Dan heb ik het voor mezelf verkeerd ingevuld. Denk onbewust door wat ik bij mijn vader zie als hij nachtdienst heeft. Die komt thuis, drinkt koffie met ma en gaat dan slapen tot een uur of 4. Als hij pas om 15u naar bed gaat is warmte in huis overdag wel meer nodig ja
Onze vloerverwarming staat op 19 standaard 24/7 af en toe op 19.5 Gisteren 4.6m3 verbruikt ( groot huis)
Ah ja, dat is geen doen. Dan moet ie zo lang wachten tot ie moet gaan werken. Dat is niet fijn. Heeft ie weleens zo gedaan, maar vond ie niks.
Vandaag slaat de verwarming overdag gewoon aan om het 19 graden te maken! Rond een uur of 4 zet ik de verwarming naar 20 graden, vind het 's avonds anders wat te koud.
Mijn man zegt als jij ooit nog wil dat er iets in de slaapkamer gebeurd moet de kachel toch echt aan. Ik was wat zuinig met de slaapkamer want het is nu wel erg koud
Daar staat gewoon nog het raam open bij ons. Ik vind verwarming op de slaapkamer echt verschrikkelijk. Dat is vragen om hoofdpijn. Beneden staat ie op 19 graden. Je merkt nu dat hij daar ook flink voor moet werken helaas.
Ja echt he... Van -1 naar 17 graden in 24 uur tijd. Niet normaal... En je dan afvragen hoe zoveel mensen zo ziek worden en iedereen verkouden is
Hier ook zoveel mogelijk de ramen open maar met mijn cpap moet ik wel wat opletten. De lucht die in mijn neus blaast mag niet te koud zijn. Verwarming zetten we in kamers sowieso niet op tijdens de nacht. Binnenkort zijn het examens en dan zullen de oudste de verwarming wss wel eventjes openzetten.
Nee hoor ik zag net dat we over November 121 kuub gebruikt hebben en dan stook ik echt niet alles elke dag op.
Dit is bij mij ook hoor vorige jaar zat bij ons November op 111 m3. Elektriciteit op 877 KwH afgelopen maand. Maar wij hebben een boiler en mijn man laad de auto sinds een week of 2 aan onze eigen laadpaal. December op 175 m3 dus daar de sport om er onder te gaan
Deze maand 183 kuub aan gas verbruikt en 282 aan stroom. Vindt het best veel. We hebben vloerverwarming en die staat op 20 graden continu. Ook stroom is veel deze maand, ga eens op zoek naar hoe het komt.
Ja dan gaat je energieverbruik flink omlaag. Wij zitten met de auto volgens mij dan zo'n 10000 kWh per jaar
Wij 156m3 aan gas en 479kwh aan stroom! Gas valt mee en is minder dan vorig jaar, maar ons stroomverbruik is belachelijk! Het enige was ik aan kan wijzen is onze nieuwe warmtepompdroger. Ik begin te denken dat dat apparaat niet goed is, gebruikt elke keer enorm veel stroom wanneer hij aanstaat en draait ook urenlang en dan is het nog vochtig. Wilde dat ik mijn oude nog had, deze zou zogenaamd zuinig moeten zijn.. Vorig jaar zaten we in november op 360kwh en dat is voor ons normaal in de winter.
Ik over november 19 m2. Mijn ex had ook iets van 100 en ik vond dat belachelijk veel voor hem in z’n eentje. Maar inmiddels begin ik bijna te twijfelen aan de app van Vattenfall. Stroom 230 kWh.