Jep, niet zeggen "mijn kind doet dat niet", want tja, vaak komen dat toch ergens vandaan. In gesprek gaan idd.
Voor die post liep mijn telefoon even vast, dus dit is inderdaad fout gegaan. Maar mijn dochter ziet het inderdaad als een straf. Ach wie weet werkt het wel preventief.
Dat de huisarts na een week nog steeds geen reactie heeft van de gyn. Inmiddels zie ik in mn dossier dat ze er voor de 7e x morgen tijd voor heeft ingepland vanaf maandagmorgen. Schiet lekker op zo. Voor ik moet bevallen hebben we hopelijk reactie
Wij of nou ja ik heb internet zien groeien. Van simpel tot nu. Ik ben generatie msn, partyflock en hyves.(hubo en tmf trok mij niet) En vooral de snake op mijn Nokia en veel buiten zijn. Nu is het zoveel meer en waneer je je niet interesseert in het internet, of niet in leest is het gewoon linke boel. Juist nu internet zo groot is vind ik dat school zich er wel mee mag bemoeien. Zeker als het school/klas genoten onderling is. Lente kriebels is zo groot uitgepakt maar media niet erg raar wel. Een kennis heeft een jonger kind (8jr) en speeld al fortnite ja sorry hoor dat is vragen om. Als je zou zeggen geef hem doom dan is het hek van de dam (beide schieten) Maar hun hebben geen idee. Dus ja ik ben voor voorlichting en zulke avonden voor ouders. Echt heel goed natuurlijk maar sinds waneer voed de school de ouder op.
… van die kerel die een stoeptegel op een slapende zwerver heeft gegooid. De zwerver is er ook nog door gestorven. Lager dan dit kun je niet gaan vind ik. Meneer de stenengooier zijn straf kan niet hoog genoeg zijn vind ik. Bah, wat een laffe actie!
Het was niet de eerste keer dat hij gestolen had (eerste keer was idd groepsdruk en nooit eerder betrapt) en het is vooral spanning die de boventoon voert. Ook heeft hij zich niet gerealiseerd dat een strafblad niet goed is voor zijn toekomst qua werken en ook dat er beperkte werkgevers zijn die hem zouden willen als hij dit pad in slaat. Ook zou veilig thuis ingeschakeld worden als de politie gebeld was, dus ook maar even uitgelegd wat dat voor ons gezin zou betekenen, Had hij ook geen idee van. Ik heb hem wel de waarheid gezegd en hij heeft huisarrest gekregen (met name omdat hij er vanuit de winkel nog 'makkelijk' vanaf komt).
Dat R (die niet meest spraakzame) geen luier aan wil want "ikke is gloooot!" Nou prima joh, ik ben toch thuis dus in je boxershort en dan gaan we toch proberen met een potje. Hij wordt bijna 3 ik verwacht geen wonderen. Wel vast tekening gemaakt voor hem 1x en 5x plassen op het potje is een nieuwe auto. (Kind is mesjokke van autootjes)
Zoon ging in gr 4 spelen bij een klasgenoot en die vader vond het raar dat onze zoon geen fortnite mocht spelen. Nee man mijn kind is 7! Was hij alleen wat anders aan het doen. Ik hoef vast niet te vertellen dat het de eerste en laatste keer was... Overigens is hij nu 10 en speelt nog steeds geen spellen waar hij schiet om iets af te maken.
Vonden wij ook bizar. Dat hij het spel speelde is aan hun. Maar dat je dan zegt ik speel wel en met wie ik speel zoekt het maar uit vond ik belachelijk. Hadden ze beter kunnen zeggen kun je hem ophalen. Zoon was zo enorm teleurgesteld en voelde zich alleen. Had die vader ook nog gezegd dat hij loog toen hij zei dat hij nog het snoepje niet op had. Bleek dat hij het op de andere tafel had gelegd. Dus ook nog eens een onterechte boos bui van papa. Niet dat hij dat vertelde aan de deur..
Zo’n vaart loopt dat niet hoor. Van een halt straf krijg je geen strafblad en van een veilig thuis melding (ligt ook aan de aard van de melding) nog niet meteen raadsbemoeienis.
Mijn kind speelt idd fortnite vanaf 8 jaar. Op de tv beneden. Maar ook met vrienden. We hebben eerst t spel zelf gespeeld en eerlijk? Ik vind t echt niet schokkend voor hem. Hij kan er prima mee omgaan. De visuals zijn niet eng of naar. Doom heeft wel enge visuals. In minecraft moet ie ook zombies vermoorden. Dat deed is al eerder! Maar bouwen vind ie leuker Hij heeft ook roblox. Ik zelf ook puur voor de kinderen en speel wel eens met hem mee zodat ik ook kan zien wat ie doet.