Ik kwam een advertentie tegen over de KreaDoe in Utrecht. Nu gaat mijn creativiteit niet veel verder dan haken maar mijn dochter (12) is wel veel bezig met knutselen, tekenen etc.. Is iemand er al een keer geweest? Is het de moeite waard? Ben benieuwd naar ervaringen!
Mijn dochter vond het fantastisch. Ze was 10 en 11 toen we gingen. Vorig jaar niet, voor dit jaar denk ik er nog over. Wat we van jaar 1 wel leerden was dat het beter was om van tevoren al te kiezen uit de workshops, dan kun je wat rustiger zoeken welke het meest aanspreekt en soms moet je alvast inschrijven. Na 2 jaar hadden we het wel een beetje gezien, het leek beide jaren erg op elkaar, vandaar dus vorig jaar niet geweest. De kraampjes die te maken hebben met kaarten maken slaan we over, dat vindt ze niet leuk, die vond ik wel wat over vertegenwoordigd. Maar alsnog heel veel leuke kramen te zien. Zelf ben ik niet creatief, helaas, ik zou het zo graag willen maar als je dochter het wel is, vind ik het echt de moeite waard.
Er zijn heel veel diverse kraampjes 3n workshops. Van te voren al te zien/boeken op de site. Ik zou ook graag met mijn 10 jarige will3n gaan. Jaren terug al paar keer geweest met mijn schoonmoeder maar het was er zo druk. Dat houd me een beetje tegen om met mijn dochter te gaan. Ze is amper 1.30 dus zal dan vooral konten en ruggen zien
Ik ben vaak geweest en vind het altijd leuk. Kom altijd met van alles thuis en met nieuwe hobbys . Vind het er wel erg druk (wellicht minder druk doordeweeks). Workshops moet je wel echt van te voren boeken anders is er vaak geen plek meer.
Het is heel leuk en druk! Workshops kosten wel extra en soms moet je vt voren al in schrijven. Wij hebben er 3 jaar gestaan met het werk. Dit jaar voor t eerst niet. Mijn dochter vond het altijd zo leuk! Ik ging dan zelf ook een dagje shoppen met der maar dit jaar slaan we voor t eerst over en dat vindt ze heel jammer. Volgens mij is t dit jaar weer niet in de herfstvakantie? Vorig jaar ook niet en toen was t zaterdag echt heeel druk. 2 jaar terug was t wel in de herfstvakantie en dan is de drukte meer verspreid. Als je dochter creatief is, is het voor haar echt heel leuk!
Super leuk uitje vanaf ongeveer 7/8jaar. Tip boek nu alvast een workshop, erg leuk om te doen en vlak vooraf zijn ze veelal vol geboekt. Ook ter plaatse zijn er vaak genoeg mini workshops waar je doorlopend aan tafel kan schuiven.
Met een knutselaar is het ge-wel-dig. Kan je niet zo tegen geroezemoes zonder hoofdpijn te krijgen, neem oordopjes met een geluidsfilter mee (ik kan er eeeecht niet tegen bijv). Maar pas wel op dat je geen nieuwe hobby's in huis haalt waar je praktisch nooit aan toe gaat komen. Zo heb ik een kast vol met inspiratie wat ik heeel leuk vindt maar gewoon geen tijd voor heb of het resultaat niet kwijt kan.
Ik bedoel een herfstvakantie of dit nu zuiden midden of noord is maakt niet. Als er geen regio die week vakantie heeft is de zaterdag gewoon heel druk. Ik weet dat de herfstvakantie verspreid valt net zoals de voorjaars vakantie etc
Bedankt voor de reacties. Ik heb het inmiddels mijn dochter voorgesteld en het lijkt haar leuk. Fijne tip over de workshops trouwens, vanaf de website had ik nog niet gezien dat je dat vooraf moet boeken. Wel logisch eigenlijk.
Is maar net of er wat bij zit wat je leuk lijkt. De laatste keer dat ik er was heb ik alleen die van posca gedaan. Ik heb voldoende hobby's dus zoek ook niet actief naar nieuwe. Niet alles is ook goedkoop voor wat je krijgt.
Ik ga dit jaar voor het eerst naar de Kreadoe beurs, samen met mijn dochter. Zin in! Mijn dochter wil aan alle workshops meedoen, het wordt voor haar nog een hele kluif om te kiezen haha. Robert (van Heel Holland Bakt) is er ook, ze wil hem heel graag 'in het echt' zien. Hopelijk gaat dat lukken