Ik ben ook erg benieuwd. En ik zie het helemaal voor me ; zo'n rijtje volwassen in pyjama en ontploft haar die vanachter een boom een tent proberen te raken met dennenappels
Daar weet ik verder niet zoveel van, maar je reageert toch niet inhoudelijk op de tips/adviezen die je op je vraag (wat zouden jullie doen) krijgt en kruipt alleen in de slachtofferrol als mensen iets zeggen wat je niet bevalt? Als je een vraag stelt en verder geen antwoorden wil geven als mensen doorvragen, draag je m.i. zelf bij aan de sfeer die dan ontstaat. Maar mogelijk bevalt je dat ook niet. De vraag is dan of een forum wel de geschikte plek voor je is...
De nachten gelukkig iets beter. Maar die jongste huilt gewoon veel (vind ik) en dan zetten ze z'n zusje op de veranda om in de tent met de jongste bezig te zijn (is een aanname, want ik weet niet wat ze doen). En die zus gaat dan op de veranda haar broertje na doen, nep huilen dus (weer een aanname). En daar wordt pas wat van gezegd als haar broertje weer rustig is.
Gelukkig gaan de nachten iets beter. Want wat een ellende is dat, huilende kinderen.op een camping... Hooelijk kun je nog genieten!
Maar op dat advies reageerde je ook niet enthousiast in het begin e. Dat je het advies dan toch aanneemt en wat mee doet, toont mss aan dat het advies dat hier gegeven word wel interessant kan zijn en zeker niet slecht bedoeld.
Ik heb wel degelijk gereageerd, dat ik op ze af ga stappen als het niet beter gaat. Maar dat ze nogal stug overkomen (aanname) en er geen hoi vanaf kan.
Het nonstop huilen was tussen 7 en 7.30. Ik ben zeker bekend met campings ja en als je een beetje op een kindvriendelijke camping zit, hoor je dan al genoeg geluiden. Ik zie niet in waarom je je moet excuseren voor iets waar je wellicht geen weet van hebt? Ik blijf het vreemd vinden dat er maar 1 gezin last van ervaart, zover we dus weten.
Ligt toch ook aan bv de indeling van de camping? Misschien staat TS er net dicht genoeg op om wel last te hebben, maar staan andere gasten er net ver genoeg van af om het amper te horen (en zit er tussen anderen bv nog wat begroeiing tussen dat dempt).
Fijn dat t beter gaat! Als je je ergens aan irriteert ga je natuurlijk overal op letten en dan hoor je helemaal alles. Probeer dat niet te doen en nog lekker te genieten van je vakantiedagen
Daar is vervolgens ook weer verder op gereageerd. Maar goed, ik vind het oprecht vervelend voor je maar ik ga afhaken in dit topic. Heb niet de indruk dat je (mijn) meedenken erg op prijs stelt en dat je vooral op zoek bent naar erkenning van de vervelende situatie. Succes ermee en fijne vakantie ondanks alles hopelijk!
Fijn dat het beter gaat ts en dat je weer kan slapen! En dat het maar 2 nachten en 2x een half uur zoveel was. Nu lekker richten op je eigen gezin en vakantie en de buren de buren laten!
Het is geen kachel, ze roken heel veel. Dus dat is de hele dag door. Wij verblijven meestal in een huisje. Dan heb je soms ook kinderen die snachts huilen maar dat is zachter en we hadden ook een camping die best streng was en zeker op lawaai. Dus voor ons ideaal aan gezien we redelijk vroeg sliepen en optijd op pad gingen.
Is voor mij inderdaad wel de reden om te zeggen dat kamperen volgend jaar op losse schroeven staat. Als man vroeg wil boeken, dan een huisje. Willen ze toch kamperen is het last minute boeken zodat ik weet of de baby rustig genoeg is. Echt niet dat ik met een huilbaby op een camping ga zitten het geruzie van de kinderen is al overlast genoeg
Er is helemaal nergens genoemd dat er niet gezeurd mag worden. Ja logisch dat dit vervelend is, maar alle tips zijn toch niet goed dus wat is nu werkelijk het probleem? Lekker gaan zitten mokken in je vakantie wordt het ook niet beter van en dat jij geen last wil hebben van andersmans 'krijsende kinderen' prima. Alleen maar fijn voor jou dat jouw kinderen allemaal netjes in het gareel lopen en rustig zijn. Het begint bij wederzijds begrip en respect, maar ts wil enkel erkenning voor haar 'probleem', dat heeft ze gekregen dus dan valt er verder nog weinig te zeggen.
Je kan toch wel inschatten hoe huilen (10+ minuten) van een kind is voor anderen? Blaffende honden, huilende kinderen, harde muziek / heel hard praten. Na een tijdje wordt dat overlast. En 'een tijdje' is sneller dan de ouders/eigenaren denken dat het is; die zijn er tenslotte aan gewend, en zitten erbij en kunnen relativeren. 30 minuten is echt te lang hoor voor op een camping, zeker snachts. In principe is de camping snachts en sochtends namelijk gewoon helemaal stil. En verstoor je dat (ook als het buiten je macht ligt) dan moet je je verantwoordelijkheid daarin nemen en je excuseren vind ik. Ik ken ook niet anders dat men dit gewoon doet op een camping. Het is no big deal. Als een kind zo lang huilt is er echt niet maar 1 gezin die daar last van heeft. Daar kan je donder op zeggen.
Fijn dat de nachten wat beter gaan. En dat de kinderen overdag veel huilen/jengelig zijn. Tja, daar is weinif aan te doen denk ik.
Wat een onzin! Ik kampeer echt zowat mijn hele leven en er is verschil in wat wel en niet aanvaardbaar is. Elke nacht een kind horen huilen heb ik in zeker 40 jaar camping nog nooit meegemaakt. Op de meeste campings is er trouwens een regel dat er rust is tussen 22-7 uur. En ja, natuurlijk kunnen mensen om 23 uur nog wat lachen of rustig praten met elkaar, maar het is wel degelijk de bedoeling dat anderen niet gestoord worden hierdoor. elk weldenkend mens begrijpt dat niemand er iets aan kan doen dat een kind s nachts huilt. Dat is ook het punt hier niet. Maar als een kind nacht na nacht lang huilt en dit echt zorgt voor overlast, want de buren worden er elke nacht wakker van, dan vind ik dat je hiermee als ouders iets moet doen. hetzij van te voren bedenken of je een nachtbraker hebt of je überhaupt op een camping kunt staan. Of wanneer dit voor het eerst gebeurd, want andere omgeving, of je op zijn minst even de buren peilt, excuses aanbied en probeert een oplossing te zoeken. En als dit allemaal niet werkt, tja, hoe vervelend ook, misschien dan toch naar huis gaan en de volgende keer een huisje overwegen. wij hadden dus een huilbaby op ons veld en ook al hadden wij er snachts geen last van en waren wij heel veel weg overdag. De momenten dat wij bij de caravan waren hoorden wij non stop het kindje huilen. en geloof mij: ik ben zeer slechthorend en ik kan ook veel van kinderen hebben, maar hier had ik zelfs last van. En dat heb ik echt niet gauw
En nu ben ik heel benieuwd. Wat heb je toen gedaan? En heeft dat geholpen? Dat is tenslotte de hele vraag waar dit topic om draait