Welkom @Bee80 spannend hoor, en bejaard ben je zeker niet. Heb je andere topic gevolgd en je testjes zien er goed uit!! @SNB fijnn! Lekker genieten! ❤️ @WardaRose het geeft mij ook iedere keer zenuwen. Snap dat wel maar heb gelezen dat het normaal is de eerste weken. Heb je toevallig al een echo afspraak staan? (Misschien al gevraagd hoor maar ben zo vergeetachtig )
nee nog niet, heb afg dinsdag bloed geprikt en moet morgen weer voor oploop hcg. Als die in orde is durf ik pas een afspraak voor de eerste echo te maken
Ik had rond 5.5 weken flink bloedverlies, helderrood ook met wat stolsels. Maar stopte wel na 2 dagen en paar dagen later kloppend hartje op de echo. Eerder ook wel is gehad rond de 4 weken, en dan was t vaak wel foute boel bij mij...
Hi! Ik heb vandaag (ongeveer 10 dpo) dit als testresultaat.. wat denken jullie? Ik zie toch echt wel iets…
@Denise00 spannend zeg, vandaag je echo! Hoe laat mag je? @Isa95 Niet echt een pittige bevalling, heb maar 4u nep weeën gehad. Mn lijf nam het niet over. Het afwachten was wel heel pittig en de onzekerheid over drie dagen gebroken vliezen en een veel te afwachtend ziekenhuis. Gelukkig wel zelf de regie gepakt. Maar keizersnede was ook niet mals. Ben benieuwd of deze keer vroeg inleiden en vaginaal bevallen erin zit. We zullen zien! Dan natuurlijk wel met m’n moeder erbij❤️ Bijzonder dat het bij jou wel gelukt is, ook voor je moeder. @KHMD hoe is het nu bij jou? @Roosjemaria,@Bee80 en @annaanoniem welkom en gefeliciteerd!!
Hoi een bijna-mede-bejaarde Ja ik vind het echt heel eng allemaal nu. Ik lees ook alleen maar verhalen dat het mis is gegaan...ik moet echt stoppen met googlen Ik ben al een stresskip en zegt de huisarts: "stress is niet goed voor de baby". Op de een of andere manier is dat niet helpend.. Ik kan dus ook niet blij zijn Dus we gaan maar gewoon heel hard duimen inderdaad!
Wat mijn ongerustheid er trouwens niet beter op maakt is dat ik geen symptomen heb. Ik had wel zere tepels paar dagen geleden maar dat is eigenlijk weg. Behalve 1 tepel die nog wel gevoelig is. Maar verder voel ik niks Durf ook geen afspraak te maken bij de vk. Heb wel gebeld naar de huisarts ivm ophogen schildkliermedicatie, dus dat is al iets.
Oh joh, 3 dagen gebroken vliezen! Dan heb je ook wel echt kans op infecties zeg! Moest je in zh blijven? Bij onze oudste braken ook mijn vliezen, maar toen werd gezegd dat het binnen 48 uur geboren moest zijn.. En uiteindelijk moesten we nog 12 uur in het zh blijven.