Ik zou echt driedubbel gefrustreerd zijn door dat wachten op wat je lijf doet..zo niet voor gemaakt, wachten.. Je doet het knap hoor!
Helaas veel te veel ervaring mee maar het kan alle kanten op.. of je wordt veel te vroeg ongesteld, of het stopt weer, of het blijft af en aan doorgaan.. shit he!
@Palmpje @Lief het blijft een beetje hetzelfde, excessen iets minder. Als ik me heel rustig hou en op de bank blijf liggen is het te doen. Voelt niet als bloedspoed in ieder geval nu, dus vind het lastig om hier in het weekend voor te gaan bellen. Maar raak inmiddels wel uitgeput hiervan. Denk dat ik het maar tot morgen aankijk, tenzij het wel weer erger wordt
Heftig hoor, mooi heel rustig houden dan als dat het draagbaar houdt en morgen idd bellen om aan te geven hoe je je voelt!
Nou echt hoor. Vind dit nog het meest frustrerende! Elke keer voel je weer van alles, maar wat kan je lichaam je voor de gek houden. Toch denk ik dan altijd ik voel het toch echt.... dit kan ik toch niet mezelf aanpraten. Maar alles voor het goede doel zullen we maar zeggen....
Hoi dames ..misschien een beetje een gekke vraag maar ik zit vandaag op tp dag 8 van een 5 daagse cyro en ik verlies kleine beetjes bruin bloed heb vandaag 3 keer een tampon met ongeveer dit er aan ..is dit begin van ongesteld denk ik ? Herkent iemand dit
Zelfde antwoord als bij Benthe1 Het kan van een naderende menstruatie zijn, wat oud bloed van tp, zomaar wat spotting zonder echte reden, en nog 10 dingen... Dus het zegt niet direct iets Foto is wel erg ehh in your face trouwens Wat bedoel je met tp dag? 8 dpo of 8 dagen na je terugplaatsing?
Ja ben toch bang dat ik ongesteld word dan heb ik ook vaak bruin verlies van te voren maar nu zo licht van kleur hoop zo dat het niet doorzet
We hebben nog een tweede gedaan. Gezien ik bekend helaas ben met vals positief maar er kwam hetzelfde streepje!