Welke baan heb jij met een salaris van ongeveer €1600 voor 20-24 uur werken per week. Ik bedoel dan niet een baan als dokter, advocaat etc want dan zal je loon nog hoger liggen. Maar een baan zonder (hoge) opleiding of waarmee je je evt makkelijk kan omscholen. Ik ben benieuwd
Ik ben bibliotheekmedewerker en collectiespecialist van een grote bibliotheek. Ik zit in 2 schalen daardoor. Ik heb hiervoor geen hoge vooropleiding hoeven doen. Voor de collectie heb ik wel een pittige cursus gedaan. Ik verdien voor 24uur een paar honderd euro meer dan de 1600 euro die jij noemt en ik kan nog veel tredes omhoog.
Al genoemd, maar inderdaad: (persoonlijk) begeleider gehandicaptenzorg. Heel makkelijk jezelf te laten omscholen.
Ligt ook wel aan je werk- en denkniveau natuurlijk. hier een baan op HBO niveau, geen papiertje nodig en ik verdien meer dan dat. Werk zonder opleiding maar wel bepaalde skills nodig. In 4 jaar tijd 1100e omhoog gegaan in salaris in dezelfde functie bij hetzelfde bedrijf. Echt omdat het mij ligt en ik er gevoel voor heb en het in dusverre ‘simpel’ werk is dat ik nu expert ben binnen die paar jaar. zou dus ook kijken waar je sterke en zwakke punten liggen. Ik zie dat ook om me heen: ligt het vak je dan maak je vaak makkelijk sprongen, ligt het je niet dan worstel je en mag je blij zijn met een mager voldoende functioneren. Wat een ander verdient zegt dus niet alles.
Binnen de sector van woningcorporatie of gemeente, dan zit je nog wel iets hoger zelfs. In sommige functies wordt er wel een specifieke opleiding gevraagd, maar vele niet.
Eventueel kijken voor weekendwerk? Ik werk 28u en heb een fulltime contract. Er zijn ook jobs waarbij je 24u kan werken, dan werk je op zaterdag 12u en zondag 12u. Dat wordt gelijkgesteld als een fulltime contract. (In België toch)
Keukenassistent in de ouderenzorg, 20 uur, fwg 15/20. Wel met onregelmatigheidstoeslag in de weekenden
Das gek, ik ben ook IG-er maar ik moet voor €1600 netto toch echt wel 50 uur werken hoor. Correctie, ik zie het nu pas per week haha. Heb koorts dus dat zal het wezen
Niet om je af te schrikken maar 1600 netto 24 uur komt neer op 2400 netto 36 uur, even versimpeld los van belastingschalen. Dat verdiende ik in de eindfase van mijn opleiding tot medisch specialist met 10+ jaar werkervaring als arts. Misschien moet je je verwachtingen iets bijstellen.
ik werk in de zorg 24 uur en heb netto veel meer dan 1600 euro (verpleegkundige) Maar ik denk dat je moet gaan kijken voor wat voor werk je geschikt bent. Want ik vind de zorg niet slecht verdienen maar je moet het wel echt doen met je hart en niet voor het geld.