Gewoon iets om te delen deel 5

Discussion in 'De lounge' started by Felice, Mar 10, 2024.

  1. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,378
    8,887
    113
    Female
    Lief ❤️
     
    owly likes this.
  2. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,888
    18,682
    113
    Female
    Om hoeveel geld gaat het dan vraag ik me af? Sommige mensen kunnen moeilijk doen om niks, maar ik begrijp dat je je er rot over voelt.. zou ik ook hebben. Haar vragen om het terug te brengen een optie? Il
     
  3. Korenbloem86

    Korenbloem86 Fanatiek lid

    Mar 1, 2013
    1,838
    1,347
    113
    Het ging om €5.
    Heb gisteren nog hard gezocht naar de 2 kaartjes (er stond in haar berichtje: er waren 2 kaartjes minder) maar niets gevonden, dus dat laten weten. Krijgen we terug dat ze bedoelde dat die er minder goed uitzagen :rolleyes:... hele huis afgezocht, wat dus niet nodig was.
    Ze had een fotootje meegestuurd van de mindere kaartjes; en het is echt niks, waarschijnlijk is één van de 2 baby's (waar ik ze voor/met heb gebruikt) met een nageltje over het kaartje gekomen waardoor er een streepje staat als je heel goed kijkt.

    Dus echt gezeur en moeilijk doen over niets (en niet geschikt voor Marktplaats).
     
    Spectre likes this.
  4. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,888
    18,682
    113
    Female
    Pfft jeetje zeg, daar zou ik ook slecht tegen kunnen. Zou ook niet eens meer reageren:$ Als men het in nieuwstaat verwacht, moeten ze het niet via mp kopen.
     
  5. Korenbloem86

    Korenbloem86 Fanatiek lid

    Mar 1, 2013
    1,838
    1,347
    113
    Deze week trouwt de juf van onze tweede.
    Ik had gezegd dat ze alvast na moest denken welke kleren ze aan wil naar de bruiloft, zodat die niet in de was zitten als de juf trouwt.
    Ze wilde graag een witte jurk aan met haar lichtblauwe glittervest.
    Ik had uitgelegd dat op een bruiloft eigenlijk maar 1 iemand wit aan mag en dat ze mocht raden wie dat was en waarom.

    Heeft dochter vrijdag de juf gevraagd of wat voor trouwjurk ze vrijdag aan doet, want ze wilde heel graag zelf de witte jurk aan en dat mocht niet van mama.
    Antwoord van de juf: "Ik ga het nog niet verklappen, want dat zie je vrijdag vanzelf, maar als ik jou was, zou ik niet je witte jurk aantrekken".
    Dochter lag helemaal dubbel: ik denk dat de juf een witte trouwjurk heeft.
     
    bluedrake, KleineLai, mamabri and 5 others like this.
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,377
    17,304
    113
    Zit jouw dochter bij mijn 2e zoon in de klas? :D diecheeft vrijdag bruiloft van zijn juf.
    Denk dat hij wel safe zit met zijn 3delig zwarte pak met zwarte lakschoenen (zijn keuze, niet vanaf te praten:thumup:)
     
    mamabri, Athina and Korenbloem86 like this.
  7. Esther2901

    Esther2901 Fanatiek lid

    Jul 3, 2014
    2,113
    1,595
    113
    Dat je zo nog een rondje aan het hardlopen bent en nu krom loopt van de pijn in mijn onderrug. Afgelopen week merkte ik op mijn werk wel, dat ik iedere keer echt op gang moest komen met mijn rug. Maar nu is het echt prut. Vrijdagmorgen probleemloos ruim 9 km kunnen rennen en tot vanmiddag ging het goed.
    Even kijken hoe het morgenvroeg gaat en eventueel de afspraak met de osteopaat proberen te verplaatsen naar dinsdagmorgen.

    Lang geleden dat ik zoveel last had van mijn rug.
     
  8. Zeebra

    Zeebra Bekend lid

    Aug 5, 2020
    978
    1,257
    93
    Female
    Das dan heel jammer voor de koper in dit geval. Ze krijgen de tijd om te controleren bij ophalen en daarna is de koop gesloten. Garantie tot aan de deur. Je bent geen winkel maar een particuliere verkoper aan de koper om te controleren.
    Bij opsturen is het een ander verhaal.
     
