachten.
Ik denk dat mijn ongesteldheid er al aan zit te komen. Gigantische test drang… clearblue ultra vroeg en Kruidvat 2v5 beide negatief. krampen in mijn buik en bruinig verlies.
Hmm het lijkt inderdaad niet goed op te lopen maar ik zie wel weer verschil tussen vanmorgen en vanmiddag. Misschien toch even een dag er tussen laten?
Ja ga ik zeker doen. Heb vandaag zoveel gehuild! Denk ook hormonen. Ik ga morgen sws niet testen, even klaar mee.
Ik schuif een groepje op, zoals ik al dacht, de pijn is inderdaad mijn eisprong. Dus vanavond klussen.
Hier 2e avond op rij kotsmisselijk. Herken dit niet van eerdere zwangerschappen. Vanmiddag nog een gewone action test gedaan, die was net zo duidelijk als de early van vanmorgen.
Weet niet of dit goed gaat want nog nooit afbeelding geupload. Deze is voor de tuurders. Bovenste 9dpo en natuurlijk al helemaal ingedroogd en de onderste 10dpo (vandaag). Binnen 5min zichtbaar maar wel wat later gefotografeerd. Voel me erg onzeker en baal eigenlijk beetje dat ik zo vroeg getest heb, want het voelt alsof ik ongesteld ga worden.