Gisteren bij 5+0 al een 3+. Ik ben zo mega blij! Dat veel meer dan angst. Ik denk echt dat dit goed zit.
Mijn echo was weer niet goed. Geen hartactie en heel klein vruchtje. 6 miskramen. Geen embryo's meer. Het is klaar.
O nee wat verschrikkelijk Wat ontzettend verdrietig voor jullie. Het zag er zo hoopvol uit met die mooie testen. Een hele dikke knuffel ❤️ wat had ik je een andere uitkomst gegund!
Wat lief. Ik ben vandaag begonnen met bloeden. Gelukkig geen pillen of curretage. Nu proberen te accepteren dat ons gezin compleet is. Ik ben zo intens verdrietig. Het heeft zijn tijd nodig.
Fijn wat van je te horen. Voel je verdriet en nu zeker in deze fase met de actieve miskraam is het zo confronterend. De hele dag door... Gelukkig geen medicatie of curretage nodig. Hele dikke knuffel voor jou ❤
@Patty86 heel veel sterkte met het fysieke deel maar vooral met het mentale deel van definitief afscheiden nemen na 4 jaar ervoor vechten Ik wens jou en je man en je meiden alle goeds toe. Ik vind het echt onwijs k#t dat het zo gelopen is.