Uitgerekend 16 t/m 30 november '24

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Skymar, 15 mrt 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skymar

    Skymar Actief lid

    10 feb 2024
    254
    291
    63
    Vrouw
    Hai allemaal!

    Ik ben bevallen!

    Bij de controle bleek ik donderdag 3 cm ontsluiting te hebben, verstreken en een zachte baarmoedermond te hebben. Allemaal gunstige omstandigheden om te strippen! Na het strippen leek er niks te gaan gebeuren wat niet al bezig was in de dagen en nachten ervoor.. ook nog vet veel sneeuw buien in onze omgeving met 10cm sneeuw overal, een zkh rit van anderhalf uur ipv 30 min en ik schoot al in de stress :roflmao:

    Maar overdag gebeurde er niks. Ik zou vrijdagochtend ingeleid worden om 7u,dus mijn schoonzusje kwam savonds al bij ons logeren donderdag. Ik heb toen nog even met haar gekletst en ben om half elf naar bed gegaan. Lag nog even wat te lezen op mijn telefoon en plots braken om 22.45u mn vliezen. Om 23.15u al meerdere serieuze weeën gehad, dus met zkh gebelt dat we eraan kwamen. Ik voelde dat ik niet te lang moest wachten, ook omdat het weer nog steeds onrustig was.

    We kwamen daar aan om 00.15u. zat direct in de weeën die elke 2min kwamen en een minuut duurden, kon mooi mn eigen bubbel in. Besef van tijd raakte ik helemaal kwijt, maar om 2.11 ben ik gaan persen en om 2.19u (op de uitgerekende datum, 22nov) is onze dochter geboren: Esther. Een bevalling van 3uur totaal. Snel, overweldigend en heftig. Maar ook dankbaar voor de voorspoedig heid.

    Een enorme verrassing om een dochter te mogen ontvangen na 3 zonen, en we zijn op onze roze wolk! Haar broers zijn helemaal verliefd op hun zusje.

    Ik heb 2 kleineoppervlakkige hechtingen die goed genezen, maar helaas wel flink wat aambeien die opspelen en errug pijnlijk zijn. :oops::( gelukkig doet Esther het super goed en heeft ze direct al borstvoeding die in het ziekenhuis al goed op gang kwam!

    Na controle waren we gisteren om 9u ook alweer thuis.. nu geniet ik tussen mijn herstel door en kijk ik uit naar jullie bevalverhalen!
     
    Koekjesmonster, Joefmom en Aschanti vinden dit leuk.
  2. Skymar

    Skymar Actief lid

    10 feb 2024
    254
    291
    63
    Vrouw
    Wat goed dat het nu al zoveel beter voelt. Gefeliciteerd en geniet !!!
     
    Joefmom vindt dit leuk.
  3. Caramel3

    Caramel3 Actief lid

    29 dec 2023
    405
    213
    43
    Vrouw
    Aaahhh!!! Ik wist gewoon dat je bevallen was! Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!! Wat bijzonder ook, na 3 jongens een meisje… en wat een mooie naam! Zo fijn om te horen allemaal, hopelijk gaan jullie een heel fijne kraamtijd tegemoet!
     
    Skymar vindt dit leuk.
  4. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Haha ik zou dat lijstje afwerken zelf niet perse knap noemen, ik had echt totaal niet door wat er aan het gebeuren was. Het was ook wel koppig en onverstandig denk ik, want ik heb nog auto gereden tijdens de weeën en had ook zomaar in de Karwei kunnen bevallen :roflmao:

    Maar tot mijn verrassing kon ik de pijn dus blijkbaar behoorlijk goed aan, ik heb maar een uurtje echt moeten doorbijten. En tijdens het persen natuurlijk.

    Het was behoorlijk chaotisch allemaal maar we kijken er echt goed op terug. Erg dankbaar dat de zwangerschap en bevalling zo soepel zijn verlopen!
     
    Koekjesmonster en Joefmom vinden dit leuk.
  5. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Wat fijn, gefeliciteerd! Geniet van jullie kraamperiode!
     
    Joefmom vindt dit leuk.
  6. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Wij hebben tot nu toe alleen onze ouders over de vloer gehad. Mijn ouders wonen dichtbij en komen graag "eventjes" langs maar heb daar nu ook tegen gezegd: lief, gezellig, maar de komende dagen even niet. Wij proberen bij te komen en dat lukt zo niet. Snappen ze gelukkig.

    Wij gaan de komende periode wat vaker bezoek ontvangen maar doen het heel rustig aan, 1 bezoekje per dag max, en misschien max 2 à 3 per week überhaupt.
     
  7. Oddepotje12

    Oddepotje12 Actief lid

    31 mrt 2024
    179
    106
    43
    Vrouw
    Gefeliciteerd!!
    gefeliciteerd
     
    Skymar vindt dit leuk.
  8. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Wow, het kan altijd nóg sneller dus haha, baas boven baas. En wat leuk dat jullie na drie jongens een meisje hebben gekregen! Drie oudere broers als haar beschermers, wat een mazzelaar!
     
    Skymar vindt dit leuk.
  9. Oddepotje12

    Oddepotje12 Actief lid

    31 mrt 2024
    179
    106
    43
    Vrouw
    Even een update van hier.
    Sorry voor mijn droge gefeliciteerd voor sommige. De website deed een beetje raar. MAAR, daarbij merk ik ook oprecht dat ik een beetje een zo een gevoel kreeg van “iedereen bevalt en zij komt maar niet.” :$.. sorry daarvoor. Ik merk dat na de opname in het ziekenhuis ik het mentaal wat moeilijker heb omdat ik me toen zo moest voorbereiden op ze komt, en ineens kwam ze niet. En dat was toch best zwaar. Mijn lichaam rommelt elke dag. Ontzettend veel druk daar beneden, diarree, veel plassen, ziek voelen. Nja de hele ratteplan. En ze komt niet. Ik had online gelezen dat mensen zo een gevoel krijgen van “ wilt ze niet komen ofzo” en dat mensen het persoonlijk nemen. Ik dacht 10’weken geleden dat is toch gek eigenlijk als je het zo persoonlijk neemt. Maar zo gek is het nu niet meer:$.. ik denk dat niet direct, maar ik ben wel echt ongeduldig en vind het toch wel lastig. Fysiek is het ook toch wel best zwaar nu. Veel ongemakken. Dus sorry als ik daardoor droog op jullie heb gereageerd. Super blij voor jullie! En ben echt blij om te horen dat alles goed gaat met jullie en dat eigenlijk alle bevallingen hier tot nu toe goed zijn gegaan. Hopelijk komt mijn meisje snel!
     
  10. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Ah wat leuk dat er aantal bevallen zijn zeg! Gefeliciteerd en wat fijn dat het goed gaat! :D

    Onze kraamweek bubbel is helaas ruw verstoord.. zaterdagavond raakte Daan onderkoeld en kregen we niet meer warm. We zijn toen voor controle naar ziekenhuis gestuurd en daar aangekomen ging hij ineens hard achteruit. Het heeft lang geduurd voordat ze erachter kwamen wat hij precies had. Het waren paar vreselijke, onzekere dagen en ik was zo bang dat we hem gingen verliezen :( hij dronk niet meer, reageerde nergens meer op en zag erg grauw.
    Sinds gistermiddag weten we dat hij een hartafwijking heeft. We wisten al dat hij een gaatje in z'n hart heeft, maar dit nlijkt ernstiger en groter dan verwacht. Enige behandeling is een open hart operatie. Hier willen ze mee wachten tot hij 5 kilo weegt. Voor de onderzoeken ging hij mee met de ambulance naar een ander ziekenhuis en dat was zo heftig :(
    Hij krijgt nu medicatie om vocht af te drijven (z'n longen zitten met vocht) en dan mag hij, inclusief sonde, mee naar huis en hopen we dat hij even stabiel blijft tot ie 5 kilo is. Zo niet, dan word hij eerder geopereerd.
    Dusja, we gaan nog even spannende tijden tegemoet :(
     
  11. Oddepotje12

    Oddepotje12 Actief lid

    31 mrt 2024
    179
    106
    43
    Vrouw
    Ik schrik er van om dit te lezen. Wat ontzettend pittig voor jullie! En vooral voor jullie nog zo kleine mannetje. Wat een ontzettende angst moeten jullie hebben gevoeld. Een hele dikke knuffel toegestuurd. Misschien wil je dit niet delen en dat snap ik! Maar ik vroeg me af of de open hart operatie het geen wat er speelt zal verhelpen of is het een afwijking die blijvend kan/zal zijn? Hoeveel weegt de kleine man nu?

    Zoveel liefde en sterkte toegewenst
     
  12. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Ach lieverd, dat is toch helemaal niet erg! Focus lekker even op jezelf en je veilige, warme bubbel. Iedereen doet het op z'n eigen tempo en jouw meisje heeft gewoon wat minder haast, die zit lekker warm in je buik en heeft het er duidelijk nog naar haar zin! Voel ook niet de noodzaak om op bevallingsberichten te reageren joh, dat ben je niemand verplicht.
     
