Dankjewel Denk je dat het trouwens uit maakt dat ik de foto heb omgedraaid? Lag op zijn buik namelijk haha. Ik vind het er hier weer heel anders uit zien. Deze foto is niet omgedraaid. Probeer de nub theorie een beetje te begrijpen haha maar vind lastig te zien
Was ik al bang voor Vond de nub op die foto zo duidelijk dus dacht ik draai gewoon de foto om zodat hij toch op zijn rug ligt ik heb de 16e een geslachtsbepalende echo gepland staat dus ben benieuwd of het dan toch klopte ondanks de omgedraaide foto haha
Ik heb een mooie echo van 12+5, maar zet hem liever niet openbaar online. Is er iemand die een gokje zou willen wagen via PB?
Hallo allemaal! Vandaag bij 12+4 de 13 weken echo gehad. Alles was goed gelukkig Ik heb een aantal foto’s, maar de nub is niet overal zichtbaar vanwege de bewegende beentjes. Zien jullie hier de nub en zo ja wat denken jullie?
Denk een meisje maar de baby ligt op de kop en dat is geen juiste houding voor het beoordelen van de nub
Dames, ik was zo nieuwsgierig en had ook een rot dag gister dat ik gisteravond last minute mezelf een leuk iets gunde en nog even een geslachsbepalingsecho had gepland. Waar ik vooraf in de auto bang voor was gebeurde, de navelstreng zat constant tussen de benen. Van de zijkant dacht ze een meisje te zien mar ze wilde bevestiging van tussen de benen toen dacht ze weer een jongen te zien. Gelukkig mag ik kosteloos terug komen maandagavond. Ze durfde dus geen uitspraak te doen. Uiteraard foto’s mee die zal ik even delen. Ik ben zo benieuwd inmiddels haha..