Huilende kinderen in tent naast ons

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door me1989, 26 aug 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.498
    8.421
    113
    En als je al een aantal nachten slecht geslapen hebt, snap ik wel dat wat jij stelt even niet lukt.

    Nou, iedereen heeft andere normen en waarden, geen goed of fout ... Mwah ... Dat is wel heel ruim.

    Ja, dus de ouders van de huilbaby zouden ook even contact kunnen zoeken. Even inlevingsvermogen hebben richting de buren op de camping. Maar ook daarin snap ik wel, dat dat bij hun even niet lukt.

    Maar goed, we denken er allebei anders over, prima.
     
    Kwek, Cornflake en suus1983 vinden dit leuk.
  2. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.121
    1.825
    113
    Ik heb echt moord neigingen als er ergens een huil baby is.
    En ja dat komt door mijn eigen huilbaby.

    Dus mijn vakantie zou verpest zijn.
    Leuk nee zeker niet, maar er is wel een verschil tussen wel of niet alles doen om te troosten.
    En als het na nacht zoveel niet verbeterd dan zou ik toch wel klagen
     
    Anna009 en Zxcvb vinden dit leuk.
  3. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.462
    8.614
    113
    Vrouw
    Hoe weet je of t een huilbaby is? Volgens mij heb ik dat nergens gelezen?
    En dan daar bij; als je smorgens wakker wordt en je buren zo ver je hoort praten, snap ik wel dat er vanuit hun geen hoi komt. Waarom contact zoeken als er zo over je gepraat wordt? De bal ligt voor mij dan echt bij degene die er last van hebben.
    Overigens vraag ik me ook af of ts de enige is daar samen met dat gezin? Of zijn er meerdere op die plek?
     
    Sado, Neuzeke en Spectre vinden dit leuk.
  4. Beukenhaag

    Beukenhaag Fanatiek lid

    17 mei 2020
    1.603
    1.732
    113
    Tjah, dit vind ik dus ook eigenlijk:oops:
    Ik ben gezegend met twee dochters die altijd goed hebben geslapen, ook op vakantie en in een tent. Dus misschien mag ik er niet over mee praten. Maar we hebben 1x ook naast een tent gestaan waar ze een kind van ongeveer een jaar ook flink lieten (?) huilen 's nachts. Dat was echt heel naar. Gelukkig sliep onze dochter, van 10 maanden, er doorheen.

    Maar goed, wat kun je doen? Ik zou sowieso informeren wanneer zij gaan en als dit nog even duurt, dan gaan vragen om een andere tent/plek..
     
    LisbethSalander vindt dit leuk.
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Dat zou ik ook doen, even bij de receptie informeren wanneer ze gaan. Misschien vertrekken ze morgen wel, probleem opgelost. En anders of ze misschien een andere plek hebben. Natuurlijk is het zielig voor dat kind en die ouders, maar ik vind het ook zielig voor jullie als je steeds wakker ligt van dat gehuil, je bent tenslotte ook op vakantie voor je plezier en zo goedkoop is het vaak niet.
     
    Syane vindt dit leuk.
  6. me1989

    me1989 Fanatiek lid

    29 dec 2013
    3.444
    1.199
    113
    Mijn kinderen praten erover inderdaad, maar ik corrigeert ze door te zeggen dat ze zachtjes moeten praten. Ik praat niet onaardig over de buren hoor.

    En oordopjes zijn geen optie, want ik wil onze eigen jongste wel horen. Hij zegt altijd zachtjes dat hij wakker is en blijft dan liggen tot ik kom.
     
  7. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.865
    5.136
    113
    Home
    Gaat het wel om baby’s ? Want ts zegt kinderen dus meerdere hoe oud zijn ze ?
     
  8. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.865
    5.136
    113
    Home
    Nou ik snap dat wel als ouders zijnde heb je er zelf al last van
    Waarom dan andere mensen er ook mee lastig vallen die op vakantie zijn?
    Mensen die een jaar hard gewerkt hebben om lekker te ontspannen en dan van gekrijs van de buren nachten wakker te liggen nee dat zou ik niet leuk vinden
    Als het 1 nacht is oké dat kan allemaal gebeuren maar elke nacht ?
    Als mijn kind 2 nachten huilt dan zou ik zelf al naar de buren stappen en denk dat je dan ook op meer empathie kan rekenen ipv stil zijn en ze laten huilen
     
    Zara75, LisbethSalander en Kwek vinden dit leuk.
  9. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.789
    113
    Ik zou vragen naar een andere plaats denk ik als dat mogelijk is of misschien met de camping overleggen voor een oplossing. Ik zou zelfs overwegen om weg te gaan.

    Ik zou niet een hele week naast huilende kinderen van een ander gaan liggen. Hoe lief de mensen ook zijn.
     
    Zara75, Kwek en Syane vinden dit leuk.
  10. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Daarom zijn wij ook even gestopt met kamperen haha, nr2 was elke 2 uur wakker tot z'n 3e. Dus dat zielige beetje slaap pakte ik liever in een huisje of een chalet met ruimte eromheen :roflmao:

    Glamping:roflmao:.... t blijft soms gewoon kramperen
     
    Kwek en suus1983 vinden dit leuk.
  11. me1989

    me1989 Fanatiek lid

    29 dec 2013
    3.444
    1.199
    113
    Ik gok dat ze 1 en 3 jaar zijn. Er wordt nu ook alweer ruim een uur gehuild in de tent van de buren. Wel in de tent, dus ze zijn wel (naar) binnen (gegaan). Nu vind ik het acceptabel, omdat het overdag is, maar vrolijk word je er natuurlijk ook niet van.
     