  13. Pietjepuk123

    Pietjepuk123 Actief lid

    19 dec 2023
    221
    132
    43
    Vrouw
    Oh lieve Joylynn wat ontzettend vervelend voor jullie! Onze verloskundige doet sinds een paar maanden standaard een saturatiemeting om dit soort vervelende verrassingen te voorkomen, maar ik begreep dat dat nog geen standaard landelijk beleid is. Zou wel echt moeten... Wat een vreselijke periode lijkt me dit voor jullie.

    Wel heel fijn dat hij binnenkort met jullie mee naar huis mag, ik hoop dat het allemaal goed gaat, hij lekker aankomt en jullie zonder al te veel extra stress de operatie kunnen afwachten.

    Heel veel sterkte en een dikke knuffel voor jullie, maar vooral voor de kleine man!
     
  14. Skymar

    Skymar Actief lid

    10 feb 2024
    254
    291
    63
    Vrouw
    Oddepotje: joh, ik begrijp je zo! Voel je nergens toe verplicht. Ook ik had de laatste dagen dat gevoel van: "nou, Kind. Dan blijf je toch zitten... jemig." :( zoooo klaar was ik ermee! Ik hoop dat er gauw nieuws komt. Succes voor als t zover is!

    Joylynn: wat enorm heftig! Dat is schrikken en wat moet je je zorgen maken... heeel veel sterkte deze tijd en ik hoop dat Daan stabiel mag blijven en de operatie straks slaagt...

    Caramel: hoe is het met jou? Nog steeds ziek of ondertussen mogen bevallen?

    Ik denk geregeld aan jullie.. ♡
     
  15. Caramel3

    Caramel3 Actief lid

    29 dec 2023
    405
    213
    43
    Vrouw
    Alleen even snel hier een reactie, ik heb het zo gehad… nog niet bevallen nee. Gelukkig wel opgeknapt weer… alleen bijna de hele afgelopen nacht doorgehaald met voorweeën, man, wat is dat zwaar. En nog bepaald geen baby dus. Misschien morgen:o:
     
  16. Skymar

    Skymar Actief lid

    10 feb 2024
    254
    291
    63
    Vrouw
    Oh wat ben ik blij te horen dat je bent opgeknapt! Ik zat er echt mee in mn hoofd...

    Ja die voorweeën kunnen ook intens zijn zeg! Helemaal met onze 4e kindjes (meerdere zwangerschappen).. succes. Als t zover is: je kan het! Je bent een topper en een sterke mama!
     
  17. Caramel3

    Caramel3 Actief lid

    29 dec 2023
    405
    213
    43
    Vrouw
    Ik kan het zelf nog bijna niet geloven… maar eindelijk ook van mij bericht, ik ben vannacht bevallen van ons vierde kindje! Het is ontzettend snel gegaan (heftig, wat een weeën!!), nooit gedacht dat dit mogelijk is. Zo ontzettend dankbaar…
    We hebben een prachtig dochtertje mogen ontvangen: M.addy:oops: grote broers en zus zijn ontzettend trots!
     
    Joefmom, Pietjepuk123, Oddepotje12 en 3 anderen vinden dit leuk.
  18. Skymar

    Skymar Actief lid

    10 feb 2024
    254
    291
    63
    Vrouw
    Wauw!! Dus toch de nacht erna! Gefeliciteerd, caramel!! Gaat alles goed met haar en jou? Ook een prachtige naam, tof!
     
  19. Koekjesmonster

    Koekjesmonster Actief lid

    14 mei 2024
    105
    44
    28
    Vrouw
    jeetje zeg wat heftig! Daar klapt even je bubbel uit elkaar. En verschrikkelijk als je niks kan doen en ze ook niet weten wat ze moesten. Hopelijk sterkt hij snel aan voor de operatie en kan je erna zorgeloos genieten van je kleintje. Heel veel sterkte gewenst en op naar de 5 kilo. Ik denk aan je
     
  20. Koekjesmonster

    Koekjesmonster Actief lid

    14 mei 2024
    105
    44
    28
    Vrouw
    Wauw Caramel3, gefeliciteerd met jullie dochter Maddy! Wat fijn dat ze er is! Eerst laat ze je heel lang wachten en als ze er uit wilt gaat ze dus mega snel. Geniet van je roze wolk!
     

Deel Deze Pagina