  9. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,381
    10,325
    113
    Nou het ligt er maar ook aan wat jij in de advertentie hebt gezet. Als jij er zet als nieuw verwacht ik dat alle kaartjes netjes zijn zonder kreukels.

    Staat er gebruikt kunnen ze zelf controleren of het naar hun zin is.:)
     
    Bellybell and Neuzeke like this.
  10. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,760
    18,872
    113
    Female
    Dit idd.
     
    owly likes this.
  11. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    Sep 14, 2023
    1,098
    1,847
    113
    Female
    Vandaag is de rechtzaak over het misbruik en de moord op Gino begonnen. Het nieuws raakte me destijds enorm en nu weer. Zo heftig en onvoorstelbaar verdrietig wat die familie moet doorstaan.
     
    Zeebra, Spectre, Sado and 2 others like this.
  12. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,378
    8,887
    113
    Female
    Echt he... Verschrikkelijk gewoon. Ik werd echt kwaad toen ik die viezerik hoorde praten.
     
    citroenrasp and Mammavan5 like this.
  13. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,760
    18,872
    113
    Female
    Ik heb enkel gelezen want kan zo zaken niet beluisteren maar wat een gek toch.
    Beetje zoals met het Vlaamse jongetje Dean. Kindje zou ook misbruikt zijn.
    Gekken zijn het .
     
    Spectre likes this.
  14. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,488
    21,895
    113
    Ze hebben nu trouwens ook een verzoek aan Interpol gedaan om dat echtpaar te zoeken dat verdacht wordt (?) van de moord op Ivana Smit (als het tenminste moord is, dat lijkt mij het meest aannemelijk). Ik ben benieuwd of de VS daaraan gaat meewerken.
     
  15. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,378
    8,887
    113
    Female
    Ja die moeten ze echt opsluiten en nooit meer het daglicht laten zien. Verschrikkelijk echt. Dat arme kindje :cry:
     
    Mammavan5 likes this.
  16. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    Sep 14, 2023
    1,098
    1,847
    113
    Female
    Ja ik denk er steeds aan hoe bang hij moet zijn geweest. Schijnbaar zijn er ook best wat details te lezen op internet over wat er precies gebeurd is. Dat kan ik echt niet lezen. En zijn zussen moeten al die gruwelijkheden horen uit de mond van die debiel.
     
    Mammavan5 likes this.
  17. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    Sep 14, 2023
    1,098
    1,847
    113
    Female
    Ja dat las ik ook! Was destijds al een heel vreemd verhaal waarvan het me verbaasde dat het dossier zo snel en makkelijk leek te zijn afgesloten.
     
    Mammavan5 and citroenrasp like this.
  18. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,378
    8,887
    113
    Female
    Ik heb wat dingen gehoord en wou dat ik het niet had gehoord :cry: Ik kan ook alleen maar denken aan hoe bang hij is geweest... :cry:
     
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,242
    16,618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja mij grijpt het ook echt aan. Wat maakt toch dat mensen tot zulke gruwelijkheden in staat zijn? Daar zijn geen excuses voor, alleen dat je in en in slecht bent en verrot tot in iedere vezel van je gore lijf.
    Ik las dat hij drugs heeft toegediend en ik mag toch zo hopen dat Gino dusdanig onder invloed was van drugs dat hij niks van deze gruwelijkheden heeft gemerkt of gevoeld, ik hoop het zo.
    Gisteren was het ook bij het Jeugdjournaal en ik zat met mijn jongste dochter van 12 jaar te kijken en ze zei oprecht, Mama ik vind dit toch zo erg voor dat arme jongetje, wat zal die ontzettend bang zijn geweest, ik vind het echt zo erg.
    Ik kreeg er tranen van in mijn ogen.
     
    Mammavan5, Mim89 and citroenrasp like this.
  20. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,888
    18,682
    113
    Female
    Vooral dat eerste... afschuwelijk gewoon :( Wat moet hij bang zijn geweest.
     

Share This Page