  12. Maryelle

    Maryelle Actief lid

    10 feb 2015
    414
    417
    63
    Vrouw
    #72 Maryelle, 26 aug 2024
    Laatst bewerkt: 26 aug 2024
    We werken allemaal hard om op vakantie te kunnen ontspannen.

    Als mijn kind zo veel en lang zou huilen zou ik me klote genoeg voelen, dat iemand er niet zelf over begint wil niet zeggen dat ze er niet mee zitten richting anderen.

    Persoonlijk stap ik ook niet zo snel op mensen af uit angst voor een oordeel, een niet geheel onterechte angst blijkt maar weer.
     
  13. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    5 jun 2012
    2.180
    1.982
    113
    Maar kinderen van 1 en 3 jaar huilen nu eenmaal en de ene wat harder of langer dan de ander.
    Als mijn kindje huilde was dat iok altijd heel hard. Huilde ons nichtje van dezelfde leeftijd dan was dat een veel zachter volume. Ik snap heel goed dag het harde huilen of lange huilen omaangenaam is. Maar ja......daar kan echt niemand wat aan doen vind ik.
     
    Sado, Spectre en Madeliefje1234 vinden dit leuk.
  14. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.824
    18.545
    113
    Vrouw
    Tja mijn dochter kan er ook wat van, dan laten wij haar niet eens huilen, maar ze moet dan uitrazen en dan helpt toch niets..
    Het risico van kamperen :oops: Zou oordopjes gaan halen.
     
  15. Splitijsje

    Splitijsje Fanatiek lid

    21 nov 2020
    3.133
    3.212
    113
    Vrouw
    Maar wat ga je nu concreet doen dan? Oordoppen zijn geen optie voor je, een gesprekje aanknopen wil je ook niet (want er kan geen hoi vanaf), heb je al om een andere plaats gevraagd? Want hier bevestiging krijgen dat forumleden het al dan niet met je eens zijn, verandert niets aan de huilende kinderen in de tent naast je.
     
    Clairemin, Jess93, Kramertje en 9 anderen vinden dit leuk.
  16. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.865
    5.136
    113
    Home
    Als je huilende kinderen hebt die elke nacht keihard huilen dan weet je al dat een ontspannen vakantie er niet in zit
    Ik zou dan ook nooit anderen daarmee lastig willen vallen
     
    Jo79 en Kwek vinden dit leuk.
  17. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    In een tent slaap je al gauw slecht… of het nu is vanwege huilende kinderen of borrelende buren, bellende tieners, landbouwmachines die de nacht door draaien, kraaiende hanen, brullende kikkers, jankende honden, onweer in de verte. Het mooiste zou zijn als iedereen rekening metelkaar zou houden… maar dat lukt niet altijd en zelfs dan kan het nog steeds herrie zijn door andere factoren . Dus daarom heb ik altijd oordoppen bij me.
     
    Mama8891 en Cornflake vinden dit leuk.
  18. me1989

    me1989 Fanatiek lid

    29 dec 2013
    3.444
    1.199
    113
    Nee ik ook niet. Mijn dochter werd 2,5 jaar lang ELK uur wakker. Echt niet dat ik ging kamperen. En dat deed ik voor de andere mensen, niet voor mezelf, ik sliep namelijk toch al niet. Ik vind het dus best egoïstisch om met kinderen die zo ontzettend veel huilen in een tent te gaan zitten. Een huisje is net zo duur en dan ben je niemand tot overlast. Maar mijn mening zal vast wel weer niet populair zijn.

    Als het vanacht weer drama is ga ik morgen wel even heen, want ik merk dat ik ontzettend overprikkeld ben en mijn dochter al helemaal, ze is echt niet te genieten door al het gehuil hiernaast.

    En nogmaals voor die mensen hiernaast is het ook heel rot en heel vervelend, maar het was wel een bewuste keuze om een luxe tent te huren op een veldje met vele andere tenten terwijl hun kinderen nog zo jong zijn en extreem veel huilen.

    En ja natuurlijk huilen jonge kinderen en maken mensen geluiden en lawaai. Maar dit gaat echt over UREN per dag/nacht.
     
    Madeliefke en Kwek vinden dit leuk.
  19. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.121
    1.825
    113
    Huilen op zich is natuurlijk niet erg als ze zich hebben gestoten.
    Maar huilen om huilen dus Whee stop en weer Whee.
    Maar een uur huilen sorry hoor maar is het niet ook een stukje ik wil kramperen omdat het moet wie doe je dan plezier?
    Kinderen veel over de zeik ouders die elkaar in de haren vliegt of zijn ze misschien doof en horen ze her gewoon iet.

    Ik schaamde mij kapot als c zat te huilen omdat, laat staan op een camping.
    Nogmaals wie doe je plezier als je kinderen zo huilen.

    Trouwens het kan ook onwennig zijn andere omgevi d en gelu2iden.
     
  20. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.824
    18.545
    113
    Vrouw
    Wat versta je onder uren per dag/ nacht?
    En als je niet op een vriendelijke manier even een gesprekje aanknoopt, weet je ook niet of dit de eerste keer is of dat ze altijd zo veel huilen...
    Ja huilende kinderen zijn vervelend, zeker wanneer ze je uit je slaap houden. Maar je hebt totaal geen idee over het hoe en waarom. Je begint hier te oordelen, maar even informeren bij de buren zelf is te veel gevraagd.
     
    GroeneBomen, Sado, Soturi en 5 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina